Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

iPhone XXS :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Bossyy


Bossyy
tag

Ilyen névvel, hogy Palm, stílusosabb lett volna maroknyi helyett tenyérnyi telefontól írni :-)

(#3) #06658560


#06658560
törölt tag

1) Van nano-SIM
2) Van 4G
3) Megkapja az adatokat a normál telefonról, ha jól értem, akkor wi-Fi nélkül is.

Akkor mi a fenéért kell neki másik telefon, hogy használható legyen?

És mi a fenéért nem tudtak normális akkut tenni bele?

(#4) zolomon17


zolomon17
senior tag

"össze kell kapcsolódjon egy iOS vagy Android típusú mobillal és a hozzá tartozó számmal, a fenti szolgáltató számmegosztása ugyanakkor lehetővé teszi a "nagytelefon" otthon hagyását"

Az összekapcsolódásig értem, de hogy kommunikál, ha a nagytelefon otthon marad :F

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#5) Saccco válasza zolomon17 (#4) üzenetére


Saccco
nagyúr

Telepátiával.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Szóval ez egy szmartvaccs, csak nincs szíja. :) PipBoy stílusú tartót kell neki eszkábálni, és máris veszem. Azaz venném ha működne itthon, és fele ennyibe kerülne. :P

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#7) Genova1983


Genova1983
tag

4G-s,hívás funkciókat is támogató tablet mellé el tudom képzelni.

(#8) moleculez válasza pulutodurumo (#6) üzenetére


moleculez
veterán

Én inkább egy távirányítókent értelmezem, de tényleg nem értem minek a másik teló? Van rajta OS, hardver, appok... Tényleg nem értem.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) mizoli válasza #06658560 (#3) üzenetére


mizoli
addikt

Ezeket én sem értem. Nyilván nem akarták önállóan használhatóra megcsinálni. Miért nem? A kínai észjárást nem lehet megfejteni ;]

(#10) Inarus válasza zolomon17 (#4) üzenetére


Inarus
addikt

Úgy, hogy a telefonszámodhoz kötött szolgáltatásokat a Verizon csekélyke tíz dolláros havidíjért erre a készülékre is biztosítja, kvázi két telefon egy szolgáltatással (majdnem), minden másra meg ott a cloud szinkron by Google. Az megint más kérdés, hogy iOS mellé még kevesebb az értelme, mert ugye az iMessage üzenetek sem mennek át a Palm Phone-ra.

Ez az egész szerintem egy ordas baromság, kb mint a HTC mini+ "kézibeszélő" évekkel ezelőtt. A legjobb, hogy a digital wellbeeing jegyében van rajta egy speciális "Life mode", ami olyan, mintha repülőgép módba és ne zavarjanak állapotba raknád egyszerre a készüléket, annyi kivétellel, hogy ha feloldod a képernyőt visszakapcsola wifi amíg újra le nem zárod a "telefont", ha pedig csatlakoztattál egy Bt eszközt, akkor nem fogja lelőni a Bluetooth antennát. Zseniális.

(#6) pulutodurumo Ha csak ennyi a vágyad, tessék. :D

(#11) Norb79 válasza mizoli (#9) üzenetére


Norb79
őstag

Ez ilyen bulitelefon kiegészítő lesz akkor nem? Mikor mész piálni, és tudod, hogy csatakrészegen a teleportálás előtt esélyes, hogy megszökik az iPhone xs max, akkor nem viszed magaddal, hanem viszed helyette ezt az izét, ami egyel jobb, mintha a 10ezres nyomógombos Nokiád van erre a célra, amibe csak átrakod a nanosimed, mert így ha megszökik a bulitelefon akkor is megmarad a simed az otthon hagyott iphoneban. Vagy valami ilyesmi. A technikai részét viszont én sem értem, hogy hogyan bonyolítok hívást, ha egyszer otthon van a drága és nagy telefon.
Na mindegy, ebből is az a tanulság, hogy az alkohol rossz, és jön a száraznovember! Vagy nem ez a tanulság, de hogy ez a telefonpótlék mire jó, az rejtély valóban.

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

Egy egy modenrnkori csipogo igy 2019-hez kozeledve?

(#13) Skynet258 válasza hemaka (#12) üzenetére


Skynet258
veterán

Ja nekem is a csipogó ugrott be de akárhogy gondolkozom nem tudom megfejteni mi értelme ennek így manapság... :F

https://geekpulse.hu

(#14) roli543


roli543
őstag

Na az az ár ... pedig amúgy tökre egyedi lehetne a mai világban de ez így valahogy nem áll össze ...

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#15) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Én valamit nem értek. A képen is látható és a videókon is hogy van benne sim tálca, akkor elvileg magában is használható. Vagy az a microSd helye?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#16) mizoli válasza dilajoska1 (#15) üzenetére


mizoli
addikt

A cikk szerint van benne egy "nem eltávolítható nanoSIM".
Csak, hogy még furcsább legyen, miért nem akarják, hogy önállóan is működjön? Pl. mert amerikai felhasználóknak készült ;]

[ Szerkesztve ]

(#17) dilajoska1 válasza mizoli (#16) üzenetére


dilajoska1
őstag

Jó, de akkor minek a simtálca ha nem eltávolítható? Vagy tényleg a microSd helye? Én már semmit nem értek :D!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#18) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nagyon úgy néz ki, hogy ez egy olyan nálunk ismeretlen adatmegosztó szolgáltatáshoz kapcsolódó mobil megoldás - ami a nálunk lassan megszünő "autótelefon" megoldáshoz hasonló.

Itthon ez úgy működik: Mindkettő a hálón van, de az egyik aktív csak - és ugyanaz a mobiltelefonszám tartozik hozzá. Ha az asztalit lekapcsolod, vagy elég, hogy repülő módba teszed - a másik máris kicsöröghet.

Ez tehát egy "póttelefon" nem a szó szoros értelemben vett szóló mobiltelefon. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#19) judas13 válasza dilajoska1 (#17) üzenetére


judas13
addikt

Itt a tegnap(!) nyitott oldaluk. (Előző napig még egy tiszta fekete oldalra jutottál csak amúgy..)[link]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#20) Norb79 válasza Polarstar (#18) üzenetére


Norb79
őstag

De ennek semmi köze a telefonhoz, vagy van? A hálózat kiosztja a cuccot az elsődleges simnek, ha az eltűnik akkor a másodlagos sim lesz az élő. Ezt meg lehet csinálni két bármilyen random telefonnal, ha a szolgáltató támogatja ezt a módit, és lehet ugyanahhoz a számhoz elsődleges és másodlagos sim is. Mi a palm innovációja a témában? Ez inkább a verizon innovációjának tűnik.

(#21) dilajoska1 válasza judas13 (#19) üzenetére


dilajoska1
őstag

Köszi!
Akkor ez végül is olyasmi mint az Ipod volt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#22) antim


antim
tag

Melyik hazai szolgáltatónál van ilyen (autós) megosztható opció? És mennyibe kerül?

(#23) Nimda


Nimda
addikt

Ez így ebben a formában felejtős...pedig a méret miatt vettem volna. Biztos lesz olyan gyártó még, aki lát ebben fantáziát, az okosórákat leváltandó.

[ Szerkesztve ]

(#24) Polarstar válasza Norb79 (#20) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Pontosan!

Nulla innováció - ez egy szépen körített pénzügyi trükk! Aki picit is meg van áldva józan ésszel (macskát mikróban szárító amerikaikat figyelembevéve - bajos!) az áthatja:
Beépített SIM - véletlenül sem tudsz függetlenedni!
Gondolom egy jól megkért ingyenes alkalmazáson keresztül lesz egy havi dijjas adatszinkronos megoldásod.

Ez így ebben a formában európában értelmezhetetlen. Azon kívül, hogy ténylegesen hülyének nézik az embert ezzel a katyvasszal. Merthogy lenne igazából piaca a minitelefonnak...

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25) Fred23


Fred23
nagyúr

Szimpatikus, de miért nem lehetett kiadni egy teljesen önálló változatot is (erősebb akkuval)?

(#26) persil válasza Norb79 (#11) üzenetére


persil
nagyúr

A gondolatmenet nem lenne rossz, a baj csak az, hogy a csatakrészegen való elhagyáshoz ez a kis vacak méregdrága.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Srácok! Mi van akkor, ha ez az egész "póttelefon" dolog csak egy szolgáltatói korlátozás?

Ugye első körben csak a Verizon fogja forgalmazni a készüléket, feltételezem, szolgáltató függő beállításokkal, hogy ne lehessen más szolgáltató SIM-jével vagy akár Verizon-os SIM-mel, de önálló készülékként üzemeltetni. Mi van, ha maga a vas egyébként tényleg egy közönséges okostelefon, és ha idővel kikerül a "Verizon-only" forgalmazásból, akkor eltekintve a 800 mAh-ás akkumulátor nevetséges méretétől meg a jack- és hangerő-szabályzó nélküliségétől még esély is lehet arra, hogy egy értelmes kis telefonként világhódító körútra induljon?

[ Szerkesztve ]

(#28) Polarstar válasza persil (#26) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez meg a másik dolog...

Egy póttelefon max alkalmi tizes és nem majd 100ezer!!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#29) judas13 válasza dilajoska1 (#21) üzenetére


judas13
addikt

Nincs mit :)
Felvetették most itt is már, hogy talán ez változni is fog, mert így tényleg nem bejövős sehogy sem...majd kiderül, hogy valójában feloldható v van/lesz rá valami más megoldás + valszeg érkezik még néhány konstrukció is a cégtől.
Csak USA eladásokban gondolkodna (bármilyen) cég és azt is egy szolgáltatónál only? Nem hinném, hogy van ilyen..max É-Koreában.

...

Polarstar

Mennyire igaz. Ez a 350 dodo így nagyon vastag sztem is. Meg a bemutató videok alatti kommentek szerint is.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#30) forgonati


forgonati
őstag

Van már fenn videó róla és hát közel áll a használhatatlanhoz. Laggol mint a szar, az érintésre meg 3-ból 1x nem reagál. Vicc a cucc főleg ennyiért. De még fele ennyiért is.

Keelah Se'lai!

(#31) janeszgol válasza #06658560 (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

+1. Amikor felröppent a hír, felröppent a pulzusom is. Hát ez lecsillapított, így kell a fenének, ráadásul ennyiért. Ha önálló telefon lenne, akkor megérné az árát, mivel kuriózum és azt meg kell fizetni, de így számomra semmit nem ér.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) judas13 válasza forgonati (#30) üzenetére


judas13
addikt

Erre gondolsz?
[link]

----

janeszgol

Sajna igazad van ezt adom :U ezt így minek :F

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#33) forgonati válasza judas13 (#32) üzenetére


forgonati
őstag

Nem, hanem erre [link]

Keelah Se'lai!

(#34) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ezmiez? Piackutatás nuku?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) joey04


joey04
titán

Egy újabb régi, nagy név lejáratása. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) Polarstar válasza Csapoati (#34) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Már hogyne volt! Rájöttek a nagy marketinges zsenik, hogy nocsak - egy látszat probléma! Adjunk el a marháknak egy zse-ni-á-lis megoldást erre a nyomasztó problémára - drágán és elsőként jól lekorlátozva.

Az innováció hiányát csőbehúzással palástolják.

Ez is egy gyártói piac, nem fogyasztói igények.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#38) judas13 válasza forgonati (#33) üzenetére


judas13
addikt

Köszi ezt még nem láttam. Mondjuk nemsokára úgyis dömping lesz belőle ha egy 24 óra alatt ennyi kijött

És tényleg valakik kilopták azt a hanerő gombot :K

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#39) #06658560 válasza Norb79 (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem tök jó, hogy a bulitelefon kiegészítőt hagyhatod el, de az szépen szinkronizálja a telefonoddal magát, így viszi a képeid, adataid, kontaktjaid, esetleg banki adataid...

(#40) joey04 válasza Sebhelyes (#37) üzenetére


joey04
titán

késtél

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A Verizon jól látta meg a lehetőséget, így kellene nekem is, hogy másodszámként használva.

Tök korrekt kütyü, hiánypótló méretben.

Kijön egy kis mobil, erre mindenki lehurrogja? Bakker :C Én megvárom az EU variánst, valami jó konstrukcióban vevő leszek rá.

@forgonati: Én a linkelt videót nézegetve nem látok túl sok anomáliát.. Dobsz linket?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) hankock


hankock
tag

Most komolyan, nem is kellene sokat gondolkozni.
Ezekbe egy mai közép hardvert egy nagyobbacska akkut, egy jó kamerát, Androidot ONE-t és kész is.

(#43) janeszgol válasza hankock (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

+1.

Kinevezlek téged Senior-fő tervező istennek. Amúgy teljesen igazad van. Nekem a Nokia Asha 302 kell oleddel vagy egy szép IPS LCD-vel, nagyobb kijelzővel (3-3.5 col elég) korrekt hardverrel, jó kezelhetőséggel (szoftver, könnyű levelezés, fájl másolgatás). Ezért otthon hagynám az okosom...

... a fiókban, kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#44) judas13 válasza Graphics (#41) üzenetére


judas13
addikt

Én megvárom az EU variánst, valami jó konstrukcióban vevő leszek rá. [/I

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#45) Atocha válasza Genova1983 (#7) üzenetére


Atocha
senior tag

+1
Tablethez valóban tökéletes választás lenne. Nekem tetszik az ötlet!

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#46) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

"(...) a Palm egyszerűen csak nem tud önálló mobilként működni, bár aki minitelefonok kedvelői remélik, hogy lesz majd ilyen kiszerelés."

Hiba a Mátrixban.

(#47) Palibá


Palibá
tag

fujj, de idegesítő :o

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#48) Ádám16


Ádám16
addikt

Hál’ Istennek 10/10 telefon nagyobb ma már 5”-nál, így tudtok miből válogatni.
Nekem ez cégesnek tökéletes lenne. :) szeretem a pici telefonokat, volt SGN4-én 2 évig, de megkönnyebbülés volt SE-re váltani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.