Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) duvi


duvi
nagyúr

Kíváncsi vagyok rá, mert az eddig látottak nem nagyon jöttek be. Bízok benne, hogy van még valami ütősebb tartalom és/vagy játékmenet a tarsolyukban! Jó lenne, ha jó lenne! :) Ugye itt már nincs NDA?

(#2) oriic válasza duvi (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs. :)

Live-Die-Respawn

(#3) zzola


zzola
félisten

Hurrá, fizetős béta...

(#4) oriic válasza zzola (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" a többieknek július 21-ig kell várni a nyílt bétára."

Live-Die-Respawn

(#5) Raysen623 válasza duvi (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Egyszer végre valaki kifejthetné mit ért ütősebb tartalom alatt. Állandóan és szinte mindenre a folyamatos hiányérzettel érvelnek egyesek, de érdekes mód soha nem fejti ki az elvárásait...

Nekem a történettel már az első részben sem volt bajom. Sokkal zavaróbb volt a térkép kezelése, a navigáció helyenként pocsék volt, és az objektívák kezelése időnként.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) zzola válasza oriic (#4) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#7) duvi válasza Raysen623 (#5) üzenetére


duvi
nagyúr

Mivel az első rész nem jött ki PC-re és nincs konzolom, ezért azt nem tudtam kipróbálni. Tartalmilag a második részből, eddig csak sima ingame lövöldéket láttam. Nem hiszem, hogy a végtelen sorokban érkező ellenfelek mészárlása komolyabb tartalomnak minősülne (bár lehet, hogy bennem van a hiba). Az eddigiek alapján ezt kevésnek tartom egy ekkora címtől. Ezért is írtam, hogy:
"Bízok benne, hogy van még valami ütősebb tartalom és/vagy játékmenet a tarsolyukban! Jó lenne, ha jó lenne!"

(#8) b. válasza Raysen623 (#5) üzenetére


b.
félisten

ha megnézed, hogy zuhant le a játékosok száma hónapról hónapra, akkor rájössz mit ért alatta. hamar kifújt a lufi...
Gondolom azt azért te is vágod, hogy mi az a tartalmas játék....

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elkezdődött.

Live-Die-Respawn

(#10) Raysen623 válasza b. (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

Úgy látszik mást-mást értünk tartalmas játék alatt. Tudom, hogy számomra mitől tartalmas egy játék, de nem biztos hogy tudom másnak mitől válik azzá. :D

Én speciel keveslem a 3 kasztot, és a 2. rész sem hoz be újat. Ha a küldetéseket nézem, akkor volt tartalom a játékban, én viszont kicsinek éreztem az egész univerzumot, kis területek voltak, és viszonylag sok töltésidő. Nekem speciel ettől ment el a kedvem. PVP nem érdekelt és nem is hiányzik.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) b. válasza Raysen623 (#10) üzenetére


b.
félisten

Nekem a technológiai megvalósítással nem volt gondom.
Ami nagyon bántott az az üres , kihasználatlan sztori mód, ami tele volt klisékkel és az egész egyetlen egy ponton sem érte el a kívánt hatást nálam, olyan 75 % nál megakadt, pedig a felvezetése frankó volt, de nem használták ki megfelelően. A karakterek üresek voltak és jellegtelenek.A PVP rendszer pedig tele volt amatőr hibákkal, egyhangúvá vált és nem adott semmi újdonságot jó darabig. Mire megérkeztek a kiegészítők hozzá, nálam már uninstall fázisban volt a game, pedig toltam bele nem kevés órát.
Számomra az előzetes videók sajnos megint hasonló kisugárzást nyújtanak...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) gyuribácsi88

A tartalmas játék alatt a CS GO-t kell érteni, 10 dollár, elfut egy mosógépen is, 3 pályán játszol, 2 normális fegyver van, és minden jöttment 10 éves orosz hülye gyerek agyonlő mert csal.

Destiny első részét megvettem, jó volt, amíg tartott az újdonság varázsa, aztán jött az első tartalom nélküli dlc, majd jött a második (nagyobb) dlc 40 dollárért "több" tartalommal, de nem valami sokkal, aztán mikor már százhúszonhatodjára csinálod meg ugyan azt a strike-ot, akkor lesz tele a hócipőd, legalább is nekem tele lett, van olyan ismerősöm aki a mai napig játszik az első résszel, mióta megjelent, napi 5-6 órát, van ilyen is, bár mondjuk van aki 30 éve nézi a cobra 11-et és még nem unja.

A második résszel már nem csalnak be a csapdába, ebbe is pont ugyan annyi tartalom lesz, ahol az activision neve ott van, azt messzire kerülni kell.

A "kedvencem" az volt, mikor az egyik dlc-be betettek egy "új" strike-ot, ami az alapjáték egyik strike-ja volt, csak visszafelé, ennél nagyobb pofátlanság kevés van szerintem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#13) redXIII válasza gyuribácsi88 (#12) üzenetére


redXIII
senior tag

Na hálisten, bye bye.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#14) .LnB válasza gyuribácsi88 (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végül is sikerült a jelenlegi legnagyobb, legsikeresebb (nem moba) esport játékot leírnod teljesen tévesen. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) RECSKA válasza .LnB (#14) üzenetére


RECSKA
veterán

Valszeg jatszott vele, egyedul, botok ellen...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#16) Snike válasza RECSKA (#15) üzenetére


Snike
aktív tag

Én a taken king-nél léptem be a játékosok közé.
1 évet toltam, a tapasztalataim:

- kezdetben úgy hirdették meg a játékot, hogy folyamatos történet és világvezetés,
-> ez bizony sok munkát igényel a programozok részéről= nem is teljesült! :( ( 4 dlc ebböl a taken king volt a legtartalmasabb, szerintem mindenki ilyen tipusúakra gondolt és várt), a dlc-k túlárazottak a tartalomhoz képest

- a világ jól kitalált, és az hogy küldetés közben random játékosokkal találkozzol akik néha segítenek neked,
-> élővé tette a világot, hangulatos volt, és amig fel nem fedeztél mindent tartott a varázs,
+titkos feladatok és küldik amik kitolták a játékidőt

-strike, és 6 fős raidek,
-> a strike-ok jópofák amíg már nem 40x csinálod ugyanazt, a raid egy szemét dolog! mert ha nincsenek olyan ismerőseid akikkel akkor és úgy és annyi ideig összehangoltan tudjátok tolni a játékot akkor megette a fene! És ezt úgy mondom hogy sikerült 2 raid-et megcsinálni többet nem mert -> casual játékosként kidobnak a csapatból (ha nem tolod napi 6 órát a játékot és ismered a raidet akkor nem tudsz csapatban maradni). Így a történet egy részét nem fogod megismerni és legjobb cuccoktól is elesel

-farm és felszerelések
-> ezt jól megoldották, folyamatos fejlődés illuzióját keltve. Ha el szerettél volna érni valamit akkor bizony meg kellett küzdeni érte. És rengeteg különböző karakterisztikájú felszerelés volt. Én szerettem farmolni, és résztvenni instant küldetésben (az adott pályarészen feladatot kaptak az ott lévő játékosok - nem kötelező teljesíten)

-dlc hiánya,
-> ez egy nagyon szemét húzás! Én a simával kezdtem a játékkal való ismerkedést. Hamarosan elértem a fejlesztési szintek plafonját, vagyis mivel nem volt meg a dlc-m ezért max 240-es értékű tárgyakat dobott. majd a taken king-el ez visszaállt (330 volt ekkor a max). Majd jött az új dlc aminek hatására újra visszaesett a tárgyak szintje, de nem a taken king-re hanem az alapjátékra (240). Ott fejeztem be a játékot,

- pvp,
-> osiris, ironlord kupa (stb.) mindegyik izgalmas és jópofa volt. Habár sok! volt a furcsa esett (a csaló játékos a sebzést csak az én halálom után kapta be -de akkor mindet egyszerre-). Osiris-ből sajnáltam az összesorsolásos játkot, mert úgye nem mindenki ér rá egyszerre játsazni az ismerőseim közül, és hasonlóan a raid-hez nem hívnak játszani ha nem vagy hardcore pro játékos!

Összeségében:
Megvárom míg megjelenik és felkerülnek a vélemények.
Nekem számít a történet és a játékidő,

Idáig 50%-on áll a játék nálam.

PS5, mert az jó! :)

(#17) gyuribácsi88 válasza RECSKA (#15) üzenetére

Csak haverokkal játszottam vele, a raid-ek jók voltak, amíg nem csináltuk meg mindegyiket vagy 20x, utána már nagyon unalmasak voltak azok is. Nem tudom ki az akit leköt századjára is, amikor már minden egyes lépést előre lehet tudni. A pvp meg akkor lett volna jó, ha legalább az lett volna 60 fps, de 30 fps-el játszani multiplayer fps-t, mehh ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18) zadir1


zadir1
tag

Ma hánytól lesz fenn a játszható béta? Még mindig csak a pre orderes van ps soter-ba

(#19) Raysen623 válasza zadir1 (#18) üzenetére


Raysen623
addikt

Hivatalosan 20:00-tól tudomásom szerint.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#20) Raysen623


Raysen623
addikt

Túlvagyok a BETA-n és részemről nem lesz belőle vétel. Ez egy fizetős DLC, semmi több. Az elején tényleg azt ígérték hogy készítenek hozzá mindig új tartalmat több éven át, ehhez képest kapunk amit kapunk. Bár el tudom képzelni, hogy a PC port miatt adták ki második rész címszóval. Meglátjuk meddig tart a varázs, bár kétlem hogy a Borderlands-al fel tudja venni a versenyt.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.