Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LackoMester


LackoMester
addikt

piha,veszek is belöle 10 :DD ha volna értelme :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2) DiVaD válasza LackoMester (#1) üzenetére


DiVaD
senior tag

Jónak jó szerintem, más kérdés, hogy itthon azt nézik elsőre, hogy min lehet warezolni.... De nekem tetszik, bár ennyiért tuti nem vennék.

(#3) LackoMester válasza DiVaD (#2) üzenetére


LackoMester
addikt

nem a warez oldalát néztem,egyébként szerintem erre is kitalálnak majd valamit....én a számomra ez haszontalan, oldalát néztem :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4) DiVaD válasza LackoMester (#3) üzenetére


DiVaD
senior tag

Hát azért élvezetesebb, mint mobilon játszani. :) Meg ez olyan, hogy kinek mi jön be. De mondjuk negatív, hogy nem lehet pl. kirakni a polcra a játékokat (valakinek ez fontos, nekem pl. nem).

(#5) anulu válasza DiVaD (#2) üzenetére


anulu
félisten

itthon használhatatlan. UMD-ről nem lehet átmásolni a programokat, PS Store nincs nálunk, külföldi store nem fogad el magyar bankkártyaszámot. ergó nem lehet rá semmilyen úton programot rárakni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) Karr


Karr
tag

Ha ez nem lesz világszerte totál bukás akkor leborulok a Sony nagysága előtt. Drága, kisebb a képernyő, UMD hiánya... kinek kell így? Eladni nem lehet a rá megvett játékokat, nincs árverseny a boltok között. Hogy gondolták, hogy ez így életképes?

(#7) DiVaD válasza anulu (#5) üzenetére


DiVaD
senior tag

Érdekes...Én a store-ból már 3-4játékot vásároltam magyar OTP Visa-val.... :U Igaz PS3ra, de store-on belül vannak a psp játékok ott is... tehát LEHET VENNI MAGYAR KÁRTYÁVAL PSP JÁTÉKOT. Más kérdés, hogy hivatalos magyar store nincs, de az USA simán megy. Az angliai csak azért nem, mert csak AMEXet fogad el (itthon az meg kevés embernek van), de ha valaki vesz PSN feltöltőkártyát, az is megy...

(#8) anulu válasza DiVaD (#7) üzenetére


anulu
félisten

pár hónapja még sikerült. kb 1 hónapja próbáltam US accounttal (mmint a cím US...), de nem engedte már.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) DiVaD válasza anulu (#8) üzenetére


DiVaD
senior tag

nekem még mostanság is engedte. :U (max. 1hónapja lehet, hogy vettem pl. a WOLF 3D-t vagy a BZB-t)

(#10) Zigur


Zigur
senior tag

Van még egy oldala a csak a PSN store-os megoldásnak : megöli a használt játékok piacát, cseréjét. Ahogy egy kritikában elemezték a psp go-t, arra jutottak hogy a go csak a sony-nak jó, a felhasználó drágábban kap kevesebbet nyújtó gépet, eldobhatja a régi játékait és csak új áron vehet meg mindent ... izé, sony ez már sok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.