Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) kzsolt00 válasza DrKapocs (#150) üzenetére


kzsolt00
tag

De az eleve digitális, nem? :D Ezért fura nekem.
A fő kártyámat meg kicsit félek mögé rakni. Ti hogy csináljátok? Mi az ajánlott akkor, vagy fölösleges ennyire félnem?

(#152) DrKapocs válasza kzsolt00 (#151) üzenetére


DrKapocs
őstag

Számomra fontos a biztonság, de speciel ettől nem paráztam. Korábban a Curve+Erste visa volt mögötte, de mióta van rendes támogatása a XiaomiPaynek az Ersténél és megy a Visa is, azóta közvetlenül beraktam az Erste visa kártyát mögé. Semmi gondom nem volt, tökéletes. Szerintem nincs mitől parázni. Persze, persze, már várom a kommenteket, hogy a kínaiak majd jól lenyúlják... ugyanmár. Ha bármi erélye lenne a lenyúlásnak, vajon engedné az OTP, Erste, K&H azt, hogy mögé rakjuk a kártyát?!

[ Szerkesztve ]

(#153) paolinho


paolinho
őstag

Arra vonatkozóan van valakinek tapasztalata, hogy kínai régiós NFC-s órával működhet itthon a Xiaomi pay?

(#154) DrKapocs válasza paolinho (#153) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nem működik.

(#155) paolinho válasza DrKapocs (#154) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi!

(#156) Alien666


Alien666
csendes tag

Valakinek sikerült már MI Band 6 NFC-n beizzítani ERSTE bankkártyával a Xiaomi Pay-t?
Szépen felviszem a kártya adatait a Zepp Life alkalmazásban, majd még jön is valami Erste nyilatkozat, majd kiírja, hogy "A hitelesítő kódot SMS-ben elküldtük az alábbi telefonra" (csak az utolsó 4 számjegyet írja, de az stimmel) , de kód nem jön, csak egy üzenet az Erste-től, hogy " sikeresen kezdeményeztem a kártyám hozzáadását a Xiaomi Pay-hez. De semmi kód. Ilyenkor mit lehet tenni?

(#157) mukkele


mukkele
kezdő

Van egy Xiaomi watch s1 órám. Szépen működik vele az OTP meg a K&H is. Sőt a curve is. Eddig egy oneplus 7T-n használtam a mi fitness-t. Ezen belül adtam hozzá a kártyákat. Látom a fizetéseket, tudok törölni, hozzáadni kártyát. Közben lett egy Oneplus 10 pro 5G telefonom. Azon is ott a mi fitness. Látom a kártyákat, mit fizettem. Viszont ha hozzá adnék kártyát, akkor nem jó. Csinál egy biztonsági ellenőrzést. Aztán ott az oldal, hogy akkor a kártya adatok. Most figyeljetek. A nevem be tudom írni, felugrik a billentyűzet. A kártya számot azt már nem tudom. Nincs billentyűzet, nem ugrik fel... Megpróbáltam átverni egy fizikai billentyűzettel. OTG kábellel a telóra dugtam. Na ott már nyilván be tudok írni mindent. Rányomok hogy elfogadom a feltételeket és csak karikázik. Örökké. Semmi hibaüzenet. Én már újra is telepitettem, közben jött új android. Ugyan az a hiba.

(#158) róland


róland
veterán

Sziasztok!

MI Band 7 NFC + Revolut VISA kártyával mik a tapasztalatok? (Vagy Revolut kártyával működik egyáltalán?)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#159) DrKapocs válasza róland (#158) üzenetére


DrKapocs
őstag

Passz, Erste Visa az megy.

(#160) madagaszkar válasza róland (#158) üzenetére


madagaszkar
tag

Revoluttal nem működik.

(#161) Robero1989


Robero1989
újonc

Olyan problémám van hogy mi band 7 NFC -nél nem tudom hozzáadni a kártyát mi fitness alkalmazásban mert azt írja hibának hogy, rendszerhiba kérjük próbálja meg később. Van valakinek valamilyen megoldása rá?

(#162) Criminal017 válasza Robero1989 (#161) üzenetére


Criminal017
őstag

Zepp Life alkalmazással menni fog.

(#163) Robero1989


Robero1989
újonc

Zepp life sem működik ott ha rámegyek a bankkártya hozzá adásához lép tovább

(#164) róland válasza Robero1989 (#161) üzenetére


róland
veterán

Töröld le és telepítsd újra a Mi Fitness-t. (Bár eléglehet a cache-t és az adatokat törölni, ha tudod hol kell egy-egy alkalmazásnál. Ezután úgy indul, mintha most telepítetted volna.)

Adj meg az alkalmazásnak minden engedélyt, amit kér. Aztán kövesd lépésről-lépésre a Smart Band 7 NFC beállítási útmutatóját.

Amikor odáig jutsz, hogy végre hozzáadni kívánod az első kártyát, NE hagyd kikapcsolni a képernyőt, mert akkor kezdheted előről az egész mókát. (Nekem egy ilyen körnél állandóan 9004-es hibát dobált, majd újratelepítés után megcsináltam, ahogy írtam, és voilá: működik.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#165) róland válasza ddkk222 (#137) üzenetére


róland
veterán

Ha egy kártyát egyszer hozzáadtál egy Curve fiókhoz, akkor azt már nem tudod másikhoz hozzáadni.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#166) róland


róland
veterán

Regisztráltam Curve-n, de sem olasz, sem magyar régióval nem tudtam hozzáadni a Xiaomi Pay-hez (Smart Band 7 NFC karkötőn).

Valakinek valami ötlete, hogy hogyan lehet Curve kártyát hozzárendelni? (Az Olasz rériós regisztrációnál a fizikai kártyát CSAK olaszországi címre postázzák.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.