Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#149) #20411392 válasza Sirandrish (#146) üzenetére


#20411392
törölt tag

Most pörgött le nálam is.
A 80€ kiadást ugyan refundoltam, de az alapot megvettem 40€-ért.
Ennyit talán megért. 16.5 óra.

Az átvezetők nagy része elnyomva és a sima jelenetek is gyorsítva, mert szerintem kritikán aluliak lettek. A legfontosabb - legepicebb jeleneteket persze megnéztem, de a közelében sincs az animének.

Lvl 70 körül ért véget nálam is a fő trio. Talán ha 2-3 mellékküldetést csináltam..

Az tetszett, hogy ha OP-k voltunk, akkor ez a harcon is látszott. Viszont attól még továbbra sem tudtak elrugaszkodni, hogy mindenkit le kell győzni. Az animében esélye se volt emberünknek? Nem baj, győzd le. Ez meg is van és utána ott van az átvezetőben, hogy kikaptunk.

A játék általánosságban egyáltalán nem nehéz. Egyedül a piccolo vs dr gero harc volt kellemetlen, de ott is csak azért, mert nem használtam élet visszatöltő itemet.

A világ üres. A random enemy npc-k idegesítőek. Semmi jó nem sült ki végül abból, hogy """nyílt-világú""" rpg lett, pedig nagyon vártam (hát novemberben ment rá a preorder bakker :D).

PC-n játszottam, sima 60 fps...az mondjuk nevetséges, hogy az átvezetők 30-ra vannak lockolva, de nem baj. Nem tudom mit csináltam volna ha konzolon kell játszani, mert bődületesen sok volt a töltés. Na ssd-n 3-5 másodpercig tartottak max, tehát így nem téptem a hajam, de bemész 1 kis épületbe ... tölt, kijössz...tölt...

Más is felhozta már az epikus zenék hiányát. Ezt megoldottam úgy, hogy ment a spotify alatta és ha olyan szitu jött, akkor benyomtam a zenét.

Ha jön egy dlc, ami a Super történésein megy végig, akkor arra beruházok majd 10€-t. Egyébként elég volt a játékból. Még mindig a budokai 3 a Zisten. :DDD

Fikázónak tűnhetek, de nagyon durván vártam ezt a játékot és sajnos csalódott vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.