Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) pusszycat válasza Mill3r (#50) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az sem baj ha 180.000 FT. lesz mert akkor inkább veszek egy S8-at. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#52) Mill3r válasza pusszycat (#51) üzenetére


Mill3r
tag

Jogos, ott a pont😉👍

IDDQD IDKFA

(#53) ovics válasza pusszycat (#51) üzenetére


ovics
aktív tag

ezt nagyon jól tudja a samu is, hogy így lesz, emiatt szerintem tartaniuk kell az előző évek A5-ös árait ±pár ezer forint

(#54) Almonen válasza ovics (#53) üzenetére


Almonen
aktív tag

hát egyelőre nem tudunk semmit konkrétan de az összes plusznak mindenképp el fogják kérni az árát. miért ne tegyék? felső középkategóriába pozíciónálják szerintem az A szériát, nem alsóba. plusz jó kis magyar áfa és társai...

(#55) ovics válasza Almonen (#54) üzenetére


ovics
aktív tag

mit értesz összes plusz alatt?
a kijelző 18:9-es aránya lassan standard lesz, az infinity ha lejön hozzánk akkor talán plusz, bár erre se vennék mérget, mert ugye sokmindent örököl az A széria az S szériától (lásd IP68)
IP 68 az ugye már nem plusz, mint írtam is
ami esetleg plusz az a 4gb ram és a proci, de ha nem fejlődik a telefon, akkor nem veszik meg az előző tulajok
kamera szintén nem lesz kiemelkedően magas

szóval összességében jónak tűnik ez a konstrukció, de kiemelkedően nagy előrelépést, amiért annyira nagy felárat elkérhetnének nem történik, csak a trendnek és a fejlődésnek megfelelő (talán a proci most nagyobbat ugrik mint eddig)
persze ez személyes vélemény és az is lehet hogy kihagytam valamit, ebben az esetben javítsatok ki

(#56) Almonen válasza ovics (#55) üzenetére


Almonen
aktív tag

Igen infinity display ram stb ezekre gondoltam. Talán OIS is. Nevetséges h idei nem kapta meg fotók egy része el van mosódva.

(#57) pusszycat válasza Almonen (#56) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem a Qi sem felejtik ki. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#58) petesejt válasza Quasi_modo (#27) üzenetére


petesejt
aktív tag

Pl. ők itt.

De egyes fórumokon sokan már class action lawsuit-ért kiáltanak.

[ Szerkesztve ]

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#59) petesejt válasza rep3at (#36) üzenetére


petesejt
aktív tag

(sóhaj) Sejtem én, csak még nem néztem szembe a valósággal.

Amúgy ha az új A8-ba (mert mint időközben kiderült nem A5 lesz a neve) bekerül az OIS és netán IP68-as is lesz, az már egészen jó biznisznek lesz mondható. Viszont az árának is megfelelőnek kell lennie, mert az S7 most épp ~144 eFt zsírújan. És abban mindkettő benne van....

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.