Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#314) totron válasza #04824576 (#294) üzenetére


totron
addikt

Pereze, hogy nem való mindenkinek. Engem az eleve legenerált, egyúttal betonba is öntött "én azt úgy sem tudom" zavar, holott a múltban reflexből-tehetségből megoldott már komplexebb problémát is, mondjuk 1 kattintás helyett 2-t. Tarisznyára akartam hímeztetni egy 8bit rules karaktersort, szerinted vállalta az illető? Ő azt nem tudja. Jó, nem kötelező, de akkor foglalkozzon valaki az ilyennel pénzért, ha eleve elrendeli magában a fölösleges hülyeséget. Nem tudok eljutni a munkahelyemre, mert útfeltúrás van, a másik oldalon kellene menni, de úgy már nem megy. Erre az attitűdre fekszik fel a végletekig hülyebiztos rendszer, a kettő együtt meg jól agyfaszt okoz. Annyi jellem legyen a tanulni vágyóban, hogy némi akaratot is magába erőltet. A fogyasztóiság elhitette a többséggel, hogy hibaüzenezek elolvasása nélkül ki van találva a minden is, akár az OS, akár a távsegítség részéről és egyre csak hülyül és lustul és egyre szemtelenebb. Na EZ a nem való. És ennek nincs köze értelemszerűen ahhoz, mikor a nagymammer halántékához fegyvert fogunk, hogy de forgasd a kernelt, mert nyilván ilyet úgy sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.