Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beyruth82


beyruth82
veterán

Nagyon jó hír!Én is benevezek rá.Már régóta oneplust akartam(op7 pro) de a negyed milla egyben sok lenne. Előfizus konstrukcióban viszont vásárolok egy OP7T pro-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Halkan megjegyzem, hogy a Telenornál pedig a 7T jelent meg. [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) Noukoum válasza ghiottone (#2) üzenetére


Noukoum
veterán

De szép az a listaár..:))

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#4) ghiottone válasza Noukoum (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Rettenet. Nem értem hogy gondolják... :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

:))
Ez az ár baszki
:DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6) gattolino válasza RetepNyaraB (#5) üzenetére


gattolino
senior tag

Ez az ára a részletfizetésnek. Különben miért érné meg forgalmazni. Kíváncsi leszek milyen szervíz lesz ehhez. Magyar sufni? Vagy visszaküldik Lengyelországba, alkatrész hiányában.

Vivo X90 Pro Plus

(#7) twollah1976


twollah1976
őstag

Ennyi penzert jo, hogy lehet kapni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) beyruth82 válasza gattolino (#6) üzenetére


beyruth82
veterán

Vodánál a 247 ezer teljesen rendben van szerintem.Még a gyártó oldalán is drágább

(#9) snorbi82 válasza beyruth82 (#8) üzenetére


snorbi82
senior tag

Valóban nagyon jó ár. Várom mit lép a Telekom! És.... :DD

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10) gattolino válasza beyruth82 (#8) üzenetére


gattolino
senior tag

Majd megemelik ha sokan viszik. :DDD

Vivo X90 Pro Plus

(#11) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Ez jó hír :) így azért nyugodtabban megvenném.
+
Van másik opcióm a samsung mellett így.

(#12) thomas92 válasza ghiottone (#2) üzenetére


thomas92
aktív tag

+1

Épp írni akartam.

(#13) AliceWake válasza ghiottone (#2) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Igen, közben nekünk is feltűnt, frissítettük a hírt, köszönjük itt is :R

Non omnis moriar.

(#14) bear_


bear_
aktív tag

A hülyének is megéri, amikor hivatalos forrásból olcsóbban is meg lehet venni mindkét modellt.

(#15) JoseGee válasza bear_ (#14) üzenetére


JoseGee
tag

Ó basszus, most vettem Note 10-et :O

Ami késik, az nem jön időben

(#16) beyruth82 válasza bear_ (#14) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem mindenki tud kifizetni egyben negyedmilliót az oneplus hivatalos oldalán pedig nincsen részletfizu vagy áruhitel ha a hivatalos forrás alatt erre gondolsz,Ráadásul nem is olcsóbb hiszen a jelenlegi euróval számolva még drágább is 6 ezerrel mint a vodánál, igaz a voda 2 év hűséggel adja.

(#17) Nagya21 válasza beyruth82 (#16) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Én vettem a vodánál, részletre, és 2 év Garival :DD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#18) beyruth82 válasza Nagya21 (#17) üzenetére


beyruth82
veterán

Én sajnos csak a 25.-ei számlazárás után tudok venni de én is fogok,remélem nem kapkodják el addig

(#19) papp54


papp54
aktív tag

Nagyon örülök hogy bekerült a szolgáltatókhoz.

Honor 50 5G

(#20) monti0222w válasza Nagya21 (#17) üzenetére


monti0222w
addikt

Melyik csomagba vagy, netán Red?

(#21) Schuler888


Schuler888
senior tag

Vegre! Jon az a BBK csoport erosen EU-ba. :) Pont jokor, igy hogy a Xiaomi hivatalosan is dragulni fog. Igazan a Realmi-t varom. Az nagyot szakitana.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#22) hmb válasza gattolino (#6) üzenetére


hmb
aktív tag

ez max.magyarisztanon van igy.itt londonban olcsobb volt szolgaltatonal az ipadem reszeltre mint az applestoreben.tudniillik a szolgaltatasbol elnek,igaz valamiert a korlatlan netcsomag,is olcsobb volt hozza mint otthon.es igen mar regnem olcso az op,a szolgaltatom a kezdetektol arulta de befejezte az arsitasat mert mar tul draga volt.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#23) akosxyz


akosxyz
senior tag

Az az ár a telenornál valami elírás?! :DDD Azért ezt ők sem gondolják komolyan :) :U

De amúgy tényleg örvendetes látni végre szolgáltatónál és a vodanál jó áron megy és így tényleg az is megveheti, aki nem akar egyösszegben ennyit kifizetni :)

(#24) sfdrakex válasza hmb (#22) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Részletre, előfizuhoz itt is olcsóbb szolgáltatónál mint máshol. A listaára magas, de még kártyás csomagban is olcsóbb.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#25) enginev3.0 válasza snorbi82 (#9) üzenetére


enginev3.0
félisten

Xiaomi már van náluk végre

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) Nagya21 válasza monti0222w (#20) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Céges.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#27) dementor


dementor
senior tag

Remélem a Telenor, DPI csomag esetében is palettára veszi a készüléket.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#28) janeszgol


janeszgol
félisten

Na, mi ez a Xiaomi, meg OnePlus megjelenése a szolgáltatóknál? Készülnek a Huawei temetésére? :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) macii97


macii97
senior tag

Azért az első két mondat elég bicskanyitogató...
Először is eddig is teljesen hivatalosan lehetett 1+ telefont vásárolni Magyarországra is, 2 év háztól-házig garival (szerviz általában 1 hét!!) EU-ból, ÁFA és vámmentesen, akár biztosítás kötéssel. A szövegből úgy jön le, mintha valami szürkeimportos csoda lenne...
A oneplus.com-ot továbbra is csak ajánlani lehet, inkább a gearbest stb társaitól tartózkodjunk, ha kell a frankó gari.

Másodszor az "incidens", amit nem kellett volna legalább egy hiteles leírás nélkül ideköpni csak úgy, mert egyébként a biztonsági hiba nem a Oneplusnál volt, hanem a külső szolgáltatónál, de mindent elismertek, elmondták, mi történt és megoldották a problémát. A panaszokat pedig tudtommal kivizsgálták és kompenzálták. Ráadásul csak a kártyás fizetést érintette, a Paypal tranzakciókat nem!

Ha tájékoztatunk, azt tegyük már rendesen, ráadásul így a két mondat helyett két bekezdést lehetett volna írni... :(((

(#30) Viktor0610 válasza macii97 (#29) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bicskanyitogató. :))
Elég alacsony az ingerküszöböd szerintem. ;]

Samsung Galaxy A54

(#31) macii97 válasza Viktor0610 (#30) üzenetére


macii97
senior tag

Talán azért, mert nem az első eset, hogy ilyen félinformációk vannak cikkekben... Nem csak 1+, más cégek esetén is. Ráadásul van amelyik már több napos hír mire valaki észbe kap, hogy meg kéne írni :K
De igazad van, legyen inkább csak bosszantó :C

(#32) Isaac76


Isaac76
tag

Akkor már csak az kell, hogy mindegyik szolgáltató bevállalja.
Pár éve már gondolkodom ezen a márkán, de előfizus 0thm részletre barátibb az ára és snapdragon procik is valahogy jobban szerepelnek a teszteken pár dologban az exynosoknál.
Az oxygen os-ről eddig csak jót hallottam, szóval ha magentáék is nyitnak feléjük, lehet én is :K

(#33) jUUh válasza Schuler888 (#21) üzenetére


jUUh
addikt

X2 Pro-t a népnek :DD :C

Samsung Galaxy S23+

(#34) Viktor0610 válasza Isaac76 (#32) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van számhordozás is a világon. ;]
A kékek amúgy is sokkal jobbak, mint a másik kettő. 💙

Samsung Galaxy A54

(#35) monti0222w válasza jUUh (#33) üzenetére


monti0222w
addikt

Várom már őket én is, az első X2 vagy ma vagy holnap lesz a tulajánál, kíváncsi vagyok a véleményére! :K

(#36) beyruth82 válasza Viktor0610 (#34) üzenetére


beyruth82
veterán

Dehogy jobbak! ❤️❤️❤️

(#37) #22743424 válasza Viktor0610 (#34) üzenetére


#22743424
törölt tag

Melyik az a kettő a három közül? :D

(#38) janeszgol válasza beyruth82 (#36) üzenetére


janeszgol
félisten

De igaza van. Gondolom a kek alatt a Digit ertette. :))

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#39) beyruth82 válasza janeszgol (#38) üzenetére


beyruth82
veterán

Telenorra gondolt...

(#40) janeszgol válasza beyruth82 (#39) üzenetére


janeszgol
félisten

Tudom. Nem ment at a poen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#41) sfdrakex válasza janeszgol (#40) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Van két kék, meg a másik kettő. :DD

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#42) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Alaptézis hogy szolgáltatótól nem veszünk soha telefont... :D

(#43) MrPetya19 válasza hmb (#22) üzenetére


MrPetya19
addikt

Sajnos már nagyon nem olcsóak...
Androidos vagyok, de ennyi pénzért már inkább iPhone

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#44) Noukoum válasza MrPetya19 (#43) üzenetére


Noukoum
veterán

Nyilván. De az sem normális aki azért kiad ilyen alacsony összegnél annyi többletet , mert részletre akarja fizetni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#45) beyruth82 válasza Noukoum (#44) üzenetére


beyruth82
veterán

Miféle többletet?

(#46) Noukoum válasza beyruth82 (#45) üzenetére


Noukoum
veterán

Több lesz a végösszeg ha szolgáltatótól veszed részletre, mint ha a gyártótól.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#47) beyruth82 válasza Noukoum (#46) üzenetére


beyruth82
veterán

dehogy lesz!Ezt honnan vetted?Vodánál 247590 forintra jön ki 21 havi részletre.Az oneplus oldalán 699 eur ami az én bankomnál (mivel online vásárlásnál ők váltanak nekem eurora) 248120 ft.Ha magasabb csomagban veszed akkor 202 ezerért adják igaz akkor a magasabb csomagdíjat kell fizetni és lehet azt ki sem használod ezért maradjunk az alapesetnél.Persze vannak bankok amik olcsóbban váltanak de a differencia akkor is csak 1-2 ezer ft maximum.

(#48) sfdrakex válasza Noukoum (#46) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Hyper L csomaghoz 150 ezerbe kerül, az hol több, mint a gyártótól venni?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#49) janeszgol


janeszgol
félisten

Gondolom hozzaszamolta az elofizut is, mert itt a forumon aki fuggetlenul veszi, annak eleg a feltoltos, termeszetesen evi 3000 forint feltoltessel. Erre kell a csucs telefon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) sfdrakex válasza janeszgol (#49) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ja, így szokott lenni, évi 3 ezret költ, de már 20 éve a szolgáltatónál van, miért nem kap ingyen új iPhone. :))

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#51) snorbi82


snorbi82
senior tag

Mondjuk most OnePlusnál akció van: OnePlus 7T Pro 8GB+256GB '2019BF' kóddal kb 198.000 Ft.

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#52) Noukoum válasza beyruth82 (#47) üzenetére


Noukoum
veterán

Még jó hogy telenorról volt szó.:)

sfdrakex: Ugye hozzáadadod az előfizetés összegét is? Úgy mennyi lesz a végösszeg?

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#53) beyruth82 válasza janeszgol (#49) üzenetére


beyruth82
veterán

Ja értem :DDD :DDD :DDD
Szerintem a csomag havidíja az a szolgáltatás díja nem a telefoné.Havi 3-16 ezerig vannak csomagok mindegyik esetén ugyan annyi a készülék kivéve a legdrágább esetében akkor csak 202 ezer.Aki nem használja ki hogy eu-ban mindene korlátlan annak nem muszáj 16 ezres csomagra előfizetni de már 8-10 ezerért olyan csomagok vannak amik majdnem mindenben korlátlanságot biztosítanak és ez egyáltalán nem drága,nem a telefont fizeted ki vele hanem a szolgáltatást amivel tudod használni a negyedmillás telefont.Annak tényleg semmi értelme hogy megveszed egyben a telót aztán használod feltöltőkártyával amit több havonta töltesz fel, aztán megy mindenhol a wifire vadászás :DDD

(#54) sfdrakex válasza Noukoum (#52) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért adnám hozzá az előfizetés díját? Ha a One+ tól rendelem, akkor is Hyper L csomagban leszek. Ezt használom évek óta(Les csomag a Telenornál). Szóval, ha a 150 ezerhez hozzáadom a csomagom díját, akkor a One+ oldalán lévő árhoz is hozzá kell adnom. Azért van ilyen csomagom, mert sokat beszélek.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#55) beyruth82 válasza Noukoum (#52) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem adom hozzá mert az nem a telefon díja hanem a szolgáltatásé.Ha megveszed egyben akkor is használod valamivel és ha tényleg nem az évi 3000 ft egyszeri feltöltést választod hanem előfizetésed van akkor ugyan ott vagy nem?Előfizetést így is úgy is használsz vagy ha rendesen használod akkor havonta valamennyivel feltöltöd a kártyádat nem?

[ Szerkesztve ]

(#56) Noukoum válasza sfdrakex (#54) üzenetére


Noukoum
veterán

Mert ez csak neked opció. Nekem és másoknak nem. Így nyilván hozzáadjuk az összeget.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#57) beyruth82 válasza Noukoum (#56) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor te mivel használod?Havonta feltöltöd?Mennyivel?Akkor azt is számold hozzá :U

(#58) Noukoum válasza beyruth82 (#57) üzenetére


Noukoum
veterán

Azt miért számoljam hozzá? Annak semmi köze a telefon árához. Attól nem lesz drágább sem olcsóbb.
Miért nem lehet megérteni egy olyan egyszerű dolgot hogy előfizetéssel azért olcsóbbak a telefonok, mert az előfizetési díjjal sokszor telefon árát kétszer fizeted ki hűségig.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#59) snorbi82 válasza beyruth82 (#57) üzenetére


snorbi82
senior tag

Szent isten. Irigyellek, hogy így bírod. :D

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#60) sfdrakex válasza Noukoum (#56) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Akkor az a konstrukció nem neked való. Sokunknak viszont teljesen rendben van. Szerintem a szolgáltatóknak fontosabbak a sokat költő ügyfelek, mint azok akik évi 3-6 ezret költenek. Ezért kapunk mi kedvezményeket.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#61) sfdrakex válasza Noukoum (#58) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az előfizu díja, nem a telefon ára, ha a régi Ericsson GH 198asomat használnám akkor is ezt a csomagot használnám. Így az előfizudíja nekem nem plusz költség. Akinek nincs szüksége ilyen csomagra, ne így vegyen telót, az tényleg baromság.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#62) Noukoum válasza sfdrakex (#61) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak az a baj hogy ha nem számolod az előfizetés díját akkor bullshit lesz az eredmény, mert úgy néz ki hogy nagyon olcsón adják a telefont. Neked biztos olcsóbb és megéri.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#63) enginev3.0 válasza snorbi82 (#51) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na hát az piszok jó ár

Szerk, de nem a 7T pro hanem a 7 pro

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#64) beyruth82 válasza Noukoum (#58) üzenetére


beyruth82
veterán

Az én előfizetési díjamnak sincsen semmi köze a telefonhoz hiszen ha nem venném meg az oneplus 7T pro-t akkor is kifizetném mivel ezt a csomagot használom evek óta.Te a saját esetedben nem számolod a havi díjat amit telefonalásra,mobilnetre,stb költesz az enyémben meg igen.Én értem te mire gondolsz de azt hibásan gondolod.Ha megveszem az oneplus oldaláról 250 ezerért majd feltöltőkártyásként havi 6 ezret telefonálok és mobilnetezek el akkor az mivel másabb mintha részletre a szolgáltatótól megveszem ugyan ennyiért és van hozzá egy havi 6 ezer forintos előfizetésem?

(#65) sfdrakex válasza Noukoum (#62) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem bullshit, tényleg olcsóbban adjákk. Nyilván ha valaki havi 3 ezerből el van, és azért vált 12 ezres csomagra, hogy kapja olcsóbban részletre az egy barom. DE nem nekik szól, ez annak jó aki ki is használja a drága csomagot. 315 helyett 153ért vettem P30 Prot. A sok éves csomagom nem változott, a telefont féláron kaptam.

Jó hogy az áramot amivel töltöd nem adod az árához. 😃

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#66) Juhaszatti válasza Noukoum (#58) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az előfizetésnek sincs köze a telefon árához. Azt a szolgáltatásért fizeted. Ha pedig nem fizetsz ilyen szolgáltatásért hanem kártyás vagy, akkor feltöltésenként is fizetsz. Pontosan ugyanúgy kell hozzáadni mindkettőt, különben bullshit lesz az eredmény.
Én kártyás vagyok mert elég speciálisak a használati szokásaim, és egyik előfizu sem igazán fedi le az igényeim úgy hogy meg is érje. De amit havi szinten feltöltésre költök, az pontosan ugyanolyan költség, mintha ez előfizetésre menne.

[ Szerkesztve ]

(#67) #78791680


#78791680
törölt tag

Vodanal van egyaltalan olyan csomag ami megeri, flottast leszamitva?

"Évek óta kérhető magyarországi kiszállítás a OnePlus európai áruházából vásárolva, ahol egyébként előfordult már biztonsági incidens."

Sajnálom, hogy idaig kell eljutni..

[ Szerkesztve ]

(#68) snorbi82


snorbi82
senior tag

December 2-tól Telekomnál is elérhető lesz a One Plus 7T és 7T Pro is!

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#69) erahurka válasza sfdrakex (#60) üzenetére


erahurka
félisten

Telenornál ha előfizetésre veszel telefont, akkor drágább a havidíj. XS kategóriában 500 forinttal, feljebb egyre többel. Ezt érdemes hozzáadni, a teljes havidíjjal viszont szerintem is butaság számolni ilyenkor.

(#70) sfdrakex válasza erahurka (#69) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Pontosabban, ha készüléket veszel, az árából kapsz kedvezményt, ha készülék nélkül aláírsz 11 hónap hűséget, akkor a tarifa árából kapsz kedvezményt.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#71) erahurka válasza sfdrakex (#70) üzenetére


erahurka
félisten

Akárhonnan nézzük, drágább a tarifa ha telefont is veszel. Egy példa:

S10e XS előfizetéssel 170, az XS előfizetés 500 forinttal drágább így, az plusz 12,000 forint, azaz 182. Mennyi a független S10e mondjuk a MediaMarktban? Most BF van úgyhogy 180, de amúgy is 185 körül szokott mozogni. Akkor meg milyen szolgáltatói kedvezményről beszélünk? Az a pár ezres lófütyi, ráadásul a független telefon hamarabb kap frissítéseket.

Régebben azért nem így volt, emlékszem mikor Lumia 620-at vettem, és függetlenül 80 körül volt, Telenornál meg elhoztam előfizus hűséggel 35-ért, és ugyanannyi volt a számlám, mint nélküle.

[ Szerkesztve ]

(#72) Szila|H| válasza snorbi82 (#68) üzenetére


Szila|H|
tag

Telenornál 7T Pro vajon lesz? :F
Írtam nekik, de ugyan azt a választ kaptam mint még mielőtt megjelent volna a Oneplus a termékeik között. (Azért arra kíváncsi lennék, hogy ha rákérdeznék hogy lesz-e 7T akkor ugyanezt a választ kapnám-e :D )

Life is better with a frenchie

(#73) sfdrakex válasza erahurka (#71) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Drágább előfizukkal 100+ ezer kedvezmény is van. Frissítés pl a P30 Promra jön rendesen, már lényegtelen, hogy független-e egy készülék. A szolgáltatói cuccok külön vannak a gyártói frissítésektől.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#74) erahurka válasza sfdrakex (#73) üzenetére


erahurka
félisten

Ok XXL-ben már jól ki lehet jönni, de a kisebb előfizetések kedvezménye elég minimál.

(#75) #78791680 válasza erahurka (#74) üzenetére


#78791680
törölt tag

Ez igy van, erdemesebb havidij-kedvezmenyt valasztani inkabb.

(#76) hmb válasza INGJOKE (#42) üzenetére


hmb
aktív tag

mert?ipad tabletem olcsobb volt ket ev elicozetessel mintha az appstoreban veszem.plussz lehet kotni teljeskoru biztositast szoval elhagyhatom,elliphatjak,bebaszhagom a mosogeobe akkor is kifizetik.es amikor 1000 font a telefonom azert ez sem utolso szempont

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.