Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na erre kíváncsi leszek!

Sic Parvis Magna

(#2) Sirandrish válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is én is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Befutott az első teaser trailer, frissítettem a hírt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) 30z.Samu válasza oriic (#3) üzenetére


30z.Samu
félisten

Volt 1-1 pillanat, amikor nem tudtam eldönteni, hogy élő szereplős-e. :Y :D

Sic Parvis Magna

(#5) melega


melega
őstag

A trailerből a kalapos alak nem a 2 remakből az egyik főellenség aki végig üldözte a 2 főszereplőt?

(#6) 30z.Samu válasza melega (#5) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vág az eszed. :P

Sic Parvis Magna

(#7) rdt89


rdt89
addikt

Hiú ábránd, de remélem a 6-hoz hasonló fog jönni :)

(#8) oriic válasza rdt89 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

4v1 PVP lesz a trailer alapján.

Live-Die-Respawn

(#9) b. válasza oriic (#8) üzenetére


b.
félisten

nekem totál a L4D ugrott be erről. Szerintem ez bukta lesz. Reménykedtem egy jó kis sztoriban, a 7 folytatásában...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez egy resident bőrbe bújtatott L4D?
Akkor kenjék a hajukra...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) 30z.Samu válasza Sirandrish (#10) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát még nem láttunk szinte semmit a játékból, Te! :D

Sic Parvis Magna

(#12) Sirandrish válasza 30z.Samu (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

4 fiatal halomra öli a rájuk küldött dögöket, majd a végén kapnak egy bosst...
Ebből kb nekem az jön le hogy L4D+Péntek 13...egyik sem ütötte meg az ingerküszöbömet, és ugye 0x0 az még mindig 0...

De majd hátha rámcáfolnak a gameplayek...de sajna kétlem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) KaitouP


KaitouP
veterán

Végre visszatért a széria önmagához a hetedik, illetve a remaster/remake részekkel, erre betolnak egy 4 fős co-op játékot... Egyet előre, kettőt hátra effektus. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) ribizly válasza b. (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Ez így nekem is karcsú. Főleg a mostani felhozatal mellett. Blair Witch, Men of medan, Hunt: Showdown és még ki tudja mi. Most nem arról van szó, hogy az említett cuccok feltétlenül közvetlen ellenfelek, de ezt a horror és multi témát elég jól kezdik újra felfedezni. Én is inkább egy L4D folytatást várok és nem a RE szériában.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) Soulles


Soulles
tag

Hát ez meg mi a lónak a f...

Úgy nézett ki, hogy a hetedik résszel kezdenek megint a jó irányba menni. Nem tudom mióta lett ekkora divat manapság ez a komolytalan "tinik megmentik a világot" BS. Sokkal inkább látnék egy sötét, horrorisztikus témájú részt pl. Hunk karakterével.

(#17) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sajnos a melóban nem tudom megnézni a videót. De a kommentek alapján nem a 7. rész hangulata lesz, hanem inkább a régi? én inkább a kettő ötvözésének örülnék, ha ugyanolyan para lenne mint a 7, de lehetne split screenben játszani, mert akkor feleségemmel csapatnánk :))

(#18) Sirandrish válasza Medocsabi (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahogy mondottam korábban..Left 4 Dead egy kis Péntek 13al vegyítve. Köze sincs egyik sorszámozott Residenthez sem.
Bár szerintem a mellékágakhoz sem, de azokból nem ismerem mindet, azért nem vagyok biztos benne..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Viktor77


Viktor77
titán

Így néz ki mikor egy noname játékot egy bejáratott névvel adnak el.

Nem baj, lassan rájönnek, hogy ideje visszatérni a gyökerekhez.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

szerintem vr coop lesz :D

(#21) wolfman


wolfman
veterán

Trailer indul, 4 kamasz sétál a folyosón...

csak nem egy coop / multiplayer endless lövölde megint 0 single kampánnyal?
Köszönöm, ennyire is érdekelt.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#22) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha co-op lesz akkor le co-ophatnak!Nekem nem kell! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#23) AxBattler


AxBattler
félisten

Jóféle L4D koppintás jöhet, de Evolve-féle aszimmetrikus PvP nem bejövős.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#24) nanocry


nanocry
tag

Gondoltam, hogy valami spin-off, de valahogy ritka szarnak hat. Next please.........

(#25) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Tetszetős, nyilván sok minden nem derül ki, én reménykedek, hogy jó lesz. A sok marha már temeti...

Megyen!

(#26) Scholes9 válasza - = Zk = - (#14) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#27) Puma K


Puma K
veterán

A videó nézése közben majdnem elaludtam...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#28) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Bár a téma adhatná, de nekem a Resident Evil nem a pvp henteskedésről szól. Tehát ez egy az egyben kimarad. Komolyan, mondom, hogy még ingyen sem kéne.

(#29) melega válasza antikomcsi (#28) üzenetére


melega
őstag

Ezért inkább a Resident Evil 8 at váratma a 7. rész előzménye lett volna pletykák alapján, vagy a Resident Evil 3 remakot. mint egy ilyet.

A 6. rész szólt a pvp hentelésről, de egy igazi Resi játéknak nem arról kéne szólni.
Szerintem a Resi 8-at vagy 3 remakot az új generációra tartogatják, ezt is azért adták ki hogy ne martadjunk ebben a generációban Resident Evil játék nélkül.

(#30) - = Zk = - válasza Scholes9 (#26) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már csak a hang hiányzik hozzá :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31) Scholes9 válasza - = Zk = - (#30) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azaz :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#32) Sirandrish válasza Puma K (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majdnem éjfélkor nézted...nézd meg most reggel ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) XeeN


XeeN
senior tag

Ebből a videóból én nem vonok le következtetéseket. A Remény hal meg utoljára. ;]

(#34) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Megint kapunk egy Operation Raccoon City-t ?!
Az nagy bukta lenne. Mondjuk így a horror része is bukna a multi jelleg miatt.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#35) Silenzio válasza Soulles (#16) üzenetére


Silenzio
addikt

Milyen "tinik megmentik a világot"? Ez olyan, mint az Outbreak, csak épp showműsorba csomagolva, Cabin in the Woods, Menekülő ember, de már a RE-n belül is volt ilyen, a Revelations 2-ben is erősen megrendezett szaga volt a dolognak (ameddig eljutottam).

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#36) Puma K válasza Sirandrish (#32) üzenetére


Puma K
veterán

Hát :U ... reggel, a reggeli kávé után sem volt izgalmasabb :B

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#37) Sirandrish válasza Puma K (#36) üzenetére


Sirandrish
legenda

Háát..KV előtt kellett volna..nah majd holnap :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) Soulles válasza Silenzio (#35) üzenetére


Soulles
tag

Sajnos pont ezért komolytalan az egész.

(#39) Sefneni


Sefneni
őstag

Közben befutott a Gameplay Overview is. :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#40) 30z.Samu válasza Sefneni (#39) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát öö.... :U

Sic Parvis Magna

(#41) Soulles válasza Sefneni (#39) üzenetére


Soulles
tag

Éreztem...a YT-videó értékelések magukért beszélnek. Sajnos.

(#42) CptAdamica válasza Sefneni (#39) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezek a zombi körüli piros effektek, meg a játékosok kék sugara nagyon bazárivá teszi, így már nekem sem tetszik annyira.

Megyen!

(#43) b.


b.
félisten

A 7. rész után egy ilyet kiadni.. érthetetlen...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#44) 30z.Samu válasza b. (#43) üzenetére


30z.Samu
félisten

Végül is az egyik kollegának igaza volt, hogy nem számozott, szóval nem folytatás egyiknek sem lényegében. De attól függetlenül ja, érdekes.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.