Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) janes1976 válasza Zolint (#200) üzenetére


janes1976
őstag

Nekem bele engedte tenni a kosárba , de kifizetni már nem tudtam, ez a rendszer így kurva szar. :W :O

Elmennek a faszba. :(((

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#202) Zolint válasza janes1976 (#201) üzenetére


Zolint
tag

extra gyorsan nyomkodtam végig :D
negydik készletértesítőre siekrült

[ Szerkesztve ]

(#203) janes1976 válasza Zolint (#202) üzenetére


janes1976
őstag

De miért engedi végig a procedúrát? Semmi értelme, ez így köcsögség. Ne engedje egyáltalán akkor hogy végigmenjek, így mi értelme? Fos az egész. :(((

Ezeket az 1 dbokat vajon honnan szerzik? :U
Remélem nem olyat kapsz, amit már visszavittek és újracsomagolták. :D ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#204) Zolint válasza janes1976 (#203) üzenetére


Zolint
tag

Akkor majd visszaviszem és viheted te következőnek :D :D :D
hogy honnan szereznek egy dbot fogalmam sincs, de az úgyis látszik h ki volt e bontogatva, és úgy vissza bááár ... alaposan megnézem ám

[ Szerkesztve ]

(#205) janes1976 válasza Zolint (#204) üzenetére


janes1976
őstag

Ezeket az 1 dbokat honnan szerzik? :DDD

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#206) Zolint válasza janes1976 (#205) üzenetére


Zolint
tag

Most gyártották direkt telekomnak és ahogy jön le szalagról teszik is fel webshop :D :D lehet le se meozzák... nemtudom amúgy

Valaki aki innen mostanában rendelt küldte vissza telekomhoz?

(#207) Faresz1976 válasza janes1976 (#203) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Jó, hogy lemondtam róla mert a mailt késve néztem meg. A guta megütött volna :W ha csak ez miatt maradok le. Így csak a szívem dobbant nagyot mikor :Y olvastam. De amiket írtok ezek után nem bánkódom. :N

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#208) Faresz1976 válasza janes1976 (#205) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Szerintem folyamatosan rendelés alatt van nekik. A gyártó az itt-ott beragadt készleteket küldi. A mostani huawei európai helyzet miatt valószínű megpróbálja a partnereit a maximálisan kiszolgálni. Vagy a hazai inportőr erőlteti, a "minden forint számít" elvén.

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#209) blueye válasza Faresz1976 (#208) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz az importornel/gyartonal ebbol egy darab sincs mar.

(#210) Faresz1976


Faresz1976
aktív tag

Valahonnan mégis jön :). Max akkor a telekom hálózatába megmaradt darabok lehetnek. Erre nem gondoltam a korábbi okfejtésemben.

[ Szerkesztve ]

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#211) blueye válasza Faresz1976 (#210) üzenetére


blueye
veterán

Igen, en erre gondoltam.

(#212) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

2 forrásból lehet telefon:
1. visszavitt, újracsomagolt (utóbbit maga a gyártó csomagolja újra, ténylegesen mint ha új lenne.. elvileg nem kell félni tőlük)
2. valamelyik boltjuk egyik eldugott zugában találnak egyet raktár ellenőrzéskor, és mivel csak 1-2 db lehet, lehet beküldik a központba, hogy majd weben esélyesen gyorsabban gazdára talál. Mivel nem az adott modell az ami most elsősorban kiszórásra kell kerüljön... így ha nem keresnék a boltban kimondottan nem is tudnák, hogy ott van.
a készletellenőrzés és "visszaküldés" meg pár napos-hetes csúszással kerül vissza mint termék.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#213) blueye válasza DraXoN (#212) üzenetére


blueye
veterán

1. ilyen regi telefonnal mar nem hiszem h van ilyen (termeszetesen ujabbaknal sok van)
2. erre gondoltam

(#214) Faresz1976


Faresz1976
aktív tag

A központban nagyon jól tudják mi és mennyi telefon van raktáron. Ha a webshopban az áll, hogy " csak Online" azért van mert a T-pontokban már nincsen. Max ha a partneri hálózatban ragadt be ilyen.

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#215) Inarus válasza Faresz1976 (#214) üzenetére


Inarus
addikt

És a partneri hálózatban is havonta van leltár.

(#216) Zolint


Zolint
tag

Sziasztok! Pár nap eltelt amióta megjott a tepsi, hát ez igen durva készülék, pozitív értelemben. Akkumulátor teljesen levolt merülve, 9es android volt rajta, szóval volt sok sok frissítés, én úgy gondolom ez nem volt még ki bontva, mondjuk csomagoláson, mármint fólian is látszott h viseletes, nem egy újonnan csomagolt féle. 130 ezerért ez ajándék volt.

(#217) blueye


blueye
veterán

Tegnap megint volt egy 2 percig.
Egyszer csak elfogynak a sorbanallok 😄

(#218) janes1976 válasza Zolint (#216) üzenetére


janes1976
őstag

Na, fasza. :DD Amúgy ha vmi gáz lenne vele se probléma, mert bemegy az ember bármelyik Telekom üzletbe, aztán max. eláll, mert van ugye az a bizonyos 14 nap. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#219) janes1976 válasza blueye (#217) üzenetére


janes1976
őstag

Kezdem megunni a sok várakozást, lehet nézek inkább mást. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#221) janes1976 válasza Zolint (#216) üzenetére


janes1976
őstag

Milyen a telefon? :D

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#222) philoxenia válasza janes1976 (#221) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jó.
Bővebben?
Nagyon jó.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#223) janes1976 válasza philoxenia (#222) üzenetére


janes1976
őstag

;] :C

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#224) Faresz1976 válasza janes1976 (#219) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Így voltam vele én is.

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#225) Zolint válasza janes1976 (#221) üzenetére


Zolint
tag

Tökéletes! :DD :DD

(#226) janes1976


janes1976
őstag

Na ennyi volt, kikerült a telefon a Telekom kínálatából, úgyhogy nézni kell mást. :O

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#227) Faresz1976 válasza janes1976 (#226) üzenetére


Faresz1976
aktív tag

Sajnálom.

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

(#228) philoxenia válasza DraXoN (#150) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A melegedést a közvetlen napfény okozza. Hallgattam zenét bluetooth hangszóróval, közben elkezdett rásütni a nap és gyakorlatilag leállt túlmelegedés miatt. Miközben szinte alig fogyasztott akkut. Nyilván ez olyankor, mikor GPS is megy még erősebb. A GPS azért eléggé fogyaszt minden (általam ismert) telefonban, tabletben.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#229) DraXoN válasza philoxenia (#228) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

egyértelmű, hogy az okozza, de nem minden telefon egyformán érzékeny erre... pl. P40 Lite (ami tudom egy más kategóriás hardver), sose kapcsolt ki ettől... de sajnos nem tudom máshova rakni az autóba a telefont..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#230) philoxenia válasza DraXoN (#229) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kicsit belegondolva, pont a jó hűtés okozza a bajt, hiszen az visszafelé is nyilván ugyanúgy vezeti a hőt.
Ilyesmi tartóval minimálisan azért lehet segíteni a problémán, pláne, ha van klíma a kocsiban.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#231) Tyibur


Tyibur
tag

Új frissítés érkezett.

(#232) gegekutas


gegekutas
aktív tag

[link] jön az emui12

(#233) DraXoN válasza gegekutas (#232) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Érdekes.. ezek szerint kapunk android 11-et ... kérdés marad-e mellette a google (de valószínű marad).

Igazából el tudom képzelni, hogy lehet már dobták volna a telefont a supportból ha nincs ez ami van a Huawei körül.. vagy max security updatek maradtak volna.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#234) gegekutas válasza DraXoN (#233) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Nem tudok eligazodni a huawein. A P20 prom is rajta van a listán pedig befejezték a támogatását, mondván hogy nem kap emui12, android 11-et,erre ma jött 1 év után, biztonsági frissítés is rá. :Y Szóval hiszem ha frissítve lesz a telóm.

(#235) philoxenia válasza gegekutas (#234) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tudják a Hua-nál, hogy P20 Pro után ilyen telefont vettek sokan, de sajnálják eladni. Ez csak figyelmesség... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#236) gegekutas válasza philoxenia (#235) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Egyszerűen nincs szívem megválni tőle :D

(#237) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Mióta van dedikált 5G ikon a felső menüben?
Eredetileg tutira nem volt..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#238) gegekutas


gegekutas
aktív tag

Frissítés. 166 végű, 266mega.Most jött.

(#239) philoxenia válasza gegekutas (#238) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem telekomos 267 megát ír, januári biztonsági javítások.
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#240) gegekutas válasza philoxenia (#239) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Tényleg 267 mega nekem is.Csak felületesen néztem. 166 a vége, biztos azért.

(#241) Baga19830701


Baga19830701
csendes újonc

Sziasztok! Hátha vki jár még erre. Netflix, Hbo Max, Amazon prime streaming megy hd-ben a telón?

(#242) DraXoN válasza Baga19830701 (#241) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

netflix biztos (azt használom), a másik kettő nem tudom, nem használom őket.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#243) philoxenia válasza Baga19830701 (#241) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hbo Max megy

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#244) gegekutas


gegekutas
aktív tag

Frissítés

[ Szerkesztve ]

(#245) gegekutas


gegekutas
aktív tag

Megjött az emui12. Ez még mindig android 10 alapú.

(#246) philoxenia válasza gegekutas (#244) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem még nem találta.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#247) gegekutas válasza philoxenia (#246) üzenetére


gegekutas
aktív tag

My Huawei keresztül találta meg nekem is.Változott a menü, az értesítési sáv. Jobb oldalon húzod le, vezérlőpult, baloldalon értesítési sáv. Szokatlan még.

(#248) Tyibur válasza gegekutas (#247) üzenetére


Tyibur
tag

A tipp kitűnő! Most jön a letöltés!

(#249) Tyibur


Tyibur
tag

A "sima" :)) :Y Mate 20 is frissül!

(#250) gegekutas


gegekutas
aktív tag

Kiváncsi vagyok a p20 pro is frissül e!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.