Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ez ilyen Pokémon go copy?

(#2) markknight válasza Maxxy10 (#1) üzenetére


markknight
veterán

+ némi elder scrolls blades

(#3) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

pokemon marhasagbol kimaradtam.mindig is inkabb taszitott mint vonzott.de ezt ki fogom probalni. :K

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#4) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ez de durva lesz nálunk a közeli erdőségben :D

(#5) Viper26 válasza johnyblaze (#3) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én is ránézek majd. :)

Pixel 7 | FR955

(#6) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Free-to-play formában. Akkor gondolom az azt jelenti, hogy aki akar, az kurv@ sokat költhet majd rá.

Egyébként mennyire eszi egy ilyen játék a telefon akksiját? Mert ha nagyon, akkor egy hosszú vonat, repülő úton nem játszanék vele, ha meg otthon vagyok, ahol van töltési lehetőség eszembe sem jutna mobilon játszani. Tudom, lehet vinni magunkkal powerbankokat, úgyhogy mindenkinek jó szórakozást hozzá!

(#7) - = Zk = - válasza antikomcsi (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én pl évek óta nem játszom tableten/mobilon.... utazok, zene és kamillázok körbe....
a gamer mobil drága, egy normál árfekvésben levő IS drááágácska, de nem anynira ugye.... játékra jó, de az akksik nem pont ehhez vannak kitalálva ugye....
ahogy én látom a tömegközlekedést pesten, ink filmeket/videokat néznek a fiatalok, idősebbek.... nem nagyon játszanak...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) antikomcsi válasza - = Zk = - (#7) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én is ilyesmire gondoltam, és mivel nagyon nem értek a mobil témához ezért nem is értem, hogy az ilyen játékoknak kik a célközönsége.

Téged sem tudlak elképzelni, hogy otthon végig fekszel a kanapén a lapos tv előtt és akkor nekiállsz "buzulni" valami kis mobil eszközzel játék címszóval.

(#9) Abel-0101 válasza - = Zk = - (#7) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

Van benne igazság 16-7+tól kortól nem kötik le a mobil játékok annyira, mint pl netflix, tiktok, főleg hogy végre a korlátozásokat feloldották nem ezért fognak kimozdulni..

(#10) Núbi


Núbi
csendes tag

Sziasztok,
van, aki játszik ezzel a játékkal? Ha igen, és még megvannak neki azok a packok, amiket csak barátnak lehet adni, akkor írjon rám privátba, és elcserélhetnénk ezeket a csomagokat. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.