Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ateszpapa válasza philoxenia (#42) üzenetére


Ateszpapa
addikt

EMUI 11 az lesz rá, de Android 11 az már nem.

[ Szerkesztve ]

(#52) philoxenia válasza Ateszpapa (#51) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Már annak is örültem, hogy 10 lett rá...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

hmm.. hosszú napokra jó lehet (mate 20X 5G-hez): [link] de lehet ez jobb: [link]
azt lehet még jobb ha külön marad.. nem kell tölteni folyamatosan és akkor más eszközhöz is jó. De találtam ezeket, ha valakit érdekel esetleg.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#54) philoxenia válasza DraXoN (#53) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát azért már így is fél kiló a teló, nem tennék még rá plusz súlyt.
Amúgy nálam általában nemigen lesz vele gond, a majd' három éves P20 Pro most így áll éppen.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#55) T0rnad0 válasza philoxenia (#42) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem is megjött a telefon. Majdnem lecsúsztam róla, de raktak fel 1-2 darabot még 15-én. Tényleg szép nagy darab, ennyiért jó vétel volt listaáron is (150k). Egyedül a vezeték nélküli töltés fog hiányozni. Ilyen tokot rendeltem, nem néz ki vastagnak, de a szélei jól védettek.

Z Fold 4

(#56) philoxenia válasza T0rnad0 (#55) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link][link][link] Ezek a tokok jöttek meg tegnap és ezek a fóliák: [link][link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#57) T0rnad0 válasza philoxenia (#56) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nillkin-t nem mertem megrendelni (Myscreen és Mocolo jön), inkább legyen "normál" vastagságú az üvegfólia.

Valaki tud hozzá jó áron itthonról M-Pent?

Z Fold 4

(#58) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Sziasztok,

Boldog tulajdonosa lettem egy Mate 20X 5G szörnyetegnek{kijelző). ;]

Lenne 1db egész problémám a telóval.
A 20X-nél nincsen meg az a funkció, hogy az ujjlenyomat olvasóval le lehessen görgetni az értesítési sávot, ami pont ennél a méretnél égetően fontos lenne(az M10P-nél és a sima M20-nál ez megvan).
Én ezt jeleztem is(felhívtam őket) a Huawei felé.
Arra kérném a többi 20X felhasználót, hogy ha van energiájuk, akkor ezt ők is tegyék meg, így biztosabban foglalkoznak a dologgal.

Köszönöm!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#59) T0rnad0 válasza Robi BALBOA (#58) üzenetére


T0rnad0
addikt

Elküldtem én is nekik, de mivel már kifutó modell, nem sok esélyt látok rá sajnos...

Z Fold 4

(#60) Robi BALBOA válasza T0rnad0 (#59) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Örök hála! :R

Nekem az ügyintéző fószer azt mondta, hogy jön még rá frissítés, de az nem azt jelenti, hogy benne is lesz ez a dolog, de azért hátha, mi megtettük amit lehet. :K

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#61) T0rnad0 válasza Robi BALBOA (#60) üzenetére


T0rnad0
addikt

EMUI 11 frissítés jön még elvileg márciusig.

Z Fold 4

(#62) Robi BALBOA válasza T0rnad0 (#61) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hát akkor reménykedjünk. :K

Amúgy nekem nagyon nagyon bejön a teló, tényleg csak ez az egy nyűgöm van vele.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#63) Inarus


Inarus
addikt

Lassan beérik az az EMUI 11

(#64) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Fogyi1Fogyi2

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#65) T0rnad0 válasza philoxenia (#64) üzenetére


T0rnad0
addikt

Te melyik fóliát raktad fel? Nekem ma jött meg a Myscreen és Mocolo. Utóbbi már akkor karcos volt, mikor felraktam, az előbbi egy fokkal jobb. Viszont mindkettő full glue-s, a Nillkin is az? Mert jobb lenne a ragasztó nélküli, ami "rászívja" magát, nem tudom létezik-e ilyen.
Az Imak Vega tok tetszik, jó a fogása, nem csúszik. A gombokat nehezebb megnyomni és a Myscreen fólia kb tizedmilliméter pontossággal fér csak el, remélem nem jön fel.

Z Fold 4

(#66) philoxenia válasza T0rnad0 (#65) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Myscreent raktam fel, de a P9 -en máig rajta van a legalább négy éve felrakott Nilkin. Az én tokom annyira nem pontos levehető, feltehető a fólia sértése nélkül.
Úgy rémlik, hogy anno a Nilkin nem ragasztós volt, csak rászívódós és fekete kerete sincs, mint a Myscreennek. Ezt a mostanit viszont még nem bontottam ki, tartalékba vettem.
A gombokat természetesen nehezebb megnyomni ennél a toknál is, de ez nyilván nem csoda. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#67) T0rnad0 válasza philoxenia (#66) üzenetére


T0rnad0
addikt

Majd lehet teszek próbát a Nillkin-el, bár most első nap jól vizsgázott,remélem nem esik le. Rendeltem egy ilyen tokot is, jókat írtak róla.

Z Fold 4

(#68) snecizero


snecizero
senior tag

Próbálok valahonnan új készüléket szerezni, de úgy látom esélytelen. Ez ennyire jó telefon, hogy még használtan se nagyon lehet kapni ?! A jófogáson is csak 1db van. Amúgy nektek hogy jött be a telefon ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#69) DraXoN válasza snecizero (#68) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Szerintem alapból nem volt "tömegtermék", és mostanában adták el az utolsókat a Telekomnál (raktárürítés volt.. én is csak amiatt vettem).

Részemről az üzemidő kivételével meg vagyok elégedve vele (az üzemidő csak "átlagos csúcstelefon" szint). Részemről szívesebben töltögetném 2-3 (esetleg 4) naponta (mint a P40 Lite-ot), de ezek "már csak ilyenek". A 2 nap "spórolós"-an tud összejönni.
Mondjuk igaz én VoWiFi-t is használok, így az nem segít az üzemidőn, de cserébe sokkal jobb a telefonálási lehetőség itthon (eléggé rossz a lakás ilyen szempontból, minden szolgáltatót "leárnyékol".. kivéve a vodafone-t, de az más okból nem jött be)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#70) philoxenia válasza snecizero (#68) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Rohadt drága volt anno, most meg a Telekomnál nagyon kevés talált gazdára nyilván ennyiért meg nagyon olcsó volt.
Nekem az üzemidő teljesen korrekt, nyilván nem hasonlítok fogyasztás szempontjából egy Ignist egy Grand Vitarához.... ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#71) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Nekem egy ilyen jött össze tegnap előtt.
2óra film 60% fényerővel
4óra film 50% fényerővel
A maradék pedig ilyen 20-25% fényerővel

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#72) snecizero


snecizero
senior tag

Hihetetlen, hogy relatíve ilyen "kicsi" aksival és nagy kijelzővel eddig bírja. Néztem egy összehasonlító tesztet egy p30 pro vs mate20 x 5g között. A mate20x 5g nek jobban bírta az aksilya.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#73) snecizero


snecizero
senior tag

Vettem én is használtan egy ilyen készüléket.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#74) gegekutas válasza snecizero (#73) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Üdv a klubban.🙂

(#75) Robi BALBOA válasza snecizero (#72) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Okosba kell csinálni.
Én pl: max 3G-t használok, 4G(5G gondolom még jobban) zabálja az aksit és nem is szükséges az átlag napi tevékenységemhez.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#76) snecizero


snecizero
senior tag

A Telekom végleg levette a listából a telefont. :O

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#77) Robi BALBOA válasza snecizero (#76) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Jó, hogy gyorsan behúztam egyet. :DD
Várható volt, hogy ennyiért elkapkodják mint a szél.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#78) snecizero


snecizero
senior tag

Viszont beszereztem egy 20 naposat 130000 ft ért. Igaz semmi papírt nem kaptam. Online lett regisztrálva. Megnéztem és 2023.02 ig garis elvileg. :D
Szerintetek ha be van regisztrálva akkor papírok nélkül is javítják?

Ami nagyon hiányzik a dupla klikkes feloldás. Meg a minta feloldó sincs. 3,5 jack is jó lenne. Amúgy ti kaptatok átalakítót?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#79) Robi BALBOA válasza snecizero (#78) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Annyiért nagyon jó vétel volt, ha lenne pénzem, akkor vennék még egyet tartalékba.

A dupla klikkes oldást én is szerettem, nekem ami még hiányzik az a értesítési sáv legörvegetése az újjlenyomat olvasóval, de ügye ez jelezve is lett a Huawei felé.

Nekem vidéken van a teló doboza, így most nem tudom megnézni, de nem rémlik átalakító.

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#80) DraXoN válasza snecizero (#78) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

minta feloldó nekem van..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#81) gegekutas válasza Robi BALBOA (#79) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Értesítésisávot lelehet görgetni így is: minta feloldás is van.Jack átalakító nincs, azt csak a p20 prohoz kaptam. Ami bosszantó, hogy a kamera módban, nincs 3d panoráma, a másik telefonnal készült ilyen képeket sem kezeli.:WAmúgy megvagyok elégedve vele, nekem bevált eddig.

[ Szerkesztve ]

(#82) gegekutas válasza gegekutas (#81) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Még sincs minta feloldás :Y, jelszavas van.Ujjlenyomat olvasót használtam mindig, ezért csak felületesen néztem meg a dolgokat.

(#83) Robi BALBOA válasza gegekutas (#81) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Lehet, de akkor navigációs gombok kerülnek alulra, azt pedig nem szeretném.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#84) DraXoN válasza gegekutas (#82) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

hogy ne lenne? én azt (is) használom az újlenyomat és arc mellett...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#85) gegekutas válasza DraXoN (#84) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Nem találtam meg. Biztosan én vagyok vaksi.Most nem nyugszom amíg meg nem találom. :DD

(#86) DraXoN válasza gegekutas (#85) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

biometria alatt van, a zárképernyő beállítás vagy jelszó módosítás részeknél... mikor megnyitja az ember lehet kiválasztani egy listából (egy külön "link" a mási fajta).

sajnos arról a részről nem enged képernyőképet csinálni, külső eszközzel most meg nincs kedvem "lefotózni" :B

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#87) gegekutas válasza DraXoN (#86) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Kösz, így már megvan. Sosem használtam :D

(#88) philoxenia válasza gegekutas (#87) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

„Akinek pont ilyen kell, annak melegen ajánlom!”

Csortos hangjával szoktam elképzelni :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#89) gegekutas válasza philoxenia (#88) üzenetére


gegekutas
aktív tag

:DD

(#90) Ateszpapa válasza snecizero (#78) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Számla nélkül nincs garancia.
Azt meg kéne szerezned hozzá, akkor amint írtad, addig szól a gari.

(#91) snecizero


snecizero
senior tag

Hát sajnos semmilyen számlát nem kaptam hozzá. :O
Azt mondta az illető hogy így is él a garancia, mert elektronikusan lett regisztrálva. Akkor jól átvertek. Na de egyenlőre tökéletesen működik a telefon. :DDD Az emui 11 be jó lenne ha be raknák a dupla koppintásos feloldást. Viszont kicsi az esélye. Ahh ez a garancia szíven ütött! :(( Ha elmegy egy évet akkor már elégedett leszek.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#92) philoxenia válasza snecizero (#91) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A P7 olyan öt évig bírta, a P9 decemberben múlt négy éves, akku gondjai vannak csak.... A P20 Pro máig tökéletes. Májusban lesz három. ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#93) Inarus


Inarus
addikt

Na hát akkor ez is megérkezett.

(#94) snecizero


snecizero
senior tag

Megjött rá a frissítés? Gyárilag raktad fel vagy más úton módon?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#95) Inarus válasza snecizero (#94) üzenetére


Inarus
addikt

Semmi trükk. Ma reggel ezzel fogadott a telefon. (Telekomos vásárlás)

(#96) snecizero válasza Inarus (#95) üzenetére


snecizero
senior tag

Már telepítettem is.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#97) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem az imént jött meg.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#98) snecizero


snecizero
senior tag

Van gyári hívás rögzítés az emui 11 re már csak le kell tölteni. Itt egy youtube videó. A videónál van letöltő link. [link]

Használom és tökéletesen működik.
Screenshot-20210326-210226">[link]

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#99) philoxenia válasza snecizero (#98) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem nem gyári. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#100) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Akinek már megjött az Emui 11 azoktól kérdezem.
Az értesítési sáv legörgetése újjlenyomat olvasóval funkció belekerült a frissítésbe?

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.