Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Keem1


Keem1
addikt

Alakul ez. Már csak a desktop kliens, sms integráció, Allo-Duo összevonás, kereshető naplózás hiányzik.
Oh wait... akkor az ugyanaz, mint a Hangouts. Ja, hogy az majdnem tökéletes volt, mégis ki akarják vonni a konzumer szektorból? Hát, ez egy nagy hiba a Google részéről. A Hangoutsnak kellett volna megkapnia a Duo-Allo újításait, és odab@szott volna a Facebook Messengernek.

(#2) gery2123 válasza Keem1 (#1) üzenetére


gery2123
őstag

Ez így van nem is értem miért nem így csináltak. Mióta megjelent az allo azóta használom és szeretem, de nagyon kevés ismerősöm használja, hogy regisztrációhoz kötött, nem pedig google fiókhoz. Na de mindegy is csak jó legyen :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#4) Pirosász


Pirosász
aktív tag

Nem is tudom.A Google-nek volt egyáltalán saját szolgáltatása ami sikeres lett önerőből?(persze a keresőn kívül)Ami sikeres volt azt mind úgy vette.

(#5) Keem1 válasza #20749568 (#3) üzenetére


Keem1
addikt

No meg az, hogy hiába ajánlgattam, sok ismerősöm b@szott használni.

- küldök egy üzenetet Hangoutson
- hol?
- Hangouts, ott van a telefonodon alapból
- jééé, tényleg

De a FB Messenger mindenkinek ott van és mindenki szidja, hogy lassú, meg tele van hülyeséggel. Ellenben a normális appot meg nem ismerik.

(#6) Penge_4 válasza Keem1 (#5) üzenetére


Penge_4
veterán

Én sem használtam, mégpedig azért, mert Google fiókhoz (e-mail cím) kötött, abból meg van egy csomó és így macerás lenne.

A Messengerrel meg az a bajom, hogy Facebook, azt meg zsigerből gyűlölöm.

A telefonszám a legszemélytelenebb dolog (egy számsor), tehát a Viber a legjobb megoldás, kár, hogy kevesen használják.

És nincs olyat, amire a Viber ne lenne alkalmas, csoportokat lehet létrehozni, ugyanúgy le lehet bármilyen találkozót szervezni, anélkül, hogy a Facebook birodalomnak kiadnám a személyes adataimat és hagynám magam profilozni.

Ja, hogy
- csúnya lila
- pár idióta matricákat küldözget rajta.

Eddig ezeket a kifogásokat hallottam. Az egyetlen, ami tényleg hiányosság, hogy nem lehet egyenként némítani embereket. De ha ez is megoldott lesz, az lesz a tökéletes üzengető alkalmazás.

(#7) Keem1 válasza Penge_4 (#6) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, a Viber agresszív. Tukmál minden szart.
A hangouts ellenben kussban van. A Fb Messenger pedig... áh... Játékok, hülye napom funkció. Minek egy üzenetküldő appba?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.