Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Ezek szerint, akár az első komoly játék is lehet a Mass Effect 3 ami Kinect támogatást kap. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Gondolom a kissebb feladatoknál (energiaszint-pakolás, egyéb minifeladatok) lesz jelentős, de remélem nem fog kiterjedni másra... egyszerűen nem érzem úgy hogy ehhez illene a "hadonászás".

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) ZSOOLT2


ZSOOLT2
tag

Valszeg minijátékokat, vagy közelharcokat lehet Kinecttel irányítani.

(#4) unic válasza Def26 (#1) üzenetére


unic
tag

"komoly" "kinetic"? ez a ketto szerintem kizarja egymast. Igy is sokat vesztett a jatek az ME2 "egyszerusitesevel". Eszmeletlen kinszenvedes volt nekem atszokni egy jol atgondolt kezelesrol + sandbox "szeru" vilagrol + kellemes es valasztekos karakterfejlesztesrol, egy elegge korlatolt folytatasra, csak a sztori vitt elore.

A Föld a naprendszer elmegyógyintézete.

(#5) leviske


leviske
veterán

Pedig ezt a Dragon Age 2-be kellett volna, hogy a rogue karaktert csak cigánykerekezve lehessen irányítani. :)

(#6) Neil Watts válasza leviske (#5) üzenetére


Neil Watts
veterán

Hát te beteg vagy :DDD

(#7) Kashim válasza leviske (#5) üzenetére


Kashim
őstag

:DD haha

(#8) Mártógyurma


Mártógyurma
tag

Addig se kelljen fél lábon állnom, amig ez a lagos szar készülék valaha képes lesz egy hc. játékban teljesértékűen helyettesíteni a gamepadot.

(#9) Def26 válasza unic (#4) üzenetére


Def26
félisten

Akkor nem neked való a 3. rész. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) vitaro


vitaro
senior tag

Szerintem kamu. A boríton látható kép volt a Gameinformer címlapja, csak valaki rávarázsolt még egy omni-toolt is Shepard kezére.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#11) DrTroglodyte válasza unic (#4) üzenetére


DrTroglodyte
tag

Akkor kapaszkodj meg valamiben, lesz egy XBLA-s GoW cucc is Kinecttel, meg valami (valószínűleg csak railshooter) StarWars környezetben. Plusz jön majd még egy pár hw kiegészítő is hozzá. Mármint a Kinecthez. Vigyázó szemetek karácsonyra vessétek. Meg talán az E3-ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.