Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) AxBattler válasza domos (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

+1, egyetértek, akárcsak (#6) Habugi-val. :K

Sikerült egy felsőkategóriás VGA-hoz egy legalja / trágya monitort beválasztanod, a lehetséges igazi játékélményt kb. negyedére redukálva.

Az lett volna a praktikus, optimális megoldás, ha adott pénzkeretből vettél volna egy RX570, vagy GTX1060 VGA-t, és mellé választottál volna...
- egy 24-27"-os IPS monitort, 75Hz-es képfrissítéssel (esetleg Freesync-el, ha Radeon mellett döntesz), vagy;
- egy 24"-os TN monitort, 144Hz-es képfrissítéssel, aprón már 50k körül kínálják, boltból 75k HUF.

Értem, hogy nagyon jó vétel volt a VGA, ennyiért 1060/6G-ket dobálnak, de attól még nem lett szebb / jobb a kép, amit bámulsz órákig.
Értem, hogy sok az FPS, nagy a részletesség, amit a VGA kitol magából, de ha ezt nem tudod megjeleníteni a szemed előtt, akkor kenheted a hajadra az extra teljesítményt... kb. mintha egy csúcs házimozirendszerhez vettél volna egy első generációs, 32"-os TFT lapostévét.

Ugyanezt magyaráztuk az előző bejegyzésed hozzászólásaiban, de ott sem akartad megérteni. :U

60-65 fok egyáltalán nem sok a VGA-nak, a CPU-hoz talán nem ártana valami utángyártott cooler.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.