Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) gaborbol válasza maross (#7) üzenetére


gaborbol
őstag

En 188 cm vagyok es jelenleg 88kg.
Egy eve januarban voltam majdnem 100kg akkor dontottem el, hogy ebbol eleg volt. Egy ev alatt lement kb 22 kg es onnan jottem fel most 88-ra, de heti 6-7 napot toltok sporttal, ugy hogy kicsit mas most az osszetetel :)

Nem az lenyeg hany kilot mutat a merleg, hanem hogy mit latsz a tukorben.
Rendeszeresen eszem, megnezem mit, sprotolok, es ezek sokat segitettek.
1km-tert sem tudtam futni tavaly januarban, fajt mindenem, lust voltam, mindig faradt,szep lassan kezdtem csak napi 15 perc mozgas, 20 perc ... 1ora, ev vegen meg lefutottam felmaraton, most meg a teljes maratonra keszulok.

Ha tenyleg elhataroztat magad akkor allj szepen neki, aztan ahogy latod magadon a valltozast, ugy lesz egyre konyebb az egesz.

Ahogy a tested jon helyre ugy az agy is maskepp fog latni dolgokat, jobban dolgozik, es a hangulatod is meg fog valltozni. Nem csak a tied, hanem akik korulotted elnek, rajuk ugyan ugy hatassal lesz.

Ez egy kis ceg ahol dolgozom, de miattam 4-5 ember kezdett el mozogni, odafigyelni mit esznek, mert latjak hogy van ertelme, es lehetseges.Oszinten megmomdom jol esik, plane amikor mondja kollega, hogy hetvegen elmentem futni, es ezt meg ezt ettem, es arra gondoltam biztos tok buszke leszel ram...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.