Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) snecizero


snecizero
senior tag

Szerintem nem. Viszont van hívás rögzítés! :))

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#102) Robi BALBOA válasza snecizero (#101) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Köszönöm! :)

Fene egye meg, pedig az nagyon hiányzik, rengetegszer próbálom reflexből legörgetni újjal, aztán rájövök, hogy ez nem a M10P. :DDD

Az is valami. :))

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#103) gegekutas


gegekutas
aktív tag

Mindenki aki most vette a telekomtól a készülékét, megkapta az emui11-et? Nekem nem jött meg, viszont olvastam a mate20 topikban, hogy "nem kicsit romlott a kamera minősége" Aki felrakta már, esetleg tapasztalt ilyet?

(#104) philoxenia válasza gegekutas (#103) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem néztem még azóta. Maga a kamera nem "romolhat" meg, a kezelés változhat.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#105) gegekutas válasza philoxenia (#104) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Gondolom az elkészült képminőségére gondoltak.

(#106) philoxenia válasza gegekutas (#105) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Lehet, hogy csak más beállításokat kell használni, az új felület miatt. Miben változott? Ezzel még keveset fotóztam, a P20 Pro-n viszont a 10 Emui van... Most gyorsan összehasonlítva a RAW mentést nem találom a 11-ben, ami eléggé fájó, ha nincs...
Megvan, felkerült a fölső menübe.... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#107) gegekutas válasza philoxenia (#106) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Kösz! Bízok benne, hogy ilyen marad.

(#108) philoxenia válasza gegekutas (#107) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Elvileg RAW-ban mentve nem romolhat a képminőség. Kétfajta .jpg mentés lett viszont, lehet, hogy az alap túlságosan tömörít, mert van egy JPG-L menüpont, ami 40 megapixeles .jpg mentést csinál, ha azt nem kapcsolod, lehet, hogy erősebb a tömörítés.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#109) gegekutas válasza philoxenia (#108) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Ok! Majd kipróbálom, ha megjön az emui11.

(#110) snecizero


snecizero
senior tag

Nem tapasztaltam ilyen fotós hibát. Viszont nem is vagyok profi fotós. A facéra szoktam pár képet küldeni. Meg egy két családi kép. Viszont arra tökéletes.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#111) gegekutas válasza snecizero (#110) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Eddig elégedett vagyok a telefonnal, remélem igy is marad. Köszi az infót.

(#112) philoxenia válasza gegekutas (#109) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jobbik .jpg Módosítatlan képek
[link][link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#113) gegekutas válasza philoxenia (#112) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Kösz! Közben nekem is megjött az emui11, tényleg nem tapasztaltam én sem különbséget.

(#114) Galahed


Galahed
senior tag

Csatlakozom hozzátok egy kb 1 hónapos telefonnal. Mate 9 után Oneplus 7T pro és azután ez a tipus lett. Nem csalódtam, nagyon jó.

(#115) snecizero


snecizero
senior tag

Üdvözlünk téged. Nem nagyon pörög a fórum sajnos. Amúgy pöpec teló. Az aksi lehetne izmosabb, de ez van. Amúgy nagyon jó a Bluetooth ja. Az okosórám sokkal hosszabb távon kapcsol szét. Mint az előző telefonommal. Meg a tv re való kivetítése nagyon jó. A tv tudok játszani. Minimális a kép késése, szinte nincs. Azért itt kijönnek a prémium telefon tulajdonságai.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#116) Galahed


Galahed
senior tag

Ha jól olvasom nem csak nekem hiányzik az ujjlenyomat-olvasóval legördíthető sáv... Jó lenne ha orvosolnák. Megszoktam a Mate 9-en. :(

(#117) Robi BALBOA válasza Galahed (#116) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Üdv a klubban! :)

Azt ne is mond, az égvilágon semmi bajom a telóval, kivéve azt az egy dolgot. (be fogok menni miatta személyesen is a Huaweihez)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#118) gegekutas


gegekutas
aktív tag

Ma reggel jött:

(#119) Tyibur


Tyibur
tag

Üdvözlök mindenkit!
Segítséget szeretnék kérni! Nem találom a lépésszámláló kikapcsolási lehetőségét! Valaki segítene? Köszönöm!
Egyébként jó ez a készülék. Előtte volt Mate 9, Mate 20. Ezek mind a családban maradtak, teszik a dolgukat. Ez a telefon azért volt csábító, mert szép nagy kijelzője van. Az előzőekben felsorolt kézi beszélőknek is jó a képernyője :) .

(#120) DraXoN válasza Tyibur (#119) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Nevén nevezd, ezen eszköz távrecsegő.

Ha kívánod lépéseidet tovább nem számolni, ez lehet segítségedre: [link]
De én mondom neked, Emui 11 alatt ezen menüpontot nem leled (legalábbis jómagam emígy jártam). Segítséget én magam se lelek, tán örök mit kiír mostantól készülék azon helyen? Bár én nem bánom, elrejtésre más zárképernyő lehet ajánlatom.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#121) Tyibur válasza DraXoN (#120) üzenetére


Tyibur
tag

:)

(#122) DraXoN válasza Tyibur (#121) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom az "Egészség" app törlése (ha letörölhető, ha nem akkor letiltása) el e rejti esetleg.
Ezt kipróbálni nem fogom, mert az órámmal is az szinkronizál (Huawei watch fit)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#123) gegekutas válasza Tyibur (#119) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Szia! A Huawei Egészség alkalmazás értesítéseit kapcsold ki.Számolni most is fog, de nem zaklat vele amikor kézbe veszed a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#124) Galahed válasza Tyibur (#119) üzenetére


Galahed
senior tag

Letöröltem a Huawei egészség alkalmazást és eltünt. (mást használok helyette - Garmint)

(#125) Tyibur válasza gegekutas (#123) üzenetére


Tyibur
tag

Köszönöm!

(#126) Tyibur válasza Galahed (#124) üzenetére


Tyibur
tag

Lehetőségként figyelembe veszem.Köszönöm!

(#127) Tyibur


Tyibur
tag

Frissítés jött a telefonra. 11.0.0.141

(#128) philoxenia válasza Tyibur (#127) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak biztonsági.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#129) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Újabb frissítés. 142 a vége, biztonsági.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#130) Tyibur


Tyibur
tag

Segítséget kérek! A nemzetközi hívás letiltásakor jelszót kér a program, de nem tudom, mi az.Most próbálom először tiltani, tehát soha nem adtam jelszót! A szolgáltató már letiltotta. A telefonban nem sikerült! Köszönöm a javaslatokat!

(#131) philoxenia válasza Tyibur (#130) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Megnéztem. Adtam meg egy jelszót, majd sikertelennek írta. A Telekom oldalán bekapcsolva viszont már aktívnak mutatja a készüléken. Ha jól értelmezem csak előfizetéses szolgáltatás, feltöltőkártyásnál nem elérhető.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#132) Tyibur válasza philoxenia (#131) üzenetére


Tyibur
tag

Köszönöm a fáradozást! Magam is azt tapasztaltam, amit írtál. S igen, csak előfizetéses szolgáltatásnál működik. Azért kapcsoltattam be, mert valahol olyan vírusról írtak, ami települ a telefonra, majd hívásokat indítva akár több tízezer forintos számlát tud generálni, anélkül, hogy tudnék róla.

(#133) philoxenia válasza Tyibur (#132) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Olvastam én is a hírt.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#134) gegekutas


gegekutas
aktív tag

Ma kíváncsiságból, vettem a telekomnál korlátlan 3 napos netet.Balatonlellén vagyok ami levan fedve 5g-vel.Ki is írja hogy 5g de nem csatlakozik hozzá szerintem. Nem tudom miért.A sebességen sem venni észre semmit. Vagy valamit még bekéne állítanom?A telekom.hu mellé teszi ki az 5gt

[ Szerkesztve ]

(#135) gegekutas


gegekutas
aktív tag

Ezt a sebességet mértem.

(#136) philoxenia válasza gegekutas (#135) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Lehet, hogy 4G-n fele ennyi se lenne. Itt Szolnokon van, hogy nincs meg a tizede se, ha sokan vannak a cellában aktívak.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#137) gegekutas


gegekutas
aktív tag

Hát ez elég gyenge így. Sokkal többet vártam az 5g-től.Itt lellén a 4g is alig megy szezonban nyáron. A sok turista miatt.

(#138) philoxenia válasza gegekutas (#137) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nyilván nem éri meg két hónapért többet fejleszteni.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#139) Tyibur


Tyibur
tag

6 hónap garancia hosszabbítás érhető el Huawei Szerviz Fesztivál (My Huawei) :C

(#140) snecizero


snecizero
senior tag

Telekomnál hagytam készlet értesítőt ! Ma reggel ez fogadott Huawei mate20x eladó onlin 129800 ft-ért ! :Y :Y :Y Azonnal rácsaptam reggel 6:30 kor. Most nézem hogy már 149800 ft ért van újra a kínálatba. Baszki ilyen olcsón egy ilyen csúcs készüléket ez hihetetlen.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#141) philoxenia válasza snecizero (#140) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerencséd volt. Vegyél eurolottót...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#142) snecizero válasza philoxenia (#141) üzenetére


snecizero
senior tag

Az az érdekes hogy már teljesen lemondtam róla. Elfelejtettem kivenni az értesítőt. Azt látom hogy készletet. Amúgy lottózom, most volt az 5 ön egy hármasom 21000 ft nyertem. :)

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#143) kp78 válasza snecizero (#140) üzenetére


kp78
addikt

Egyet én is "leütöttem" 11 óra előtt picivel, de nekem is 129e volt... :U
Megnézem mit tud/kínál, és majd eldől a sorsa... :)

(#144) blueye válasza kp78 (#143) üzenetére


blueye
veterán

Elobb "leutod", utana nezed meg h egyaltalan mit veszel?

(#145) kp78 válasza blueye (#144) üzenetére


kp78
addikt

Tisztában vagyok/voltam vele. :)
De ekkora telefont majd meglátom, h akarok-e...

(#146) blueye válasza kp78 (#145) üzenetére


blueye
veterán

OK, csak azert kerdeztem mert reggel nekem is atfutott a fejemen a vasarlas otlete de utanaolvastam es a nem mellett dontottem.

(#147) kp78 válasza blueye (#146) üzenetére


kp78
addikt

Pár napig nézeget(t)ed (volna), és ha nem jön/jött be, 14 napon belül visszaviszed egy T üzletbe :U

(#148) philoxenia válasza kp78 (#145) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hatalmas, ellenben nagyon kicsi tablet. Az árát nagyon megéri. Ha túl nagy veszel mellé egy olcsó kicsit telefonnak akár gugli nélkül. Netezni, játszani stb. nagyon jó.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#149) gegekutas válasza philoxenia (#148) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Szerintem nagyon megéri. A rendszer pörög rendesen, a kijelző szép. Mindenre ezt használom, navigálásra bankolásra. Ja és telefonálásra is :D.

(#150) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

nekem 2 bajom van vele igazán,
1: max 1 nap üzemidő ... másfél ha nagyos spórolok, de az már "kellemetlen" (nem jó érzés úgy kezdeni vele a napot)..
2: borzalmas mint GPS... most nyáron tok nélkül is túlmelegszik amint kicsit süti a nap... P40Lite-val nem volt ilyen gond, de ez ha süti a nap használhatattanná válik és kilő minden alkalmazást a túlmelegedés miatt...

más bajom nincs vele (na jó talán a színe, ez a zölt... izlés kérdése, de nekem annyira nem jön be, így fóliázva van a telefon, mondjuk utóbbi talán jó a karcok ellen is)...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.