Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) -Skylake- válasza #82729984 (#44) üzenetére


-Skylake-
addikt

"de aki ezeket az ügyeskedéseket nem tudja megoldani az főleg ne gondolkozzon tőzsdében, mert az olyan mintha valaki nem tudna biciklizni sem de azt hinné hogy majd elvezeti a 747-es Boeingot amit most lát életében előszőr."

Szerintem te pont ilyen vagy. Ezert osztassz szet mindenkit itt hogy mindenki hulye csak te vagy helikopter. Evek ota ebbol elek (mint nagyon nagyon sokan masok) es erre itt egy ph forumban latom az elet megfejteset, hogy amugy ez nem is mukodik. Megegyszer mondom : TE nem vagy kepes ezen a palyan profitot termelni, mas kepes ra. Mi akik ezt komolyan gondoljuk-komoly csinaljuk, evente X ezer orakat olunk ebbe bele, ugy epitjuk fel az eletunkent hogy e kore. En az egyetemi eloadasaimat es laborjaimat es annak fugvenyeben vettem es veszem fel, hogy bizonyos napszakokban nem vagyok hajlando felallni a gep elol. 10 naponta olvasok el egy ilyen vonatkozasu konyvet (az evi 52 konyv csak ebben a temaban) , hetkoznapi napi masfel - hetvegen tobb orat toltok tesztelessel, tobb szaz oranyi tanfolyamon - eloadason ultem es nagyjabol 10ezer oldalnyi technikai elemzessel, strategiaepitessel kapcsolatos dokut olvastam el eddig. De igen, te elmentel vettel 50 otp papirt mert lattad egy tv reklambam es ezert mindenki mas hulye.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.