Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) partxxx


partxxx
tag

(#2) velizare


velizare
nagyúr

elég jól néz ki, hogy a vrm fojtókondik fölött plexi van.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3) Béééla válasza velizare (#2) üzenetére


Béééla
őstag

Lehet hogy jól néz ki, de darwin-díjas erősen, hogy szó szerint megreked ott a levegő.
A tekercsek szeretnek melegedni ha folyik bennük az amper.

Bélabá

(#4) stratova válasza Béééla (#3) üzenetére


stratova
veterán

No prob. legfeljebb nem a hűtést cserélgeted a kártyán, hanem a kártyát a hűtés alatt.

(#5) vodkaboy22 válasza Béééla (#3) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ha jobban megnézed akkor látod, hogy ott ki van vágva a plexi... Más részről ha körbe van véve 25-35 fokos vízzel akkor az elég jól hűti az ott lévő levegőt is.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#6) F e Z o válasza Béééla (#3) üzenetére


F e Z o
veterán

Majdnem mindegyik fc blokk így van kivitelezve. :)
Én csak azt nem értem, hogy 150W TDP-s kártyára tényleg szükség van fc blokkra? Persze a refhűtés ratyi, de a custom megoldások bizonyára hang nélkül "elintézik" ezt a kártyát.

H2O über alles!

(#7) velizare válasza Béééla (#3) üzenetére


velizare
nagyúr

he? a mosfet hűtve van, a többinek meg nem kell hűtés. borda sincs rajtuk.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8) stratova válasza F e Z o (#6) üzenetére


stratova
veterán

Ha egy AIB pl kihozza a kicsikét 1x8 vagy 2x6 pines táppal, már több értelme van, ott cserélgetni a hűtést és feszegetni a határokat. Ha úgy veszed a GTX 1070 is csak 150 W-os kártya, mégis kapott blokkot, csak ott lényegesen nagyobb a teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

(#9) t72killer válasza stratova (#8) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"ott lényegesen nagyobb a teljesítmény." Meg 8pines tápcsati, amivel fel is lehet fűteni:R

Ahogy írod, refnyákos a 480 max disznópörzsölővel fűtve kér vizet:U

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) #56573440 válasza t72killer (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hát jah, de a vízhűtés a legtöbb esetben meg nem azért születik mert praktikus, mert könnyen szerelhető, mert olcsó, hanem mert király :DDD

Ha 480 kerül be a rendszerbe és van már víz akkor miért maradjon ki a szórásból a vga? Volt vizem, lehet hogy lesz is egyszer még, de racionális szempontok szerint nem is próbáltam mérlegelni a létjogosultságát se a memóriablokkoknak, se a többi sallangnak :D

[ Szerkesztve ]

(#11) vodkaboy22 válasza #56573440 (#10) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Azért ezzel egyetértek még úgy is, hogy jelenlegi agyonhúzott procim is egy corsair h110-el van hűtve egy szép corsair házban. Igaz nyáron szoba (sajnos)30 fokban is a proci max terhelés mellett se több mint 39-42 fokos... pedic a10-6790k @5Ghz-en stabilan megy rendes core fesz emelés mellett... ;]

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#12) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Minden egyes Vizes hír közelebb visz a gépváltáskori víz-hez, jaj...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13) F e Z o válasza vodkaboy22 (#11) üzenetére


F e Z o
veterán

A 140-es ventik meg pörögnek 1500-at a radin... :DDD

(#12) ledgeri : Pedig elég kevés vizes hír van ph-n szerintem.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#14) ledgeri válasza F e Z o (#13) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Attól még lelkiekben haladok...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15) eldiablo válasza #56573440 (#10) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Vagy, mert valaki húzza a kártyáját, viszont utálja ha zajos a gépe.

(#16) Béééla válasza vodkaboy22 (#5) üzenetére


Béééla
őstag

Akárhogy nézem, nem tűnik 100% kivágásnak az amit mondasz (aztán lehet az), akkor viszont a csavarozást hiányolom, ami a másik oldalon van.

@sephi
Majdnem mindegyik fc blokk így van kivitelezve.
Ha mindegyik jól leszigeteli, akkor meg a gyártótól megy el a kedvem :D

@cain69
a mosfet hűtve van, a többinek meg nem kell hűtés
Oké hogy a fet nagyon fűt, de azért azt a tekercset se nyalogatnám üzem közben - régebben volt egy asrock alaplap 3+1 tápkörrel, és amikor betették a 130 (?) W-os A10-5800k APU-t, bizony döglöttek a tekercsek is!
Oké, én hűtésb*zi vagyok, lehet ezért vagyok úgy oda.

Bélabá

(#17) velizare válasza Béééla (#16) üzenetére


velizare
nagyúr

egy fc blokknál nincs lehetőséged külön bordát rátenni. vagy fűtöd őket a gpu, a memóriák és a mosfetek hőjével, vagy nem.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18) F e Z o válasza velizare (#17) üzenetére


F e Z o
veterán

Fűtöd?? Ha léghűtéssel 80+ fokos egy GPU, akkor fűtöd a vramot és a feteket, ha ugyanezt víz alatt csinálod 50 fokos GPU mellett, akkor mennyire is fűtöd??

H2O über alles!

(#19) velizare válasza F e Z o (#18) üzenetére


velizare
nagyúr

:F a fetek mellett lévő kondikről és tekercsekről van szó.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#20) carl18


carl18
addikt

Ultimate Oc Ready! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.