Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) MasterDeeJay válasza Cifu (#7) üzenetére

Köszi az infót!

A hátsó ventit meg nem létét kezdetben annak tudtam be hogy az én gépem hiányos, de rá kellett jönnöm netes képek alapján hogy gyárilag nincs ott semmi, ami ugye furcsa mert helye lenne neki. Igazából Dell-hez képest hiányolok ott valami légterelőt, furcsán néz ki.
A procira majd én is lehet rakok valami modernebbet de ez egy low cost gépnek indult, bolti új noctuát nem vennék rá viszont ha beleakadok valami olcsó aprós hűtőbe akkor lehet veszek bele.
T7910-eshez van gyári vízhűtő, ha sikerülne olyat kukázni az lenne a jó (azaz nem a legjobb de eredeti).

A gond nálam VGA terén az hogy szerintem nem lesz helyem, bele kéne raknom a V540-est (dual 5700XT 2x8Gb HBM2 kb 300-350w TDP) amihez szét kell szednem mindent elöl hogy elférjen és úgy sem biztos hogy sikerül belefaragnom. (ehhez 1db EPS csati kell amihez van adapterem)

Vagy totál át kell terveznem az egészet. Oldallapom nincs hozzá, ezért is kerül 20eft-ba a gép. Tápcsatiból egy rakás átalakítóm van pont ezért hogy ne legyen belőle gond. Maga a táp furcsa módon bőven elég lenne még 2x ennyi csatihoz is, érthetetlen miért csak kettő 6 pin van pcie csatiból (és miért nincs egy EPS csati is). Vész esetén van 16x riserem de jobb lenne belerakni a kártyát.
Kis teslával (Tesla P4) kísérleteztem benne de fos az nvidia drivere, akkora proci limit van hogy szintetikus tesztenek is rosszul szerepel, bár AI-ra akarnám használni lehet arra jó de játékra nem. (másik gépemen i9-el nincs procilimit)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.