Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) #79335424 válasza bb0t (#30) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na ne viccelj! Minden laptopban van wifi. Vagy olyan otthoni, irodai környezetről beszélünk, ahol nincs a PC -ben wifi, nincs a routeren wifi, nincs egy filléres usb-wifi adapter, a telóban nincs kártyabővítési lehetőség egy körömnyi, 500Ft -os kártyaolvasóval, de még egy usb töltő/adatkábel se. Hát lehet, hogy ott ez a tuti megoldás, de mennyire valós ez az élethelyzet és mennyire reális, hogy aki általában ilyen "felkészületlen", annál pont egy ilyen eszköz lesz? Nekem a kulcstartómon van egy mikrosd egy ilyen kártyaolvasóban. Az otg adapter meg nem nagyobb, mint ez a pen. Kicsit sokoldalúbb megoldás. Pl. a bővíthető tárral redelkező, nem otg -képes eszközökhöz is használható, amiknél ezt az otg pen -t kenhetem a hajamra. Vagy ha nekem hoznak vmit egy penen, ami valószínűbb, mint az általad kitalált szituáció. De ha már a "hi-tech" -nél tartunk, emlékszel az Eye-Fi kártyákra? Létezik már kártyaolvasós kivitel. Sőt, ha ennyire szegényes környezetre is készülnünk kell, akkor itt az all in one megoldás. Szóval továbbra sem látom ennek az otg pen -nek a praktikumát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.