Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #80123904 válasza CsikiRoli (#50) üzenetére


#80123904
törölt tag

A wolfi csőjáték, ez meg sandbox.

(#52) CsikiRoli válasza #80123904 (#51) üzenetére


CsikiRoli
tag

Pontosan, ezert nem menne a 4K/60. De 1080p/60 rol volt szo.

Üdv: Roland

(#53) Xaels válasza CsikiRoli (#50) üzenetére


Xaels
félisten

A wolfenstein egy csőjáték, ez meg egy openworld cucc lesz rengeteg részlettel és élő lélegző környezettel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54) hajbel válasza wjbhbdux (#47) üzenetére


hajbel
addikt

[link] Nekem ebből az jön le, hogy Xbox valamikor 2020-ban, PS5 2021 elején. Ez reális is lenne. Az előző generációk azért jelentek meg egyszerre, mert az eladások hasonlóak voltak. Most viszont virítania kell valamit a Microsoftnak. A Sony pedig, mivel előnyben van, megvárja, hogy milyen lesz a fogadtatása az xboxnak és később reagál, az xbox tapasztalataiból merítve. Mivel 2018-ban kezdték kiküldeni az első devkiteket, amelyeket a fejlesztők véleményezése alapján továbbfejlesztenek, nagyjából lehetetlenné teszi, hogy 2019-ben generációváltás legyen.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#55) kwzatz válasza CsikiRoli (#50) üzenetére


kwzatz
őstag

"1080p nagyobb TV-ken(pl 42 col felett) mar nagyon gyengen nez ki."
Ülj egy kicsit messzebb a tévétől. :D

(#56) Dr. Akula válasza Puma K (#44) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mivel az összes GTA csúszásban jön ki pc-re, ezt is lett volna idő optimalizálni. Már ha egyáltalán elkezdték volna, szándék meglett volna. Valszeg a konzolgyártók fizettek eleget hogy ne legyen pc-s verzió.

(#57) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Ez marha jól néz ki. De jó lenne egy ps4 :O

(#58) cyberkind válasza Dr. Akula (#56) üzenetére


cyberkind
félisten

Gta 4 azóta is hulladék, pont az a motor fut az első rész alatt, ha még fizettek is talán nembaj, hogy nincs így PC-re.

Paranormal Cocktivity

(#59) Puma K válasza Dr. Akula (#56) üzenetére


Puma K
veterán

Inkább csak nem hozott volna annyi bevételt nekik abban a formájában amit akkor tudott a játék, főleg az akkor futó GTA IV mellett, aminek a multijára is sokan rápörögtek.

Így a szűkebb réteg miatt akit érdekel a western és a játék újraírásának a fényében bele sem kezdtek a procedúrába.

Ráadásul a RDR nagyobb mint a GTA IV, és a IV is csak adott gépeken fut jól. Így még további optimalizálást és időt igényelt volna a RDR PC-re.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#60) hajbel válasza Puma K (#59) üzenetére


hajbel
addikt

Tele van a steam is "elégedett GTA IV vásárlókkal". Tele volt buggal, már ahol elindult egyáltalán.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#61) CsonkaImo válasza MikeWazowski (#42) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha tuti jönne, akkor ott lenne a PC logó a trailer végén. Reménykedni lehet, meg tényleg van esély a PC-s portra, mivel a GTA V is jól teljesített. Én csak az “azért se veszek konzolt” mentalitásra reagáltam. Középkategóriás VGA árából már konzolt lehet venni a PC mellé, így semmi jóból nem marad ki a játékos.

(#62) hajbel válasza CsonkaImo (#61) üzenetére


hajbel
addikt

Csak éppen a legjobb játékokról (Horizon, Last of Us, God of War, Until Dawn, Detroit, Uncharted, Last Guardian stb.) :)

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#63) VincentVG válasza CsikiRoli (#50) üzenetére


VincentVG
aktív tag

meglatjuk.... nekem fontos a 60fps, de a vilagert sem akarom kirobbantani itt a post alatt a 30/60fps vitat :)
(egyszer mar sikerult a ps4 topikban)

egy biztos, drukkolok nagyon, megvarom az elso teszteket, es ahol szebben fut azt a konzolt veszem. vagy kolcsonzom, ezt meg nem tudom...

persze ha kijon esetleg info a pc-s verziorol es max fel ev, akkor azt kivarom...

(#64) hombre[EU] válasza hajbel (#46) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A grafika igen lehet,hogy egyazegyben gta5 szint,de ha végighallgattad a narrációt akkor sokkal mélyebb játékélmény lesz,mint valaha a R* univerzumokban. Az npc-kel (mindegyik vagy csak egy része?) különbözō interakciókba léphetsz ami kihat a további sorsodra. Ha a gta-ban agyonvertél egy tucat ártatlant az utcán a következō saroknál már rád se hederítettek. Míg ha ebben agyonlōsz egy ártatlan akkor úgy viszonyulnak hozzád,akár fegyvert rántanak az elsō pillantásra. Ez csak 1 a tucat az új játékelemekbōl

Life, Uh, Finds A Way

(#65) Dr. Akula válasza cyberkind (#58) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem hulladék, teljesen jól fut az, csak nem Radeonnal. 3 generációt szívtam végig, mindegyikkel egyre lassabb lett, a végén már "-norestrictions" nélkül 800x600 fölé se volt hajlandó menni. Aztán meguntam, és váltottam Nvidiára, egyből tökéletesen futott. Szal ha csak ennyire szar lenne az RDR1 is, bátran jöhetne. :)

(#66) CsikiRoli válasza kwzatz (#55) üzenetére


CsikiRoli
tag

Azutan meg vegyek megnagyobb tevet, uttessem ki a falat, es nezzem a masik szobabol? :D
Inkabb kozelebbrol a 4K. :)

Üdv: Roland

(#67) Dr. Akula válasza hajbel (#62) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azokból szívesen kimaradok egy RDR-ért cserébe. Bár ha tényleg készül(ne) a Stalker 2, akkor felőlem azt is feldughatják maguknak. :D Van itt még mit várni, Age of Empires 4, vagy AOE2 Definitive, nem kell konzoljáték, pedig van konzolom.

(#68) Dr. Akula válasza hombre[EU] (#64) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azért az is elég unreal, hogy lelősz valakit és azonnal mindenki tudja hogy mi történt, egyből jön a wanted. Ezen még csiszolhatnának rengeteget, én ezt nem fejlettségnek tartom, hanem hülyeségnek.

(#69) Puma K válasza hajbel (#60) üzenetére


Puma K
veterán

Mi az hogy "már ahol elindult" és milyen "bugokkal volt tele" továbbá mikor? :F

Innen a prohardver fórumáról nem kevesen játszottunk együtt online és szórakoztunk jókat hosszú órákon keresztül.

Anno a GTA IV egy olyan szerencsétlen időszakban jelent meg amikor az emberek jelentős többsége 1 magos CPU-val, 512MB RAM-mal és valami alsó-középkategóriás sima DX9-et támogató VGA-val estek neki a _tört_ azaz javítások nélkül GTA IV-nek... aztán ezek sírták tele az internetet :(

Ja hogy a tört GTA SA egy ilyen fentebb részletezett konfigon elfutott? Igen, de a IV már nem...

Akkoriban 2008-2009-ban jó hogy jóval erősebbnek számított az Xbox 360 és a PS3 és hasított rajtuk minden... ja mert a valós játékos gépek egy része volt csak 2-3-4 magos procikkal szerelve 2-3Ghz-cen vagy afelett járatva, több GB-nyi rammal, modernebb VGA-val.... a karbantartott Windows-ról nem is beszélve...

Első körben az alábbi géppel próbálkoztam a GTA IV-gyet futtatni:

AMD Athlon64 3200+ Venice Socket939 1mag/1szál 2Ghz@2.2Ghz
2x 512MB 400Mhz RAM
Nvidia 6800GT 256MB/256Bit OC
Windows XP SP2 32Bit + játékok: Maxtor 160GB/7200RPM

aztán első kézből tapasztaltam, hogy gépet kell fejlesztenem:

Intel E8400 2mag/2szál 3GHz@3.6Ghz
OCZ 2x2GB 800Mhz DDR2 PC2-6400 Vista Performance Platinum
ATI HD 4850 512MB/256Bit OC
Windows Vista 64Bit : Maxtor 160GB/7200RPM
játékok: WD 500GB/7200RPM

A játéknál az 1.0.4-gyes patch hozott érezhető optimalizálást ami után még feljebb lehetett venni a grafikát.

Aztán idővel váltottam a jobb élmény érdekében:

Intel i5 750 4mag/4szál 2,6Ghz@3,2Ghz
Patriot Viper 2x2GB 1333Mhz DDR3
Nvidia GTX 275 896MB/448Bit OC
Windows Vista 64Bit : Maxtor 160GB/7200RPM
játékok: WD 500GB/7200RPM

Ráadásul anno 2012-2013-ban a GTA IV-gyet játszottam akadás mentesen 2880x1680 (ami amúgy 2880x1620 lett volna) felbontásban Fraps-szal mért FPS-sel az alábbi konfigon:

Intel i5 3470 4mag/4szál 3.2Ghz
2x4 GB 1333Mhz DDR3
GTX 670 2GB/256Bit OC
Windows 7 64 Bit: 120GB SSD
játékok: WD 1TB/7200RPM

szóval azért aki szét telepített Windows-zal és nevetséges teljesítményű géppel esett neki a játéknak, ami ráadásul tört is volt azokon nem csodálkozom.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#70) hombre[EU] válasza Dr. Akula (#68) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem tudom mirōl "beszélsz". :F

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#71) wjbhbdux válasza Puma K (#69) üzenetére


wjbhbdux
veterán

sztem ma sincs olyan PC amin fix 60 FPS-t ki lehetne hozni belole, full fos a port.

/s

(#72) kwzatz válasza CsikiRoli (#66) üzenetére


kwzatz
őstag

2 m-re ülni már elég ahhoz 45-50 colos tévé alatt, hogy szinte észrevehetetlen legyen a különbség. Azért ilyen széles csak van a szobád. :D

(#73) Dr. Akula válasza hombre[EU] (#70) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Ha a gta-ban agyonvertél egy tucat ártatlant az utcán a következō saroknál már rád se hederítettek. Míg ha ebben agyonlōsz egy ártatlan akkor úgy viszonyulnak hozzád,akár fegyvert rántanak az elsō pillantásra."

(#74) negyven2 válasza Puma K (#59) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy több helyen is láttam ezt a "Azért nem jött PC-re az előző rész, mert sz*rul futott volna" dolgot.

Nem azt állítom, hogy nem ezért jött, csak ez elégé kamu szagú. Igen a GTA IV alatti RAGE engine nem éépen a legjobban optimalizált volt az akkori PC-ken. De ugyan-úgy nem igazán volt optimalizálva az Xbox360/PS3-ra se (a legtöbb helyen nem érte el a 20fps-t se). Ráadásul még nagyon rondán is nézett ki (itt főleg a grafikai megjelenítse gondolok, mert amúgy maga a világ felépítése és működése akkoriban álllejetös volt).

A 2010-es RDR, kettő évvel később amellett, hogy klasszisokkal jobban nézett ki, nagyobb volt a térkép, és jobban futott (itt már megvolt a 25-30 fps szinte mindig). És aránylag jól is fogyott (egy év alatt 8,5 millió, mai napig 16 milló), bár nem úgy mint egy GTA IV (amiből a fél ével későbbi PC-s megjelenésig olyan 12-13 millió ment el). Szerintem itt ez volt a főbb gond inkább, hogy a Take-Two nem hitt benne, hogy ez nagy siker lehet PC-n. Vagy csak simán konzol exkluzivitás kötött rá a Microsoft és a Sony. És igaz azóta megváltozott kicsit a piac, de azért a közel 100 milliós GTA V táborból nem hiszem, 20 százalékuknál többet érdekelné. Pesze ez is csak személyes spekuláció, de maga a Take-Two is olyan 15-20 milliós lifetime eladással számol (konzolokra mert hivatalosan csak oda jelenik meg).

Amúgy itt Xbox-on az aktív GTA-s ismerősi körömböl (olyan 30 fő) is csak 6-7 ember veszi majd meg. a többi úgy van vele, hogy ez nem GTA (ez szintén nem lehet statisztikai adatnak tekinteni).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#75) Chapel


Chapel
addikt

Látványos, hangulatos, ha pc-re lenne és kap egy olyan portot mint gta v, meg is veszem.
DE. A látvány/textúra felbontás nekem még mindig kevés, egy Farcry Primal (ha már nagy szabad világ a természetben főleg) még rá is ver erre maxon, pedig hány éves is...?
Olyan FarCry 4-5 között van (pc max settings persze).

...még mielőtt megköveznétek, igen egy jó játékmenet (ál'á gta-k) kárpótol, szó se róla, a látvány nem minden.
De én a fene válogatós fajtámat azt szeretem igazán, ha a kettő találkozik :)

figure85: Én pont a minap vettem elő Gta4-et, persze rá is ment rögtön Icehancer 3.0. Nem elég hogy bugmentes és simám megállja a helyét sok mai játékkal szemben is a látvány,de imádom hogy ott tényleg van súlya az autóknak, sokkal élvezetesebb mint az 5. rész nfs féle vonala. Mindet megvettem premier napon, de valahogy ötvözni kéne az 5. rész látványát, a 4. fizikájával.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#76) CsonkaImo válasza Chapel (#75) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ízének és pofonok, de szerintem látványosabb mint bármelyik Far Cry. Ha itt bántja a szemészet a textúra, akkor nem is értem miért a Far Cry-t hoztad fel példának.

(#77) Dr. Akula válasza negyven2 (#74) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ezt a konzol only dolgot nem igazán értem az MS-el kapcsolatban, ők pont arra gyúrnak hogy amit egyszer már lekódoltak xboxra, az azonnal mehessen pc-re is, 1 kód >> 2 platform, dupla haszon.

[ Szerkesztve ]

(#78) Prof01 válasza Dr. Akula (#77) üzenetére


Prof01
veterán

Ilyen nincs, hogy amit lekódoltak, az azonnal megy PC-n. :D Az a MS csak a saját, kiadott játékait tudja befolyásolni, a Rockstar Games-hez semmi közük. PC-re a legnehezebb fejleszteni, illetve a legalacsonyabb az eladott darabszám, ezért hagyják utoljára, de a RDR 2 esetében valószínű soha el se fogják készíteni.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#79) ProEvoFan válasza Prof01 (#78) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A PCs GTA V szépen hoz a konyhára.Szóval bármi megtörténhet, de kb 2 évig tuti nem lesz PC változat a sok warez huszár miatt.

(#80) Dr. Akula válasza Prof01 (#78) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Pedig azért csinálták az XNA-t is, hogy csak egy fordítás és most xbox, most meg pc. Igen, ez MS only, de ha nem megy a R*-nak, adják oda az MS-nek, majd megcsinálja helyettük (még a profitot is segít zsebre rakni). Nem nehezebb pc-re fejleszteni, sőt, azt nem kell 5 évente újratanulni az alapoktól, mint konzolon. Ez csak a marketingrizsa arra hogy miért késleltetik mesterségesen a pc-s verziót, mert az kevésbé hangzana jól hogy a warez miatt.

[ Szerkesztve ]

(#81) Chapel válasza CsonkaImo (#76) üzenetére


Chapel
addikt

Nézd meg maxon 60fps stb-n a Primalt, csak a fa textúrák minősége és sokfélesége is eszméletlen.
De FC 5 is természetesen minden maxon sztem van ilyen. Ami picit zavar itt hogy egy dolog a cutscene a játékmotorral és más a real gameplay.
Nem írtam hogy ronda btw, csak nem látom többnek mint egy BF1 vagy más aktuális (1-2 éves) AAA játékot.

És ahogy írtam, elsők között venném meg pc-re, RS-ban nem csalódok azt tudom.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#82) sagem válasza Chapel (#81) üzenetére


sagem
addikt

Azt elfelejted, hogy ez sokkal nagyobb játékteret mozgat meg, még a FC világa is eltörpül hozzá képest, a BF1 és hasonló játékok pedig végképpen. Itt azért Witcher 3 mélységű és nagyságú bejárható területről beszélünk, mármint léptékben, mert talán még annál is nagyobb lesz a játéktér, elvileg..mert ha jól tudom, még nincs konkrét számadat erre vonatkozóan :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#83) Puma K válasza negyven2 (#74) üzenetére


Puma K
veterán

Alapvetően minek foglalkozzanak egy olyan címmel külön -optimalizálás terén is- ami csak jó esetben érdekli negyed annyira az embereket mint a fő húzóerejű termékük azaz a GTA széria akkori legutóbbi része?

Ráadásul mindezt úgy, hogy közben meg dolgoznak a fő projekten azaz a GTA V-ön.

Továbbá gyúrni kell és ismerkedni az új konzolok, úgy mint Xbox One és PlayStation 4 képességeivel, és erre még optimalizálni kell a 4K-s tartalmat, és a korábbi szintnél jobban odafigyelni az Online-ra úgy mint tartalom és előre tervezni mi is lesz annak a sorsa.

Plusz a Max Payne 3nak is el kellett valahogy készülnie ami megint egy külön cím és más világgal rendelkező játék.

A grafikusmotor is a GTA IV-nél új volt így optimalizálni és csiszolni kellett a GTA V és a többi cím alá.

Szóval ezeket mind számításba véve simán el tudom képzelni, hogy kellően el voltak foglalva és nem vállalták be a rizikót a PC-s RDR-nel. Majd később ha úgy reagál a piac a többi címre PC-s fronton, hogy megérje foglalkozni vele.

Én Xbox360-on ugyan csak a GTA IV kiegészítőjével a TBOGT-vel játszottam maximum ~3 órát, de nem emlékszek anno akadásra-FPS dropra. A "nagyon rondán is nézett ki" szubjektív vélemény, ami hasonló mint az hogy van aki azt állítja, hogy nincsenek színek a játékban, én meg azt mondom, hogy vannak. Az viszont tény, hogy sötétebb a színvilága mint pl egy GTA VC-SA és az utána megjelenő GTA V-nek.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#84) negyven2 válasza Dr. Akula (#80) üzenetére


negyven2
veterán

XNA 360-as korszakban volt és már nem tudom, hogy támogatott dolog-e.

Amúgy ha a Rockstar tervezi kiadni PC a RDR2-t akkor nem kell nekik segítség. Van azért tapasztalatuk.

Puma K: a RDR-t a nem a GTA-ért felelős Rockstar North csinalta, hanem a San Diego (akiknek az előző munkájuk a Midnight Club L.A. volt. Az Edinburgh divízió csak besegített nekik. A fejlesztés még jó régen indult, hiszen az első videóanyag még a 2005-ös Sony konferencián mutatkozott be.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#85) hombre[EU] válasza Dr. Akula (#73) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem tudom még mindig mire gondolsz. Szerintem
a) nem játszottál RDR-t soha és fogalmad sincs mirōl beszélsz
b) játszottál csak nem emlékszel rá

Life, Uh, Finds A Way

(#86) negyven2 válasza Puma K (#83) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy azért volt számomra ronda a IV konzolon mert én először a PC-s kiadással játszottam 2013-ig. De még a megjelenéskori gépemmel ahol 1024-ben medium beállítással is sokkal jobban nézet ki.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#87) cyberkind válasza Dr. Akula (#65) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam tökmindegy mi van a gépben, ha erős hardvereken nézem akkor szarul megy, az ENB és/vagy ICEnhancer javít ezen, de közel se annyit mint egy i3 és egy Gtx 660TI kombója, ami igencsak vicces.

Paranormal Cocktivity

(#88) Scholes9 válasza CsonkaImo (#61) üzenetére


Scholes9
nagyúr

+hajbel: így van. Kár is ezt tovább ragozni, amikor 50-60k egy használt PS4. Bőven megéri, már csak az exkluzív játékok miatt is...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#89) wjbhbdux válasza Scholes9 (#88) üzenetére


wjbhbdux
veterán

twitch tv ingyenes ;)

/s

(#90) hajbel válasza negyven2 (#86) üzenetére


hajbel
addikt

Talán azért, mert az előző konzolgeneráció 720p-ben futtatott mindent.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#91) Scholes9 válasza wjbhbdux (#89) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az mire jó? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#92) janeszgol


janeszgol
félisten

Ezt meg is veszem a megjelenésekor. Másik játékot akartam, de inkább ezt választom. Idén csak egy fér bele és ez lesz (illetve három régebbi játék, amiket még nem vettem meg). Remélem nem lesz drágább, mint a szokásos!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#93) carl18


carl18
addikt

Elég jól nézz ki :) Hát még ha jön is pc-re biztos hogy nem most. Elsőnek a Konzol eladások az elsődlegesek :D
Miután konzolol meg szedték magukat utána jöhet a pc verzió :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#94) Silεncε válasza Scholes9 (#91) üzenetére


Silεncε
őstag

Arra, hogy még azt a 60k-t se kell kiadni (+ ugye a játékok ára)

figure85: XNA már 2013 óta discontinued

[ Szerkesztve ]

(#95) Wesder


Wesder
félisten

Ez rendesen tetszik, pedig az első résszel nem is jàtszottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#96) tibaimp válasza kwzatz (#41) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Bánja a fene, csak jöjjön...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#97) cyberkind válasza tibaimp (#96) üzenetére


cyberkind
félisten

Hát azért nem, én 3x vettem meg a játékot de 4x jutottam hozzá, ebből 2x PC-n (kaptam egy dobozosat a vga mellé). :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#98) hombre[EU] válasza Wesder (#95) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az elsō részt is ajánlom. Sokan abban a tévhitben vannak,hogy egy átskinelt gta pedig egyáltalán nem errōl van szó. Komolyabb,rendes történettel és egy különleges hangulata van az egész világnak. A NaughtyDoghoz tudnám hasonlítani,ahol van egy könnyed,popcorn game az Uncharted és egy komolyabb,mélyebb TLoU.

Life, Uh, Finds A Way

(#99) Wesder válasza hombre[EU] (#98) üzenetére


Wesder
félisten

Megvan az első rész hàla a Home tàrsamnak. Elkezdtem belőle az Undead Nightmare-t, elég beteg. Persze màr maga az alapötlet is hogy Z apokalipszis az 1800-as években :D

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#100) negyven2 válasza Silεncε (#94) üzenetére


negyven2
veterán

Akkor jól emlékeztem, csak lusta voltam rákeresni a dátumra. :D

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#101) XuChi válasza Wesder (#99) üzenetére


XuChi
addikt

Remélem ebben a részben is lesz ilyen móka. Természetesen egy totál külön játékként az alapjáték térképén. :C

(#102) XuChi válasza Silεncε (#94) üzenetére


XuChi
addikt

Hát ha neked élmény mások játszását nézni.... Én játszani akarok, nem kukkolni! De ha neked ez jó :)

Sajnálom azokat az embereket akiknek youtube-n kell “ végignézni “ egy játékot. :D

KB a pornó filmel egyenértékű. Ha nem vagy képes csinálni, legalább nézheted :DD

[ Szerkesztve ]

(#103) CsonkaImo válasza Wesder (#99) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én biztos nem az az Unded Nightmare-fel kezdeném. Egyrészt az összes karakter feltűnik az alapjátékból, és ha nem ismered őket akkor, teljesen értelmét veszti a “paródia”. Másrészt kőkemény spoiler van az UN végén.

(#104) Wesder válasza CsonkaImo (#103) üzenetére


Wesder
félisten

Csak kipróbàltam. Az alapot végigviszem elötte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105) ron8


ron8
senior tag

Hol a legolcsóbb előrendelni?

(#106) Silεncε válasza XuChi (#102) üzenetére


Silεncε
őstag

Egy szóval se mondtam, hogy az nekem jó, csak leírtam egy tényt. Aztán mindenki eldönti, neki mi a jó ;)

(#107) XuChi válasza Silεncε (#106) üzenetére


XuChi
addikt

Sorry akkor. Peace ;)

(#108) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Uhh ez brutál jól néz ki. Sajna csak PC-van itthon, nagyon remélem kiadják arra is. Ha nem akkor kénytelen leszek venni valami konzolt.

(#109) Scholes9 válasza Silεncε (#94) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ahh értem már :D Én inkább kipengetem azt a ~22 ezret és élvezem a játékot :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#110) Chapel


Chapel
addikt

Sok multis fps-t tolotam havernál; ps4 pro + egér/bill. Tökölös a gimix beállítás, de jó lehet vajon erre is?
Van pár játék amiért megvenném a ps-t, aztán ha megvolt el is adom velük.

?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#111) iceQ!


iceQ!
addikt

Ha előrendeltem a játékot mikor fogom megkapni? Aznap vagy akár már előtte?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#112) CsonkaImo válasza iceQ! (#111) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Lemezest nagy eséllyel aznap. Digitálisan viszont biztos elő lehet tölteni, és meghelenés napján csak el kell indítani.

(#113) iceQ! válasza CsonkaImo (#112) üzenetére


iceQ!
addikt

Ok! Bízom benne, hogy tényleg megkapom aznap :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#114) Scholes9 válasza iceQ! (#111) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha “normális” helyről veszed, akkor aznap nálad van futárral. Ha storeban, akkor 2 nappal a megjelenés előtt lehet kezdeni letölteni a játékot, én ez utóbbi megoldást fogom választani :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#115) iceQ! válasza Scholes9 (#114) üzenetére


iceQ!
addikt

Rockstart oldalról vettem meg (pontosabb Rockstar Warehouse), attól hivatalosabb nincs :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#116) VincentVG


VincentVG
aktív tag

valaki talalt fps el kapcsolatos infot az uj "tesztek"ben?
gondolom fix30, de remenykedek egy fullhd 60 performance modban...
bar ahogy elnezem a vilagot, nem valoszinu.

nalam tuti vetel, ha valamelyik konzol tudja 60on veszek egyet:) ha nem: varom a PC-t.
ha nem jon PC-re: sirok... es duzzogva vegigviszem konzolon.

rockstarban meg nem csalodtam. osszes open worldjuk etalon a mai napig.
nemcsak adott megkelnesi evben, plusz 5 evel megjelenes utan sem tudja senki sem megkozeliteni.
kb osszes open worldot vegigprobaltam. nekem ez a velemenyem. rockstar rocks :)

(#117) CsonkaImo válasza VincentVG (#116) üzenetére


CsonkaImo
addikt

60 fps-re nem számítanék egyik konzolon sem. Brutál, ahogy kinéz a játék és hiába az alacsony szintű hozzáférés, feszegetik a hardverek határait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.