Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Az brutális, hogy ennyiért el tudtad adni! Gondolom karcmentes és független volt!
Teljesen meg vagyok döbbenve, hogy milyen ára van használtan!
Vagy nagyon jó vásárt (eladást) csináltál! Gratulálok!!!

(#2) MineFox54


MineFox54
őstag

Vehettél volna ennyiért Xiaomi-t. És most már B20 is ;). Max a kameráját érheti kifogás.

(#3) mbalint987 válasza Krugszvele (#1) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Minden osztálytársam megmondta, hogy ennyiért úgy sem tudom majd eladni, de végül is csak sikerült, persze az sokat dobott a dolgon, hogy karcmentes, jó állapotú és jól működő példányról volt szó. Ja, és 3 kijelzővédő-fóliát is adtam hozzá, meg az eredetét is igazoltam számlával, meg garancialevéllel.

(#2) MineFox54: Az MIUI nem igazán tetszik, meg a garancia is kérdéses lenne (bár ahogy hallottam, már van magyarországi forgalmazója a Xiaomi-nak. De ahogy megláttam, beleszerettem a OnePlus 3-ba, úgyhogy nehezen tudtak volna lebeszélni róla. :D

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#4) Tibko8


Tibko8
senior tag

Nagyon jól döntöttél. A több mint 2 éves 1+1 is mai napig tökéletes(most a nővérem használja).
Most idén én is hosszú távra terveztem a hárommal kb 4 évet mindenképpen ki akarok vele húzni. A telefon szerintem ki is fog csak én nem :D
A suliban pedig úgy hogy nem mutogattam csak látták a kezemben csodájára jártak a szifonosok is. Akinek eddig látták csak dicsírték egyik osztálytársam is berendelt egyet 5S után.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#5) mbalint987 válasza Tibko8 (#4) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Örülök, hogy ezt írod, nekem is nagyon jó telefonnak tűnik, és remélem hogy erről a saját szemeimmel is megbizonyosodhatok. :) Amúgy a OnePlus One volt már szervizben, vagy mind a 4 év alatt tökéletesen működött?

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#6) MineFox54 válasza mbalint987 (#5) üzenetére


MineFox54
őstag

Én eddig 5 embert beszéltem rá Xiaomira. Én nyertem ;).

(#7) Tibko8 válasza mbalint987 (#5) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nem volt szervízben soha. 2 éve van csak meg azt is a megjelenés után vettem pár hónappal.
A hármat viszont a bejelentés órájában ahogy elérhető volt a vásárlás gomb :D

MineFox54 Én csak 2 :U

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#8) btz


btz
addikt

Én ezt veszem. Nem a legfullosabb, de ár érték arányban jelenleg verhetetlen.

ⓑⓣⓩ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.