Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) stifi válasza hcl (#49) üzenetére


stifi
senior tag

egy gyári pótakku 20-30k HUF körül mozog, szerintem a felhasználók kevesebb mint 1%-a ruház be olyan céllal pótakkura, hogy majd cserélgetni fogja...
bele lehet kötni persze a fix akkuba, csak alapja nincsen.. ilyen üzemidő mellett végig lehet vele dolgozni egy munkanapot lazán, estére meg csak sikerül 220 közelébe kerülni (egyébként ma már kávézókban, plázákban is könnyen elérhető a 220, publikusan)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#52) hcl válasza stifi (#51) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ez igaz :) De sok cégnél rendelnek akkukat, legalábbis eddig ami nagyobbaknál dolgoztam, rendeltek.

Mutogatni való hater díszpinty

(#53) Gusztáv válasza freemanone (#47) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igen, gondolom nincs lehegesztve a ház :DD . De itt a csereaksi beszerzése is problémás lehet, én ilyen lapos kivitelt nem nagyon láttam még külön árulni.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#54) freemanone válasza Gusztáv (#53) üzenetére


freemanone
őstag

Sose tudhatod! :DDD
najó, troll off: eddig nem is nagyon voltak ilyen cuccok, szóval még akár be is törhetnek a piacokra hamarosan.

(#55) Gusztáv válasza freemanone (#54) üzenetére


Gusztáv
addikt

A Dell XPS 13-on konkrétan torx csavarokkal van rögzítve az alsó rész (kb 10 darabbal), szóval nem annyira támogatják szerintem a szétszedést.

Igen biztos meg fognak jelenni ezek is, csak nem tudom típusonként mennyire eltérő méretűek. Így nem nagyon lesz rájuk tömegigény egy ideig.

Laci

(#56) hcl válasza Gusztáv (#55) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Csak? Az semmi :) Főleg, ha eek után leesik az alja, és nem kell az egész gépet lebontani :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#57) freemanone válasza Gusztáv (#55) üzenetére


freemanone
őstag

Naná, egy átlag user nem fog nekiállni ha meglátja azokat a csavarokat. Hála az égnek, mert ugye mindenhez hozzáférsz ha lecsavarozod az alját.
Szervíznek is élnie kell valamiből! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58) hcl válasza freemanone (#57) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Manapság már nem olyan nagy szám a torx csavar.
De az átlag user tényleg nem áll neki, mert az átlag user azt se tudja, mi az az akku ;)

Mutogatni való hater díszpinty

(#59) Yany


Yany
addikt

Mikor lesz ez kapható?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#60) teguran


teguran
tag

szerintetek ez nem kamu?

ha nem, akkor milyen maga a spec? [link]

köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.