Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jander


Jander
senior tag

Nekem nagyon bejött a játék azóta kétszer is végigvittem. Szívesen látnék egy folytatást, hasonló hosszúságú történettel és egy kicsit kibővített / átdolgozott harcrendszerrel.

Persze most a Bioware-nél mindenki az SW:TOR-on dolgozik, pár maradék ember meg a Mass Effect befejező részét kreálja. Majd ha ez a kettő lemegy, lehet előveszik ezt is... :K

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#2) maszi99


maszi99
őstag

Már azt hittem lemondtak a folytatásról :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3) Gregorius


Gregorius
őstag

A Jade Empire-rel az a baj, hogy az úgy kerek egész (és igen jó) történet, ahogy van. Abban a pillanatban, hogy folytatják, mindenképpen elrontanak valamit.

(#4) leviske válasza Gregorius (#3) üzenetére


leviske
veterán

Ha elég kreativitással áll hozzá az ember, akkor nincs olyan franchise, amit ne lehetne folytatni. Ami viszont probléma, hogy a SW:TOR mellett távol nem fér meg egy újabb franchise. Persze kisírhatják az EA-től, hogy újabb stúdiók legyenek alájuk beosztva, de az már nem BW termék lesz.

Inkább arra kéne koncentrálniuk, hogy a ME szériát tudják a 3. rész után folytatni, meg a DA szériát rendbe hozzák a 3. részre.

(#5) Jander válasza leviske (#4) üzenetére


Jander
senior tag

SW:TOR-t ha kiadják, utána már sokkal kevesebb emberrel is tudják 'üzemelni', tehát reménykedjünk benne, hogy átcsoportosítják az extra embereket máshova (ME3-ra biztosan, de az kijön év elején utána megint sokan felszabadulnak).

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#6) velizare válasza Jander (#1) üzenetére


velizare
nagyúr

öt stúdiója van a biowarenek, ebből az edmontoni dolgozik az sw:toron, az austini pedigi besegít.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) leviske válasza Jander (#5) üzenetére


leviske
veterán

A Blizzard példájából ítélve, ez nem ilyen egyszerű. Két RPG fejlesztése gondolom még úgy ahogy elfér egy MMO fenntartása mellett, de a bővítéshez több stúdióra lesz szükségük, ha nem akarnak megint felsülni.

Magáért a Mass Effect harmadik részéért nem aggódom, mert erre a részre átdobták az alap, montreali csapatnak, de hogy aztán hova kerül... Nem az a nagy munka, hogy bevejezzék Shep trilógiáját, hanem hogy a negyedik résszel tovább tudjanak lépni. Valószínűleg ezért is kapta az eredeti stúdió a feladatot, hogy lerakjanak egy folytatható részt az asztalra.

(#6) cain69: Edmontonban dolgoznak a TOR-on? :Y Azt hittem, hogy csak Austin van lefoglalva vele. Nem értem, hogy akkor mi a halálnak sózták a nyakukba még a DA2-t is.

(#8) velizare válasza leviske (#7) üzenetére


velizare
nagyúr

fordítva. austin fejleszt, edmonton besegít. a DA2höz is csak dlc-ket készítenek, ami nem köt le annyi erőforrást, mint egy teljes játék fejlesztése, szóval elvileg találhattak rá kapacitást. felteszem a swtor kiadása után ez felszabadul.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.