Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AMD Power


AMD Power
titán

Szeretlek! ;] :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2) joey04 válasza AMD Power (#1) üzenetére


joey04
titán

ááá, csak simán ISTENNŐ. :R
bizonyos termékek dizájnjának kialakításában is aktívan részt vesz majd.
szerintem még az SE készülékek is megszépülnek majd! :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) Athos07


Athos07
senior tag

Nos lehet, hogy tudtak róla 1-2 jó képet készíteni, de hogy istennő lenne? Hát én biztos nem mondanám annak, főleg amilyen sportszerűtlen tud lenni esetenként... jól teniszezik, de kb ennyi.

Majd amikor megint kamu-időkéréseket kér ki és számára hátrányos időpontokban akar majd lassan ütőt cserélni, és megint kifütyüli a közönség meggondolja a SE, hogy jó lóra tett-é.. bár ne legyen igazam, és legyen Sharapova a fairplay új szobra.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#4) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ooo... egy teniszezo fog aktivan design-t tervezni?:D LOL?:)
Vagy inkabb majd eleraknak 3 a donteshozok altal mar jol megszurt design-t es amelyikre ramutat, az lesz az a telo amelynek kesziteseben aktivan resztvett:D
A masik kettobol meg W1610i es K2820 lesz :D

Amugy ki ez a csaj? :D

(#5) joey04 válasza Athos07 (#3) üzenetére


joey04
titán

Ezen nem veszünk össze, én teljesen máshogy értékelem őt,szerintem legszimpatikusabb teniszező látszik hogy van lelke tényleg odateszi magát minden meccsen sportszerűtlennek meg aztán pláne nem mondanám. :U
De mindegy szerintem akkor is ő a legjobb és kész, és szerencsére nem csak én gondolom így! :R
Csak AMD Powert tudom idézni: Szeretlek Maria!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Jadro


Jadro
veterán

Felőlem akár fordítva is foghatja az ütőt. Nem ezért szeretem. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) Muton válasza joey04 (#2) üzenetére


Muton
addikt

Maria Sharapova istennő? inkább még egy érv a nokiánál... :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#8) bolondember válasza joey04 (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

"hanem bizonyos termékek dizájnjának kialakításában is aktívan részt vesz majd" - már várom a teniszütő formájú BT-hedszetteket... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) joey04 válasza Muton (#7) üzenetére


joey04
titán

én épppen elpártolóban vagyok az SE-tól de én inkább így látom: Sharapova?még egy utolsó lehetőség a SE-nek! :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) ThorsHUN válasza bolondember (#8) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Vagy zold labda formaju walkman mobilokat:D

Tudod mit? Inkabb a "Maria" formaju telefonokat preferalnam:D

(#11) Enjoy


Enjoy
addikt

Nekem annyira nem bejövős, találhattak volna szebb hölgyeményt is :DDD

► més que un club ◄

(#12) nike_


nike_
addikt

Szerintem jó lesz ő reklámarcnak. :C

(#13) South Velen válasza Muton (#7) üzenetére


South Velen
addikt

Kicsit nagyképű de ezért szeretjük:)

(#14) bolondember válasza ThorsHUN (#10) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de akkor azzal nem telefonálnál, fémet-műanyagot nyaogatni meg nem jó dolog... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15) Wolverine


Wolverine
félisten

Ühümm. A magyar helyesírás szerint Sarapova, h nélkül :U :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) Atlantis válasza Wolverine (#15) üzenetére


Atlantis
veterán

Mivel ő nem magyar, miért kéne így írni a nevét? :F

Amúgy nem tudom átérezni, miben jelent plusszt egy-egy híresebb személy támogatása...Tényleg van olyan, aki azért vesz meg egy mobilt, mert XY a gyártó egyik reklámarca?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#17) Wolverine válasza Atlantis (#16) üzenetére


Wolverine
félisten

szerk: véletlenül bedupláztam :B

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) Wolverine válasza Atlantis (#16) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem latin betűs neveket fonetikusan írunk át magyarra, legyen szó akár cirill, akár arab, héber, keleti stb. írásmódokról. Az angoloknál ugyanígy csinálják, ezért náluk Sharapova meg Lobanovsky, nálunk meg Sarapova meg Lobanovszkij...

Hajjaj :U A jó reklámarc félig eladta a cuccot a célközönségnek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) joey04 válasza Wolverine (#18) üzenetére


joey04
titán

Ugyan!Mindenhol Sharapova!Lehet hogy nyelvtanilag nem de 1. mindenhol így írják ismerik, 2.tiszteld meg annyival hogy normálisan írod le a nevét.

mellesleg ha beírod a googlebe hogy Sarapova akkor 124000 találat van ha pedig Sharapova akkor pedig 6770000.

szerintem amúgy ha egy nevet eredeti formájában írsz le akkor az tuti helyes nyelvtanilag is csak helyes lehet a Sarapova írásmód is a szabályok miatt.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) bolondember válasza joey04 (#19) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csak azt ne feledd, h a gugli nem csak magyar találatot ad ki, hanem FŐLEG angolt...

ez olyan, mint a 2008as(?) olimpia?
Hol lesz?
Pekingben. Szerintünk.

És ha beütöd a gugliba?
Beijing-ben ...

tehát Wolvinak van igaza... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#21) joey04 válasza bolondember (#20) üzenetére


joey04
titán

legyen.
én normálisan írom le a nevét ahogy megismertem.
csak kicsit hülyeség ebbe belekötni szerintem.
kicsit olyan minr mrlujoak meg az i betü az SE telók végén

de ezt amúgy is tartom, de persze lehet hogy nincs igazam: szerintem amúgy ha egy nevet eredeti formájában írsz le akkor az tuti helyes nyelvtanilag is csak helyes lehet a Sarapova írásmód is a szabályok miatt.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) South Velen válasza Wolverine (#18) üzenetére


South Velen
addikt

Viszont S(h)arapova már inkább amerikai.

(#23) joey04


joey04
titán

viszont az tuti hogy az official site címe:www.mariasharapova.com
és ilyen is van:http://mariasharapova.lap.hu/

és arra is volt már példa a nyelvtanban hogy egy írásmód annyira elterjedt hogy hivatalossá vált. :))

Шарапова így kell írni igazából! :D
amúgy az orosz oldal sharapova.ru

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) bolondember válasza joey04 (#21) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

bevallom őszintén, én a néniről eddig azt tudtam, h teniszezik, néni, oszt csókolom...

Én Bayern rajongó vagyok, tehát... :DDD

mrlujoak-ot, az SE marketingest meg ne keverd bele.. :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25) ThorsHUN válasza bolondember (#24) üzenetére


ThorsHUN
őstag

A nenirol asse tudtam, hogy letezik. Igazabol most is tok mindegy, hogy mit csinal mert kb annyira erdekel, mint kolumbia oktatasi miniszterenek szemszine.

(#26) joey04 válasza bolondember (#24) üzenetére


joey04
titán

Jujj Bayern? grrr. ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) bolondember válasza ThorsHUN (#25) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Fekete.
miért?
:DDD

@Joey: nem értelek... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28) nike_ válasza joey04 (#26) üzenetére


nike_
addikt

Milyen Bayern?

Ja, most már világos. ;]

[ Szerkesztve ]

(#29) badacsony


badacsony
őstag

Sony Ericsson announces Maria Sharapova Design Collection

Maria Sharapova's Secret

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#30) joey04 válasza badacsony (#29) üzenetére


joey04
titán

Ritka előnytelen kép róla. :(((
itt egy "picit" szebb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.