Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Halottnak a csók. Szarnak egy pofon.

Nem tudok válogatni a jobbnál jobb közmondások között. Van ennek bármi értelme? :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) Karma


Karma
félisten

Nem is elérhető a forráskód, csak ha collaborator státuszban van az ember...
Vagy elnéztem valamit az oldalon.

Egyébként nevetséges az egész.
A szomorú meg az, hogy igazam lett.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#3) moha21 válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


moha21
addikt

Nekem is kb. ennyi jutott az eszembe hirtelen.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#4) Inarus válasza Karma (#2) üzenetére


Inarus
addikt

És ennek amúgy mi értelme volt? Nem kötekedésből,csak egyszerűen nem értem... :F

(#5) #53246592 válasza Inarus (#4) üzenetére


#53246592
törölt tag

Annak volt értelme, hogy open source volt egy ideig? :)

Karma: nem nézted, el (vagy én is elnéztem)

[ Szerkesztve ]

(#6) tommje


tommje
tag

A Symbiannak már mindegy hogy milyen már lejárt az ideje

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#7) Karma válasza #53246592 (#5) üzenetére


Karma
félisten

Arra az egyre jó volt, hogy letükröztem magamnak az utolsó pillanatban. Ha egyszer túl sok szabadidőm lesz, N8 hákoláshoz még jól jön. Egyébként meg semmi értelme nem volt a Foundationnek se, és ez a visszakozás határozottan szánalmas (mintha feledtetni akarnák a múltat másodjára is).

DOUBLE FAIL

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8) #53246592 válasza Karma (#7) üzenetére


#53246592
törölt tag

Megnézni mint érdekességet jó volt, de nekem nincs éppenséggel kedvem Symbian kóddal bíbelödni ha éppen nem muszáj.
Valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy ezzel a lépéssel jelentös számú aktív fejlesztöt zártak ki :)

(#9) Karma válasza #53246592 (#8) üzenetére


Karma
félisten

Ezen a téren számomra sok újat nem hozott ;)

“All nothings are not equal.”

(#10) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Én remélem h végre a Nokia gatyába tudja rázni ezt a platformot.Azért az utóbbi időben szerintem elég jó lépéseket tesznek az ügy érdekében.Majd Londonban úgy is kiderül sokminden.:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#11) Karma válasza JR.CSé (#10) üzenetére


Karma
félisten

Mondj kettőt légyszi.

“All nothings are not equal.”

(#12) Ricardo válasza JR.CSé (#10) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem meg pont a tanácstalanság látszik, sorra jönnek a hírek, bejelentések, dekézzel fogható eredmény nincs.

(#13) johny dragon


johny dragon
aktív tag

A Nokia nagy gázban van, csak egy igen érdekes hír példaként. Szerintem ezt a GUI-reformot az első érintős S60 telefonnal, az 5800-val kellett volna meglépniük, de legkésőbb az S^3 kiadásokor, mert most már tényleg nagyon késő van hozzá.

Xperia mini pro 4.0.4

(#14) mobilecore


mobilecore
csendes tag

mi lett a nokiából istenem.Haladnak a lejtőn,nem tudnak megújulni.

(#15) Alexios válasza mobilecore (#14) üzenetére


Alexios
veterán

Ja, eddig is olyan sok WP7-es telefont adtak ki, hogy majd amikor érkeznek unalmasak lesznek.

(#16) JR.CSé válasza Karma (#11) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Azzal kezdeném a sort h átfogják szabni a teljes widget rendszert és rengeteg dolgot átemelnek majd 1:1 ben a droidból.Ami szerintem egyáltalán nem lehet rosz.
2 mindenképpen dícséretes h nem hagyják csak úgy sorsára a saját platformukat a WP7-ért.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#17) Necc válasza JR.CSé (#16) üzenetére


Necc
addikt

At fogjak? Uristen ember, ebredj fel a nokiarol beszelsz!

Ezek csak azt csinaljak meg amit kezzel meg tudsz fogni es csak igeretek hegyevel arasztanak el.

Rogton 2 pelda:

N97-re megcsinaltak a hivatalos beepitett klienst ahogy igertek? Nem.
N900-ra befejeztek az OVI maps-et ahogy igertek? Nem.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#18) johny dragon válasza Necc (#17) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Ezt az új GUI-t már "láttuk" (mutogatták) Barcelonában. Ugye nem hitted, hogy a mindenki által várt GUI-reform csak az ikonpakk és a design cseréje lesz?

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#19) AMD Power válasza tommje (#6) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos ez így van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20) JR.CSé válasza Necc (#17) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Rendben megadom magam :R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#21) alamuszi válasza Karma (#11) üzenetére


alamuszi
senior tag

N8-00
C7
Volt nálam az első két hétig, na annyira nem rossz. Az ára na igen az el van cseszve nálunk. Simán odatenném bármelyik android mellé. OVI Store miatt egyértelműen veri pc-s fronton, az összes telefonos progit. A szánalmas iTunes, meg az androidhoz nem annyira létezik igen jó progi PC-re, de sehova,
Ehhez képest akár a PC Suite, akár az OVI a király.
Meg aztán Európában a ma is legelterjedtebb hagyományos telefon vonalat a symbian vezeti, mivel nincs más. Aztán cégeknél nem a szifon, meg az android a flottatelefon, hanem vagy egy BB, vagy Nokia, és nem azért mert szar.
Azt kellene felfogno, hogy ami nektek nem tettszik, az nem szar, hanem csak neked nem tettszik, ennyi, attól még a platform nem halott, mert kinn van a piacon a szifon 91232943-om.
Csak mert úgy tűnik nem nagyon veszik fottatelefonnak az új csodákat.

A symbian, meg miért lenne halott? A középkategóriában a hagyományos telefono között nincs is más, ami okos lenne (egy két BB-n kívül, de az meg nem a középkategória). Aztán minőségben meg ne is hasonlítsuk akár egy E52, egy műanyag vacakhoz.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#22) r4z válasza alamuszi (#21) üzenetére


r4z
nagyúr

"OVI Store miatt egyértelműen veri pc-s fronton, az összes telefonos progit. A szánalmas iTunes, meg az androidhoz nem annyira létezik igen jó progi PC-re, de sehova,
Ehhez képest akár a PC Suite, akár az OVI a király.
"

Cloud sync-ről és OTA frissítésről nem hallottál még? Ezerszer kényelmesebb, mint kábelekkel szarakodni. :U Az Android PC-s kliensét pedig Gmail fióknak hívják.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#23) #16820480 válasza alamuszi (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért valahol vicces, amikor úgy kezded az érvelést, hogy "xy nem is annyira szar" :) miközben tele van a piac kifejezetten jó ajánlatokkal, ez a mondat nem túl meggyőző.
igen, hagyományos kialakítású telefonban a symbian az egyeyduralkodó, de nem azért, mert olyan jó, hanem mert nincs már. házon belül egy s40 is simán versenyben van vele, ha kiadnának hozzá egy sdk-t, akkor még talán jobb is lenne tőle (kb egy szinten a badával).

(#24) alamuszi válasza r4z (#22) üzenetére


alamuszi
senior tag

Ok, de egy vállalatnál, ezek a dolgok nem nyerőek, hozzáteszem nálam sem, de ez a magánvéleményem. A Gmail, pedok jó, csak mi van akkor ha éppen nincs net, mert a Google megadja magát 2 - 3 órára. Vagy éppen 5 - 10 percre. Ez rendszeres a google esetében, Sajna nekünk is van google levelezőrendszerünk.

(#23) sheratan
Azért kezdtem úgy, hogy nem annyira, mert tudom, hogy túk van árazva. De nem rosszabb mint bármelyik telefon, ami ennyibe kerül.
Az S40-szerintem nem véletlenül maradt az alsókategóriában, Meg ott a bűvíthetőség, ott a Symbian elég jól áll. Az S40-nél pedig nem nagyon van alsókategóriában jobb platform. (Persze nem a 10 - 20 ezres) Nokia telefonokra gondolok, mert azok egyértelműen nem versenyképesek sehol.
Persze ha lesznek még ilyen ZTE Blade kategóriás telefonok ilyen áron, mint a Blade, akkor annak sincs sok hátra.

[ Szerkesztve ]

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#25) r4z válasza alamuszi (#24) üzenetére


r4z
nagyúr

A vállalati dolgot aláírom (bár azért az Exchange-hez sem kell vezeték), a magánvélemény az mindkettőnknél magánvélemény.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.