Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Orcsi


Orcsi
aktív tag

Miért nem 8"-os .... azzal lenne a tuti .... meg amúgyis hol vannak már azok a jó kis 8"os Windows8.1-es tabok ?! lassan itt a karácsony ... mi lesz a fa alatt ?!

Same shit, different day!

(#2) rudi válasza Orcsi (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem kell minden pletykát készpénznek venni, simán lehet, hogy nyolccolos lesz, bár perpill nincs a piacon komolyabb szélesvásznú, 8"-os kijelzőpanel.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) dsr válasza Orcsi (#1) üzenetére


dsr
senior tag

+1000

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

várós,mert droidot nem akarok és ha jó árban lenne,simán vevő lennék!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) WinPho


WinPho
senior tag

Én inkább egy olcsó tízcollosnak örülnék. De az irány több, mi t jó! :K

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#6) Straw válasza rudi (#2) üzenetére


Straw
senior tag

És az LG G Pad 8.3 kijelzője? Nekem az elég jónak tűnt mikor nézegettem.

42

(#7) margithid


margithid
veterán

Ez már nem microsoft lesz?

(#8) Fryskitt válasza Orcsi (#1) üzenetére


Fryskitt
addikt

Szerintem is. Felejtsék már el ezt a hét coll dolgot. Éppen az a méret, ami semmire nem jó. :(( :(

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#9) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Egyelőre még a 2520 se kapható, a Nokia most marad le a karácsonyi szezonról. És az a 7 hüvelyk valóban kezd idejétmúlttá válni.

Valahogy mindig le vannak maradva.

Nem a lényeg a fontos.

(#10) Воланд válasza dreamdancer (#9) üzenetére


Воланд
titán

de, kaphato. max nem nalunk.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) cefre00


cefre00
tag

Nem arról volt szó, hogy az RT megszűnik? :F

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#12) NGA válasza cefre00 (#11) üzenetére


NGA
addikt

Nem. Arról volt szó, hogy összevonják a WindowsPhone Store-t és a Windows Store-t.

(#13) Воланд válasza cefre00 (#11) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) jozso1989


jozso1989
őstag

MIlyen "izgalmas", új kinézet.... jah nem. Évek óta ugyanazt használják telefonoknál is... vicc.

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#15) rudi válasza Straw (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Á, igaz! Valamiért úgy rémlett, hogy az is 4:3-as oldalarányú. Arra a panelre építve tényleg jó lenne egy kis RT-s tablet. Hát még ha a G pad ára körül adnák!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) Mardel92


Mardel92
tag

Várós!
Nekem a 7" a tökéletes, most is az van, nem is kell nagyobb (pedig elég péklapát kezem van :P).
Remélem lesz belőle 3G vagy LTE-s változat, azt hiszem cserélném is a jó kis Nexus 7-et.

(#17) Straw válasza rudi (#15) üzenetére


Straw
senior tag

Na igen, ha azon a szinten lenne az ára akkor must have lenne nekem, de mivel Nokia (aka m$) ezért tuti lesz egy irdatlan magas kezdőára.

42

(#18) azopi74


azopi74
addikt

"A Windows Phone piac 90 százalékát uraló Nokia nemrég egy Windows RT 8.1 táblagéppel is előrukkolt a Lumia 2520 képében, mely nemcsak jóval olcsóbb a Microsoft saját ajánlatánál,"

??? Ez honnan jön? :F

(#19) azopi74 válasza Fryskitt (#8) üzenetére


azopi74
addikt

Pedig az lesz lassan az átlagos phablet méret :D

(#20) Gusztáv válasza azopi74 (#18) üzenetére


Gusztáv
addikt

Azért a folytatás sem rossz: "de műszaki felszereltség terén is jóval fejlettebbnek bizonyult". De ezt a jóval olcsóbb dolgot már nem először olvasom itt, pedig semmi köze a valósághoz :F .

Laci

(#21) Воланд válasza Gusztáv (#20) üzenetére


Воланд
titán

muszakilag tenyleg jobb a 2520-as, mint a surface 2.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22) cefre00 válasza NGA (#12) üzenetére


cefre00
tag

És ím a válasz :)

[ Szerkesztve ]

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#23) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Szerintem óriási hiba, hogy karácsony előtt nem rukkoltak ki egy jóárasított 7-8 colos jövevénnyel...

(#24) Gusztáv válasza Воланд (#21) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ez szerintem annyira nem egyértelmű. A Tegra 4 és a Snapdargon 800 kb hasonló teljesítményű, az LTE modem szerintem rétegigény. Viszont a Surface-en van normál usb port, ami számomra hatalmas előny. A külső akkus billentyűzet a Nokiánál tényleg jó dolog, de Surface-hez is lesz PowerCover. Készülék ház kialakításban is jobban tetszik a Surface, bár ez szubjektív.

Laci

(#25) WinPho válasza Gusztáv (#24) üzenetére


WinPho
senior tag

Én úgy tudom, hogy mindegyik bill akkus...
És a Lumián is van asszem USB 3.0.

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#26) kromatika


kromatika
veterán

Nekem tetszik.Jól néz ki.

(#27) Gusztáv válasza WinPho (#25) üzenetére


Gusztáv
addikt

A képek és a specifikáció alapján csak micro-usb csati van rajta, ha jól látom. Arra gondolok, hogy a billentyűzetben van egy extra akku, ami megnöveli a tablet üzemidejét. Ezt pillanatnyilag csak a Nokia tudja.

Laci

(#28) WinPho válasza Gusztáv (#27) üzenetére


WinPho
senior tag

(bakker, elírtam! :B)
Azt akartam mondani, hogy a Surface billek is tudják ezt. :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#29) Воланд válasza WinPho (#28) üzenetére


Воланд
titán

nem tudjak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.