Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Deck


Deck
titán

Szimpatikus dolog a nyílt béta mindig számomra. :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2) .LnB válasza Deck (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Anthem-nél is volt. ;]
Ránézésre ez se lesz sokkal jobb game.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Deck válasza .LnB (#2) üzenetére


Deck
titán

Attól még simán lehet, hogy szar lesz igazad van.. Lásd, ahogy írtad az Anthem.. ;]

PS5

(#4) .LnB válasza Deck (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A videókból neked az jön le, hogy ez egy jó játék lesz? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Deck válasza .LnB (#4) üzenetére


Deck
titán

Sokszor csalókák a videók vagy a trailerek. Majd kipróbálom milyen de én se hinném, hogy jó lesz.

PS5

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Egynek jó lesz, úgyis kevés normális single játék van. Viszont gondolom a Pc-s sem úgy fog kinézni mint a Ps5 verzió, ezért a next gen patch megjelenése előtt bottal sem nyúlok hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) oriic válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hat ez nem sima single. Kb olyan mint Destiny.

Live-Die-Respawn

(#8) VágniValó


VágniValó
addikt

Mivel ávendzsersz PG-13 színes lufi, ezért gore-t és súllyal rendelkező sztorit nem várok. Egyelőre édeskevésnek is tűnik, nem baj lesz majd ez is 15-20 ojró között és akkor kipróbálom.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#9) sp8787 válasza oriic (#7) üzenetére


sp8787
addikt

Nem sokkal inkabb olyan ez mint az Anthem?
A loot milyensege, 3rdP, cosmetics minimal amit a loot meg a layered ad vszinuleg.

Csak ranezesre

(#10) .LnB válasza oriic (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezekkel a csőpályákkal ez, hogy lesz Destiny szerű? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) oriic válasza sp8787 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kb Destiny+Anthem kevereke. TPS/looter shooter.

LnB:

Miert a Destiny Strike-jai micsodak ha nem csopalyak?:D

Itt is ez lesz. Valaszd ki missziot, rakd ossze csapatod es teljesitsd minel tobbszor a minel nagyobb erteku lootert.

Mas kerdes hogy itt valszeg nem lesz onallo repkedes varosokban, vagy kozottuk.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12) .LnB válasza oriic (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te, én már azokra nem is emlékszem. :) Szóval akkor igazad van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Deck válasza oriic (#11) üzenetére


Deck
titán

Akkor ennek a játéknak is érdemes megjelennie..

PS5

(#14) sp8787 válasza .LnB (#12) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk azert a Strike-oknal ki lehet menni a patrol zone-ba ami nagyon jol jon ha vmi idota quest/bounty van. De maga a strike resze az tenyleg cso.

(#15) .LnB válasza Deck (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azoknak, akik esténként Tony Stark-os bugyingóba vonulnak nyugovóra, azoknak jó lesz ez. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) szupermacs


szupermacs
veterán

,,valamint bemutatták nekünk Sólyomszemet is"

Ebbe a 60 másodpercbe minden belefért amit erről a "szuperhősről" tudni kell. És mellé még intro és outro is elfért. Zseniális.

(#17) exedoc


exedoc
senior tag

Mit meg nem adtam volna gyerekként, hogy valami ilyesmit lássak mint amit ebben a videóban, és még játszhatok is vele, én irányíthatom. Ha láthattam volna gyerekként ezt a sok Marvel filmet... úú.. Csak akkor még ezek nem voltak. 1990-től kezdtem gyűjteni a képregényeket 8 évesen, mikor még a Kandi lapok gondozásában jelentek meg. Többszáz van bent a szekrényben. X-Men, Superman, Pókember, Bosszú Angyalai, Spawn, Új Titánok stb. A Superman legelső száma megvan 1990-ből, nem tudom mennyit érhet most. Az a baj így 38 évesen bár még mindig szeretem a hősöket, már nem mozgat meg annyira. Azért lehet, hogy kap egy esélyt. :)

(#18) Domaximus


Domaximus
tag

Nekem azt mondja meg valaki, ehhez kell folyamatos netkapcsolat? mármint onnan jön a gear meg ilyenek? vagy teljesen offline is lehet tolni a storyt?? :F

(#19) delta38boss válasza Domaximus (#18) üzenetére


delta38boss
tag

Mennyire lesz a replayability fontos?
Valahogy az előzetesek alapján nem hozott lázba, pedig a filmeket szerettem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.