Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D013


D013
aktív tag

Mind a két variáns SoC-ja teljesen élhető.

(#2) dzsi23


dzsi23
addikt

Milyen jó, hogy már az A szériában is maszatolhatják a kamerát, az ujjlenyomatolvasót keresve. Ez az igazi prémium feeling. :D

(#3) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

Jesszusom de csúnya tokok.

[ Szerkesztve ]

(#4) batai15


batai15
félisten

Teszik lehet benevezek majd rá.

(#5) borand


borand
aktív tag

Kíváncsi leszek a telefon méreteire.

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

Pozitív változások :K Kíváncsi leszek a méreteire és árára majd.

(#7) bandigyerek válasza borand (#5) üzenetére


bandigyerek
senior tag

5.5"-nél nem hiszem, hogy kisebb lesz.

(#8) HKorn


HKorn
addikt

Pont most érkezik az A5 2017, de annyira nem bánom hátlapi ujjlenyomatolvasó nem tetszett eddig se.

Run&Ride

(#9) pusszycat válasza tamass.szabo (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ajánlom az UAG tokokat,nekem qu. bejönnek. :)

Nocsak, csak nem még az idén érkezik. :U

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) roli543


roli543
őstag

Remélem, hogy marad az A3 is mondjuk egy 5.2-es méretben, igazi kompakt telefon lenne

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#11) borand válasza bandigyerek (#7) üzenetére


borand
aktív tag

Nem a kijelző méretére vagyok kíváncsi, hanem a telefonéra. Amúgy az S7 edge 2 milliméterrel volt hosszabb és 4gyel szélesebb az s8nál, szóval kb ennyivel változhat. A3-asról nem írnak semmit, pedig 5 colos kijelzővel és kisebb házban király lehetne.

(#12) #40359168


#40359168
törölt tag

Remélem, gyorsan lecseng a lekerekített sarkú kijelzők divatja, az égadta világon semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#13) petesejt válasza #40359168 (#12) üzenetére


petesejt
aktív tag

...arról nem is beszélve, hogy iszonyat törékennyé teszi a telefont. Rengetegen panaszkodnak, hogy a hétköznapi használat folyamán (zsebben kisebb odaütés, pici nyomorgatás) máris reccsen el az S8/Note8 sorozat.

Ha az A5 nem lesz nagyobb, mint 70-71 mm széltében, és nem lesz lekerekített a kijelzője, plusz lesz olyan jó a kamerája, mint az S8-nak, megvan a következő telefonom.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#14) Re-Tech válasza petesejt (#13) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Mostani A5 sincs kanyarban sem az S7nek, szóval a kamerás kérésedre nem sok esély van.
Én már azzal kiegyeznék, ha az S7 szintet hozná a 2018as A5.

(#15) HKorn


HKorn
addikt

Home gomb-os trükkök is nagyon bejönnek a 2017-en, 2x megnyomásra kamera, hívásfelvétel, 3x megnyomás 1 kezes mód stb, ha hátrakerül a 2018-on akkor ezek is bukta.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#16) batai15 válasza HKorn (#15) üzenetére


batai15
félisten

s8ban is van, nem hiszem.
Inkább ami legyen az edge funkciók, nagyon tetszenek az s8ban.

(#17) johnny500 válasza HKorn (#15) üzenetére


johnny500
tag

Xiaomikon a home gombot kell elsimítani balra vagy jobbra és akkor abba az irányba vált át egy kezes módba.

(#18) petesejt válasza Re-Tech (#14) üzenetére


petesejt
aktív tag

:( :( :(

De most komolyan, ilyen utcalény nehéz egy közepes méretű, közepesen strapabíró telefont készíteni, kiemelkedően jó kamerával?

Pl. S7, vagy A5 méret és kivitel, S8 kamerával.

Nem, nekem az S7 kamerája még nem jött be, nem bírom a mobilok tipikus homályosodását az erősebb fényforrások körül. Ez alól az első két kivétel a P9 és az S8 lett, szerintem valami jobb, kevésbé tükröződő üveget használhatnak bennük, de a P9 sajna sötétben nekem már túl zajos. Az S8 kamerája bőven elég is lenne egy S7 / A5 házban, nem vágyok én dupla kamerára....

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#19) Ballas107 válasza johnny500 (#17) üzenetére


Ballas107
újonc

Szép kis telefon. Szerintem a jövő évben sok készülék atveszi majd az s8 stílusát. Az infinity display-é a jövő.

(#20) jUUh


jUUh
addikt

Érdekes színű tokok...

Samsung Galaxy S23+

(#21) Dodge94 válasza petesejt (#18) üzenetére


Dodge94
tag

Mennyire tartod reálisnak, hogy betegyék a csúcstelefonjaik kameráját egy fele- vagy harmadannyiba kerülő telefonba? :) Ezt még te sem gondolhattad komolyan, hiszen egy ilyen döntéssel az S széria eladásait rontanák...

(#22) Gusztáv válasza petesejt (#18) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha egy A5-be bekerülne egy S8 kamera, akkor ki venné meg az S8-at utána 2x annyiért? Az emberek nagyon kis részének van szüksége a S8 erejére, vagy a DEX dock-ra. Egy középkategóriás telefonba soha nem fogsz felsőkategóriás kamera modult találni, a gyártóknak valahogy pozícionálunk kell a készülékeket (ha már kinézetre nem nagyon van különbség).

Laci

(#23) Mill3r


Mill3r
tag

Jó lesz ez :K
Az árára leszek kíváncsi, de nagyon...

IDDQD IDKFA

(#24) petesejt válasza Dodge94 (#21) üzenetére


petesejt
aktív tag

Ott van a hajlított kijelző, mint prime kuriózum, nem? A minap nézegettem a telefonokat a Media Marktban, egy tinilány tapizta mellettem a P9-et, aszongya "Hát ez de gáz, hogy nincs lekerekítve az oldala!" Na mondom, bingó, ezt jól beültették.

Azt is régóta mondom, hogy ha születne egy szintén 70mm széles Note "light" cirka 5.5-ös kijelzővel és nem lekerekített kijelzővel, vinnék mint a cukrot.

Amúgy értem, mit írtok, de egy normális kamera tényleg 250-nél kell, hogy kezdődjön? Ha nem is teszik bele az érkező A5-be, attól még vágyhatok rá, nem? :)

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#25) ollie válasza petesejt (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát elég merész elvárások.

A kamerája kb az 5 évvel ezelőtti csúcskategóriának fog megfelelni.

***

(#26) moleculez


moleculez
veterán

És akkor lassan visszakanyarodunk a kavics-szappantarto designhoz, ez egészen hasonlít az s3-ra.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27) Quasi_modo válasza petesejt (#13) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Rengetegen panaszkodnak, hogy a hétköznapi használat folyamán (zsebben kisebb odaütés, pici nyomorgatás) máris reccsen el az S8/Note8 sorozat.
Kik azok ?

valami

(#28) panav3 válasza Gusztáv (#22) üzenetére


panav3
csendes tag

Moto G5 Plus? Azt aláírom hogy a szenzor nem minden.... Az inkább a baj, hogy jóval 100 fölött lesz az ára, legalább is szerintem.

(#29) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Vártam, de ezek a képek alapján nem tetszik....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#30) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nem tetszik... lehetne valami új forma. :F

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#31) Gusztáv válasza panav3 (#28) üzenetére


Gusztáv
addikt

Na de ott is lespórolták az OIS-t. Persze vannak olyan modellek, amiknek kategórián felöli kamera van, de nagy általánosságban csak a csúcsmodellekben kapunk meg minden jót.

Laci

(#32) #16820480 válasza Gusztáv (#31) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ezért hívják őket csúcsmodellnek :)

De azért az infinity display elég gyorsan leszivárog az alsóbb kategóriákba, aminek örülök, mert nincs nagyon kedvem egy csúcstelefon árát kiadni emiatt.

(#33) pit stop


pit stop
addikt

Mèretek èrdekelnel engem is, meg az ára. Esetleg még akksi lehet èrdekes
Akik szolgáltatónál vesznek telefont úgy is vinni fogják mint a cukrot, mert mindenhol benn lesz

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#34) Fred23 válasza roli543 (#10) üzenetére


Fred23
nagyúr

Engem is jobban érdekel az új A3, de ha abból is tepsit csinálnak, akkor felejtős lesz számomra! Maradjon meg a 2017-es mérete, az úgy jó, ahogy van!

(#35) petymeg válasza dzsi23 (#2) üzenetére


petymeg
addikt

Számomra a hátsó ujjlenyomat olvasó a legnagyobb baki, amit el lehet követni. Autós tartóba rakva nem tudom hogy oldják fel. Amellett igen, szinte lehetetlen nem összemaszatolni a lencsét.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#36) rep3at válasza petesejt (#18) üzenetére


rep3at
őstag

Hát őszinte leszek, az egyik legjobb okostelefonos kamerát ebbe nem fogják betenni, ez van..

Forward thinking. كرر

(#37) TomPack válasza petymeg (#35) üzenetére


TomPack
őstag

Autós tartóban ne akard feloldani, az útra figyelj! :P
Ha navigálás miatt van tartóban, akkor a power gombbal eddig az összes ujjlenyomatos telómat ki-be lehetett kapcsolgatni ujjlenyomat nélkül. Ha mást is megakarsz rajta nézni vezetés közben, akkor kell az azonosítás.
És egyébként fel lehet vele oldani, ha megfelelő tartót választasz.

(#38) Nagya21 válasza Gusztáv (#31) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Asus zenfone 3 kamerája is eléggé jó, a készülék ára meg beesett már 90k környékére.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#39) #16820480 válasza petymeg (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

Erre javasolták nekem másik topikban, hogy kell tenni egy NFC matricát az autós tartóba, amire beállítod, hogy megbízható hely, ne kérjen ujjlenyomatot. Vagy be kell állítani egy BT eszközt, ami megbízható eszközként van felvéve, és amikor csatlakozik, olyankor nem kér külön ujjlenyomatot. Ez lehet az autó BT egysége, BT headset, vagy okoskarkötő, utóbbi kettőt fillérekért lehet manapság már szerezni, de NFC matricát talán még olcsóbban is.

(#40) ovics válasza Fred23 (#34) üzenetére


ovics
aktív tag

az a baj az A3-al hogy nagyon le van butítva az A5-höz képest, pedig ugyan olyan hardverrel kisebb kivitelben nyerő lenne

(#41) HKorn válasza ovics (#40) üzenetére


HKorn
addikt

Jah, így látom én is, pedig először még az A3-is nézegettem, méretben nagyon bejött, csak hát nagyon butított A5-höz képest.

Run&Ride

(#42) batai15


batai15
félisten

Lesz vajon edge panel?

(#43) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Lehet egy kicsit magasan lesz az a hátlapi szenzor. Maga a csomag amúgy nagyon jó.

Finn the human

(#44) Almonen


Almonen
aktív tag

Idei A5 is jó kis telefon szeretem :) de ha maradnak az 5.2 inchnél nem kell az új, ez is pici nekem... hát ez van, akkor váltok A7re maximum.

(#45) Szajo


Szajo
őstag

Nagyon szép, és ha megfizethető lesz tutti elcsábít majd pár embert (köztük engem is)

(#46) Almonen válasza Szajo (#45) üzenetére


Almonen
aktív tag

Idei is 140k körül nyitott. Sztem 160-180 de majd kiderül.

(#47) ovics válasza Almonen (#46) üzenetére


ovics
aktív tag

eddig mind 130on nyitott emlékeim szerint, és bár reménykedek, hogy így nyit ez is, szerintem is drágább lesz :/

(#48) Mill3r válasza Almonen (#46) üzenetére


Mill3r
tag

Azért, 140ről egy generáció után 180ra ugrani árban, nem kis eltérés. De sajna én is attól félek, hogy meg lesz az ára az innovációnak meg a desing-nak😐

IDDQD IDKFA

(#49) pusszycat válasza Mill3r (#48) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem hiszem. Lásd OnePlus 5-5T. Most már ilyenek lesznek a telefonok, nincs miért extrának venni a kis kávákat. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#50) Mill3r válasza pusszycat (#49) üzenetére


Mill3r
tag

Az OP5 Vs 5t esetében úgy tudok nem volt nagyon hw fejlesztés csak a képernyő. A pletykák szerint az új A5 nél mindent fejlesztenek majd. 4 GB memória, jobb processzor, fejlettebb WiFi... De szeretném ha neked lenne igazad és nem lenne drágább😉

IDDQD IDKFA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.