Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kamikaz333


kamikaz333
tag

Eléggé Battlefielre emlékeztet, de biztos vannak benne egyedi dolgok is. A 256 player meg tényleg durva. Bár nekem már a 64 is túl sok, megölök valakit és jön 2 másik és vége a dallnak. Milyen kapcsolat kell ehhez? Egy mezei 2 megabites "szélessáv" elég hozzá?

(#2) blazsey2


blazsey2
senior tag

Ugyan van PS3 konzolom de ez a játék valahogy hidegen hagy,van amit jobban várok.

PSN ID:blazseydr

(#3) jookomak


jookomak
őstag

sztem még maguk a fejlesztők se tudják, hogy jó játék lesz-e. én is így vagyok vele, nem tudom még hova tenni. meg kell várni pár tesztet, hogy hogy vélekednek róla. bár ott meg kérdéses, hogy nem a jó lobbinak köszönheti-e a játék a pontszámot.

(#4) plus44


plus44
veterán

Enyhe BF2 beütés, de nem rossz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) nosferatue válasza jookomak (#3) üzenetére


nosferatue
tag

Open béta alapján nekem nagyon tetszett. Egyáltalán nem battlefield érzés, ami jelen esetben nem baj, mert ez kicsit komolyabban veszi magát, mint egy arcade játék. A rendszer is jó, nincsenek meghatározott classok, xp-t gyűjtesz, pénzt, fegyvert/armort veszel, új képeeségeket tanulsz, fejlődsz. Egyáltalán nem tűnik soknak az a 64 vagy 256 játékos, ugyanis hatalmas pályák vannak, itt tényleg együtt kell mozognod a squaddal, ha valamit el akartok érni (ne adj' isten megnyerni az adott játékot). A szerverfelépítés is jó, lag-al egyetlen egyszer találkoztam a béta alatt és az amerikai fórumokon is azt írták, hogy még a 256-os játékmódban se találkoztak késésekkel. Egyik barátommal úgy döntöttünk, beuházunk a játékra, ha pedig inkább arcade-ebb élményre vágyunk, arra majd ott lesz a bf:bc2 :).

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#6) jookomak válasza nosferatue (#5) üzenetére


jookomak
őstag

A béta nekem el se indult egyszer sem :U
majd várjuk az elemzésed a ps3 topikban, valószínű többen is kíváncsiak leszünk rá (persze csak ha nem gond).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.