Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

..És ezzel el is dőlt, hogy a jó pár éves Samsung tablet mire lesz cserélve. :)
Számomra a lassú töltés sem hátrány, annyit úgy sincs használva. Sőt, én valószínűleg le is cserélem majd egy 1A-es töltőre, ellóg azon majd egész éjjel.
Csak lehessen itthon is beszerezni.

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A 128 GB-ra a felár oly kicsi,h a választás nem lehet vitás. Ez inkább a Kínai cuccoknál érhető tetten. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) Wesder


Wesder
félisten

4/64-es bőven elég lesz :)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) takysoft


takysoft
tag

Na most, ez a cucc pont ugyanaz, mint a sima Mi Pad 4...
Csak nagyobb a kijelző.

Azt díjazom, hogy snapdragon van benne, de ez a felbontás akkor is kisebb, mint ami az Mi Pad 3-ban volt :S

Kevésnek érzem ezt 10"-hoz... sőt, még 8-hoz is...
5,5"-on jól elvagyok a FullHD-val. Szóval telefonméretben nem nagyon érzem, hogy kéne az az amúgy túlerőltetett QHD.
De egy tableten lenne igényem rá, na...
(bár tény, hogy alacsonyan hagyni a felbontást jót tesz az üzemidőnek, és teljesítménynek is)

I will live forever or die trying

(#5) pusszycat válasza Wesder (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem vagy te Skót? :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) ates válasza Szabcsizz (#1) üzenetére


ates
aktív tag

Reméljük lehet majd kapni a Mi Store-ban :)

(#7) DarkChild válasza takysoft (#4) üzenetére


DarkChild
senior tag

A 8 colos változatban nincs ujjlenyomat olvasó. Ebben a nagyobban már van. (Nálam pl. ennek a hiánya kizáró tényező, így csak a 10-es jöhet számításba. Veszem is, ha lesz belőle.)

(#8) Wesder válasza pusszycat (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, mert Plex-el filmezni veszem, tehàt nem nagyon lesz rajta anyag, bàr most hogy írod a 128-as is jó àeban van 100-110 között legyen itthon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Király

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) Goxi


Goxi
tag

Kár hogy az Eustock nem foglalkozik tabletekkel.

(#11) *Mukeey* válasza Goxi (#10) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Store-ba biztos lesz.

Elég jó ajánlat lesz ennyiért.Konkurencia nem túl erős,esetleg az ipad valamivel drágábban.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#12) Luck Dragon

Rendelve! :))
Viccet félretéve már várom hogy megrendelhető legyen. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) AxBattler válasza pusszycat (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Bizony.
Merőben szokatlan gyakorlat az Apple termékek mellett...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#14) Giovan!


Giovan!
addikt

A fekete nem is néz ki rosszul.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#15) kelzsoca válasza ates (#6) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ehhez készülnie kell nemzetközi modellnek a termékből.

https://vertigostore.eu

(#16) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Jöhetne! Végre egy rendes procis tab, bár a samu tab a6 is jó ,de asszony tabja csak snapi210-es....csereérett.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#17) Male


Male
nagyúr

Na, ez már jó méret, így már jöhet :)

(#18) #04441088


#04441088
törölt tag

Megvan mire valtom le a régi Apple tabletet. :K

(#19) Somatom


Somatom
veterán

MikroSD bővíthetőség?
USB-C video out?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#20) kissady


kissady
tag

Kérdés, hogy milyen rom lesz hozzá, mivel a Mi Pad 3 sem volt ellátva sokáig frissítéssel. Még a xiaomi.eu is hamar kivette a támogatott romok közül. Sajnos a táblagép volt az egyetlen xiaomi kütyü, amiben csalódtam.

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#21) Somatom válasza kissady (#20) üzenetére


Somatom
veterán

Az a lényeg, hogy bugmentesen működjön. Ami jó, azt nem kell megjavítani, frissítgetni. Csak hagyni, hogy végezze a dolgát.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22) Depression


Depression
veterán

Tényleg nem kell bele gps?
Amit viszont nem értek, az LTE nem a 4G? Akkor hogy-hogy csak a kínaiból marad ki a B20?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#23) Somatom válasza Depression (#22) üzenetére


Somatom
veterán

Jó a GPS, de ha van mellette egy telód, akkor az is tud neki pozíciót küldeni Wifin, vagy kékfogon.
Az LTE kérdésedet nem értem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#24) wlandroid válasza Depression (#22) üzenetére


wlandroid
tag

Kínában nem használnak B20-at, viszont a másik két magyar 4G sávot igen. Mo-n nélkülözhetetlen a B20, mert kb csak városokban lesz neted, vagy még ott sem...

[ Szerkesztve ]

(#25) peestee83


peestee83
aktív tag

Na, ez a 10-es tetszetős. Hamarosan érik egy tablet, akkor majd eldöntöm, hogy a 8" vagy a 10" legyen. De ennyiért ez korrekt

@wlandroid: Nekem a Redmi Note3-ban nincs B20, mindenhol volt netem (T) csak maximum nem 4G-s. De nem éreztem hiányát a B20-nak

Cor ne edito

(#26) benike1999


benike1999
tag

Most már csak egy Xiaomi Mi Pad 4 Pro kellene a palettára, Snapdragon 730al, 6 GB RAMal, és egy 120 Hz kijelzővel!!! Ha ez megvalósulna, rohannék egyből a boltba! A Snapdragon 660al csak annyi a bajom, hogy nem igazán erős a GPUja és mivel nálam a 835 is sokszor megfekszik játékok alatt (pl.: Fortnite) ezért várok valami erősebb cuccot!

(#27) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Én is valami "probb" verziót várnék belőle. Erre már meg lenne a pénz, de inkább xiaomi laptopot vennék, remélem idén jön ki új, (nem gamer, az nem kell) mert akkor lehetne dönteni, hogy az vagy a régebbit vegyem meg I7 és 16gb kell mindenképp...

(#28) Wesder válasza benike1999 (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, jó hogy nem Wolfenstein II akarsz rajta jàtszani.... Az Epi úgy elb@$zta a Fortnite-ot Androidra hogy az nem igaz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) Timer


Timer
veterán

Gearbesten a kisebb LTE verzió 500 dollárért rendelhető. Remélem, ez komoly, mert viccnek azért sz*r lenne.

[ Szerkesztve ]

(#30) INGJOKE válasza Timer (#29) üzenetére


INGJOKE
veterán

Várj vele még 3-5 hetet és beáll az ára akcióba már ok lesz...

(#31) Wesder válasza Timer (#29) üzenetére


Wesder
félisten

Az előrendelős àrakkal ne foglalkozz, azzal mindig csak a lehúzàs van. Szerintem itthon sem lesz dràgàbb 400$-nàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) aelod válasza Depression (#22) üzenetére


aelod
veterán

a 4/64 GB-os modellek egy részéből ugyanakkor kimaradt a GPS, a mágneses szenzor és az LTE, a kínai változatok pedig B20-at sem kaptak.

Mert ott nem használatos ez a sáv. ;)

Ez egy pöpec kis ketyere amúgy. Egyáltalán nem érzem szükségét ilyen relatíve kis kijelzőn (értsdn me 22"-nál nagyobb monitor) a full HD-nál nagyobb megjelenítőnek. Teljesen felesleges úgyis csak erőforrást zabál a nagyobb felbontás. Üzemidőre káros hatással van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#33) Timer válasza INGJOKE (#30) üzenetére


Timer
veterán

Remélem, ha egy százas alatt lesz a nagyobb verzió, elgondolkodok majd a kisebben! ;) A Galaxy 10.1 Tab kezd egyre többet szopatni a 2 GB RAM miatt.

(#34) benike1999 válasza Wesder (#28) üzenetére


benike1999
tag

Lassan az se lesz lehetetlen..... viszont én úgy gondolom hogy a Snapdragon 660 nem egy kiegyensúlyozott SoC: (hiába minden Mid - Range telóban ez van) túl erős a processzor része (erősebb Multi-Core ban mint a 821) de a GPU meg fele olyan erős mint a 821ben.....

(#35) aelod válasza benike1999 (#34) üzenetére


aelod
veterán

A minden középkategóriás telefonban ez lenne rész azért elég erős túlzás. Nagyon kevés telefon kapta meg ezt az SoC-t. Amikbe meg oda illó csipet tesznek az most a 710 lesz. Java része még mindig 625/636 vonalon megy.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#36) palad válasza Somatom (#23) üzenetére


palad
tag

GPS pozíciót hogy lehet küldeni másik eszközre?

(#37) Somatom válasza palad (#36) üzenetére


Somatom
veterán

Pl. ezzel:
GPS Tether.
Mindkét eszközre telepíteni kell, majd a fogadó eszközön, a fejlesztői beállításokban, a "helyimitáló alkalmazások" -nál ki kell választani ezt az alkalmazást. Teszteltem, működik. Tudod, hogy kell "előcsalogatni" a fejlesztői beállításokat?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#38) palad válasza Somatom (#37) üzenetére


palad
tag

Azt igen,csak még erről az alkalmazásról nem tudtam...

Köszönöm az infót mindenképp kipróbálom.

(#39) DarkChild


DarkChild
senior tag

Én most nem értem az LTE verzió hálózati specifikációit... :(
A B20-at akkor világos, hogy nem tudja. Viszont a GSM Arena szerint se 2G, se 3G nincs benne (?) - akkor ez most azt jelenti, hogy nálunk egyik szolgáltató hálózatán sem lesz hajlandó működni...? Csak WiFi? :F

(#40) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Méghogy gyorsaság, valami infót csepegethettek volna bő 1 hónappal ezelőtt, amikor megvettem a Tab A 10.1-et... Kéne egy tab, ami képes a 4k videók lejátszására is, a Tab A-n sajna nem mennek, ultragyengusz benne a SoC.:(

Persze még van pár kérdés, pl mennyi lesz a valós üzemidő kültéri (nagyfényerős) használatnál, milyen lesz a szoftveres support, stb.

#39: a GSMArena speckói még elég foghíjasak, de sajnos a B20 bukta. Hogy a valóságban megy-e 2-3G, jó kérdés, az eredeti, kínai oldal se nyilatkozik róluk:(

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#41) Luck Dragon válasza t72killer (#40) üzenetére

De jó lenne egy európai változat is.
De ha tényleg csak ez lesz, akkor wifi only fogok vásárolni. Vagy marad az alma. Majd még kiderül.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#42) DarkChild válasza t72killer (#40) üzenetére


DarkChild
senior tag

Hát elég szopó lesz, ha még a 3G-t se tudja, mert akkor - ha jól értelmezem - nálunk teljesen használhatatlan lesz a mobilnetes funkciója :(( Utazás közben meg állandóan tetheringgel szórakozni, hogy lehessen rajta netezni... hát eléggé kiábrándító.

(#43) pusszycat válasza DarkChild (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Legalább nem kell a tabletbe is sim-et rakjál,megspórolod.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#44) DarkChild válasza pusszycat (#43) üzenetére


DarkChild
senior tag

Inkább teszek bele prepaid mobilnetes SIM-et, mint hogy állandóan a töltőn kelljen lógatnom a mobilt. Aktív tetheringgel vagy kétszer olyan gyorsan merül a teló...

[ Szerkesztve ]

(#45) #65577472 válasza DarkChild (#42) üzenetére


#65577472
törölt tag

Természetesen 2G és 3G frekvencián is működik:

3G Bands: UMTS 1900 / 2100 / 850 / 900 MHz
2G Bands: GSM 1800 / 1900 / 850 / 900 MHz

(#46) eFeMeR74


eFeMeR74
senior tag

Nekem vegyesek az érzelmeim.
A mostani MIUI10 amivel jött tele van buggal. Még frissíteni sem lehet állandoan leáll az android rendszer. Micro sd bővithető és lehet sim is benne. A kijelzőidő 13 óra és még van 10%. Lemeríteni egy nap alatt lehetetlen. Ilyen gyors Tab még nem volt a kezem alatt, ha sikerül egy jó romot találnom és twrpt akkor egy jó társ lehet. Addig is marad a googlizás mert utoljára még a redmi 1s 2014 ben flasheltem. Ha valaki tud egy jó leirást twrp és rom felrakáshoz linkelje be. Előre is köszönöm

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.