Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sagem


sagem
addikt

Phu, ez a játék, valahonnan kerítenem kell egy konzolt miatta ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2) RudY


RudY
addikt

:C

(#3) VincentVG válasza sagem (#1) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Szerintetek annak van barmi jelentosege h sima Box es PS4 elso korben a megjelenes? utana johet fel ev mulva meg egy bőr a Pro -ra es S-re? (majd ra fel evre a PC verzio ???) :))

(#4) Xaels válasza VincentVG (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Az erősebb konzolokra ugyanúgy megjelenik egyből...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) wjbhbdux válasza VincentVG (#3) üzenetére


wjbhbdux
veterán

4K video azt sugallja hogy ez a Pro/X valtozatbol van felveve (vagy PC).

/s

(#6) oriic válasza wjbhbdux (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS4 Prón készült a felvétel.

Live-Die-Respawn

(#7) VincentVG válasza Xaels (#4) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Csak fusson valamelyik konzolon 60fps-el es azonnal azt veszem :)
(bar gondolom nem lesz meg fullHD-ban sem)

Iszonyat varos a jatek... Rockstarban meg nem csalodtam.

(#8) Pubilol


Pubilol
tag

Sosem rendeltem még elő semmit, most ez megváltozott :D

(#9) sagem válasza VincentVG (#3) üzenetére


sagem
addikt

PC-re ha jön egyáltalán akkor kb két év múlva csak..

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10) negyven2 válasza VincentVG (#7) üzenetére


negyven2
veterán

Szerintem nem nagyon fog 60fps-el futni. Sajnos a RAGE enginenek kevés a mostani generációban lévő CPU. Bár majd kiderül ugyis.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11) VincentVG válasza sagem (#9) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Ha az lesz a menet mint a GTA5-nel akkor kenytelen leszek ezt is 3x - 3 gepen vegigvinni :)
(PS3-PS4-PC...) bar most eleg lesz csak ketton.. konzol-PC.

(#12) Ger_man


Ger_man
senior tag

Aztamindenségitneki, ez elég összetett játékot sugall. Game of the year kihívó a God of War-nak? :))

(#13) Fred23


Fred23
nagyúr

Szuper lesz, de konzolt akkor se veszek!

(#14) Prof01


Prof01
veterán

Végre, erre vártam! Elő is rendeltem! Év játéka lesz úgy érzem! :C

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#15) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

This is gonna be an awesome journey,maan!
Minden tiszteletem a Rockstaré. Az idei ōszi szociális életem a minimumra csökken

Life, Uh, Finds A Way

(#16) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ez valami brutálisan komoly lesz, hasonlót is vártam tőlük, hogy őszinte legyek. Ezt a közel 2,5 hónapot simán kibírjuk :) Sebességre: nekem a látottak alapján bőven megfelelne a full HD stabil 30 fps “sima” PS4-en, remélem így is lesz :)

Ger_man: igen, lehet, hogy kettejük között fog eldőlni :) Bár messze még az év vége.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) cyberkind


cyberkind
félisten

Huhh, ez komoly minden téren :Y , nehéz lesz kivárni azt a legalább egy évet amíg lehet valami mozgolódás a PC verzió miatt, aztán lehet nem is lesz. :D

Paranormal Cocktivity

(#18) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát ez iszonyat durva! Eddig úgy voltam vele, hogy jó volt az előző, de nem vagyok oda a western-ért. De ez eszméletlen. És mindezt Rockstar minőségben. Egyértelmű vétel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) Televan74 válasza cyberkind (#17) üzenetére


Televan74
nagyúr

Rendesen meg lett csinálva.Ezért nem is csodálkozom hogy csak a két konzolra készült el először. Ha lesz PC -n,akkor is ráérnek majd megcsinálni,miután eladtak belőle 30-40millió darabot konzolra, szerintem újabb Rockstar siker lesz. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#20) wjbhbdux válasza Televan74 (#19) üzenetére


wjbhbdux
veterán

+ mire kijott mar volt egy rendes adag tartalom az Online reszben is, alapjaraton eleg ures lehetett foleg a 360/ps3 idokben. Gondolom hasonlo semat fognak itt is kovetni a rendszeres frissitesekkel. GTA V eseteben igazan kb. 1.5 eve lehetett az a pont amikor mar szinte minden a helyen volt, nekem elotte ugy 50 oram volt az SP-ben, azota meg 950 Onlineban. Ugyhogy raer az a PC port, amikor mar kiforrottabb lesz a jatek.

/s

(#21) Z10N


Z10N
veterán

Single player gaming is DEAD...They say :D

Igy kell ezt csinalni! Jar a taps a R*-nak!

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#22) cyberkind válasza Televan74 (#19) üzenetére


cyberkind
félisten

Az biztos, hogy az első után ez sokkal nagyobb siker lesz, az elvileg ~20milla körül állt meg, de teljesen új cím volt és a stílust se szerették sokan. :)

Paranormal Cocktivity

(#23) CsonkaImo válasza Fred23 (#13) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Te bajod. Már az első rész is egy remekmű, és a folytatás is brutálisan néz ki.

(#24) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nagyon kellene PC-re is!!!
Remélem tényleg kijön rá.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#25) adamssss


adamssss
veterán

Ha nem is elsonapos vetel de tuti megveszem egyszer

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#26) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ha egyszer véletlen kijönne PC-re tuti vétel volna, ha nem akkor emg max majd meglesem pár videóban. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27) Silεncε


Silεncε
őstag

Gyönyörű a grafika, ez vitathatatlan. Maga a játék viszont engem hidegen hagy (nem szeretem a westernt, sose vonzott), úgyhogy ez nekem kimarad :( De remélem aki megveszi, jól fog vele szórakozni (mondjuk R*, nagyot nem lehet benne csalódni :D )

(#28) eeXaa


eeXaa
addikt

...hát én nem lettem lenyűgözve...

(#29) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Na ez se jön pc-re, akkor dugják fel maguknak... :U

(#30) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Hááát...valahogy nem hozott lázba.Talán ha lenne hozzá magyar felirat.Simán megoldhatnák, hiszen a GTA5 szarja a pénzt nekik.

(#31) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Az első rész nagyon tetszett, remélem ez még azon is túltesz. :DD

(#32) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Minl többet kefélgeted a lovad annál szorosabb lesz köztetek a kapcsolat :N

Life, Uh, Finds A Way

(#33) .LnB válasza hombre[EU] (#32) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) Drp81 válasza .LnB (#33) üzenetére


Drp81
aktív tag

Aztaq..a, ez állat lesz az tuti. Musthave

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#35) XuChi


XuChi
addikt

Remélem lesz PC verzió. Ott meg lenne a FIX 60fps fHD-ban. Ha nem lesz PC verzió, akkor végig játszom a nyomoronc 30fps-el a PS4 Pro-n :D

(#36) wjbhbdux válasza ProEvoFan (#30) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Regisztrált

2007

tehat minimum 10 eves vagy, minimum 4 eve tanulsz angolul. Annyira nem bonyolult ez m8.

/s

(#37) Gery9112 válasza wjbhbdux (#36) üzenetére


Gery9112
őstag

És ha mondjuk németes volt ? :)

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#38) Puma K válasza Gery9112 (#37) üzenetére


Puma K
veterán

Das Spiel unterstützt standardmäßig die deutsche sprache. Es unterstützt auch andere sprachen.

nevetni ér ;]

De ha ezt veszem alapul: Grand Theft Auto V: Supported Languages:

This language breakdown applies to disc-based and digital download versions.

North America, Asia (Except Japan) – English, French, Brazilian Portuguese*, Korean, Traditional Chinese, Latin American Spanish
Europe, Middle East, Russia – English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Brazilian Portuguese*, Polish
Japan – Japanese and English

és a régebbi címeket akkor egyre több nyelv kerül a játékba, amit az egyéb R* címek is megörökölnek.

Szóval nem elképzelhetetlen, hogy akár a magyar is belekerül idővel... ha már futja nekik magyarra fordított bejegyzésekre FB-on is :U

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39) koxx


koxx
MODERÁTOR

Nem szeretem annyira a westernt, de ezt várom. Ha nem is a megjelenés napján, de meg fogom venni. Addig elvagyok a GoW-al.

(#40) VágniValó


VágniValó
addikt

1. Cikk átfut.
2. Videó megnéz.
3. Sóhaj.
4. mallponthu, konzolvilág stb lenyit..

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#41) kwzatz válasza tibaimp (#24) üzenetére


kwzatz
őstag

Majd amikor már megjelent a feljavított változat Playstation 5-re és az új XBox-ra, akkor jönni fog a PC verzió is. Csak szép sorban kell azokat a teheneket fejni. A GTA V-nél maximálisan bevált ez a stratégia.

Tetszett a videó, ráadásul a westernt is sokkal jobban szeretem, mint a GTA-k világát.

[ Szerkesztve ]

(#42) MikeWazowski válasza CsonkaImo (#23) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Miért baj? PC-n szebb lesz, és tuti jönni fog oda is.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#43) Dr. Akula válasza MikeWazowski (#42) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Tuti? Az 1 se jött.

(#44) Puma K válasza Dr. Akula (#43) üzenetére


Puma K
veterán

Az 1. azért nem jött, mert olyan csúszásban és kapkodásban volt a játékot készítő csapat a megjelenés előtt, plusz a sok, még a kiadást megelőzően eszközölt hibajavításokat sem dokumentálták, amely tényezők által nem tudták volna kellően optimalizálni az akkori átlag-átlagtól erősebb PC-kre a játékot, és rosszabbul futott volna mint a GTA IV.

Így inkább ki sem adták PC-re az első részt.

Ami változhat ha azt vesszük alapul, hogy készül egy feljavított verzió az első részből. És a második rész is csak szerintem a GTA V-öt alapul véve csak idő-bezsebelt pénz kérdése mikor adják ki.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#45) .LnB válasza MikeWazowski (#42) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg tuti megnyerem az Olimpiát, fedett pályás távolba nézés számban!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46) hajbel


hajbel
addikt

Nyilván jó lesz, az első is az volt. Viszont a történetből nem derült ki semmi, a grafika pedig 1 az 1-ben GTA V szint. Majd meglássuk :) Valszeg kitolom konzolon, majd később megveszem PC-n és modokkal kijátszon mégegyszer.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#47) wjbhbdux válasza Puma K (#44) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A kerdes csak az, hogy ha jovore jon az uj konzol generacio, akkor megint ki kell varnia a PC portnak hogy arra is megjelenjen elobb. Ha csak 2020-ban, akkor talan nem.

/s

(#48) koxx válasza wjbhbdux (#47) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

20-nál előbb sztem nem lesz nextgen konzol. Az XOX viszonylag új, PS4-ben még bőven van kraft.

(#49) CsikiRoli válasza wjbhbdux (#47) üzenetére


CsikiRoli
tag

Xbox 2020-ra varhato, PS pedig 2021-re.

Üdv: Roland

(#50) CsikiRoli válasza VincentVG (#7) üzenetére


CsikiRoli
tag

Wolfenstein 2 4K 60FPS-el futott Xbox One X-en. Ha ez nem futna 1080p 60 ban ha akarnak, akkor az egy hatalmas szegyen lenne a Rockstarnak

Mellesleg 4K/30 engem jobban erdekel mint a 1080p/60.
1080p nagyobb TV-ken(pl 42 col felett) mar nagyon gyengen nez ki. Ilyen jatekot meg nem akarok pixelesen jatszani.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.