Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) dagonya


dagonya
aktív tag

jók ezek a placebok. linuxot használok mert az ... nem is tudom miért, de nézzen ki úgy mint a windows és tudjon futtatni windows alkalmazásokat. ez nekem olyan mint a szójakolbász, vagy az alkoholmentes sör.

(#352) Necroman_Mk2 válasza Armagedown (#350) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ubuntu esetében nincs ugyan előtelepítve, de le lehet tölteni az Áruházból, és már megy is. Nekem többnyire csak a jobb klikk + menüből kell kiválasztani a futtatást, bár egyes programoknál lehetnek galibák - de erre van a WineHQ.

(#351) dagonya Régebbi hardverek esetében sokszor nincs más, naprakész alternatíva.

(#349) Cyrin A magyar nyelvű képen néztem egyet.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#353) ubyegon2 válasza paprobert (#61) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Sőt, még azt is ki merem jelenteni, hogy egy fokkal jobban hasonlít a Linux Mint felülete a Windows7-re, mint a Windows10.

Ha kicsit foglalkozna vele a user, akkor még inkább Wines kinézetű lenne, de szerintem így is teljesen igazat kell adnom neked! ;)

[ Szerkesztve ]

(#354) Cyrin válasza Armagedown (#350) üzenetére


Cyrin
addikt

playonlinux vagy lutris még segítségedre lehet.
attól függ mihez kell a wine.

(#355) ubyegon2 válasza Armagedown (#350) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

7 Best Linux Distro for Gaming of 2019 & 2020

Vannak ilyen wine preinstalled kiadások, amúgy wine, playonlinux, lutris felrakása bármelyik desktop Linuxra roppant egyszerűen megvan. Előttem írták is éppen már.....

[ Szerkesztve ]

(#356) BoB válasza Armagedown (#350) üzenetére


BoB
veterán

Ha játékra kell és steam-en vannak meg a játékaid, abban már előre konfigurált van (proton a neve), csak be kell kapcsolni az opciók között, mindent rendez automatikusan anélkül hogy bármit látnál belőle.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#357) akaido válasza dagonya (#351) üzenetére


akaido
addikt

Pedig van olyan indokolt eset, hogy valóban nem ehet valaki húst, és nem ihat alkoholt.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#358) Kansas válasza Armagedown (#350) üzenetére


Kansas
addikt

Talán a Pop!_OS van a legközelebb ahhoz, amit gondolok, hogy keresel.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#359) E.Kaufmann válasza Precorus (#249) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

A gépháznak az az értelme, hogy tableten is könnyen használható legyen, a kezdetekben talán még az is cél lehetett, hogy asztali rendszertől mobilig egységes legyen, valamint csak a tényleg átlag használathoz szükséges beállítások legyenek benne. Minden másra meg (még) ott a vezérlőpult és a powershell. Ugyanakkor nekem se jön be ez a kettősség, hogy gépház VS vezérlőpult.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#360) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok,

egyik rokonomnal W7 van, es ma arra panaszkodott, hogy megszunt rajta a net.

Lehet ennek barmi koze az aktualis temahoz, vagy veletlen egybeeses?

Elore is koszi,
Attila

(#361) arnyekxxx válasza KrAt (#360) üzenetére


arnyekxxx
veterán

vagy veletlen egybeeses

(#362) ubyegon2 válasza KrAt (#360) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szia!

Ha kábeles net volt náluk, akkor lehetséges, gondolom MS kiadta a parancsot a netszolgáltatóknak, hogy a megszűnés utáni napon húzzák vissza a kábelekből a netet. :K

Erről jut eszembe egy vicc: Józsi bácsi ül a Suzukija mellett a ház előtti parkolóban és sír nagyon. Arra jár Béla, a rendőr és megkérdi Józsi bácsit,

- mi a baj Józsi bácsi?

Erre Józsi bácsi

- tegnap teletankoltam a zótót és ma reggel mondta a rádió, hogy mától megszűnt a 95-ös benziny! -brühühü....hogy fogok én most elótózni a víkend telekre? jajjjjjajjjaj brühühü.....

(bocsi a viccért) ;]

[ Szerkesztve ]

(#363) CPT.Pirk válasza KrAt (#360) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mond neki, hogy fizesse be a számlát :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#364) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Alternatives to Windows 7 for all platforms with any license

Az első 8 helyen azért ott van a Windows 10 is (4. helyezett) ezzel az értékeléssel:

:N

[ Szerkesztve ]

(#365) arnyekxxx válasza ubyegon2 (#364) üzenetére


arnyekxxx
veterán

És ez mit mutat meg azon kívül, hogy a w10haterek máshol is jelen vannak és ugyanazt a 3 sablont ismételgetik?

(#366) ubyegon2 válasza arnyekxxx (#365) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Azt mutatja, ami a címe is, Windows 7 utáni alternatívákat. Mi ezzel a baj?

Kb 80 millió cikket lehet látni, ahol kizárólag egyetlen alternatíváról beszélnek és az a Windows 10. Na ez elég durva és nyamvadtmocsok hazugság amúgy. :(((

(#367) FlashLed


FlashLed
senior tag

Eljárt fölötte az idő!
Béke poraira!

The Mechanic

(#368) arnyekxxx válasza ubyegon2 (#366) üzenetére


arnyekxxx
veterán

ezzel az értékeléssel:

nyilván nem akart semmit mondani a költő az idemásolt fikázásokkal.

(#369) CPT.Pirk válasza arnyekxxx (#365) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azért a W10 fanoknak is el kellene gondolkodnia pár dolgon. Hány W10 verziót meg netes shitstormot éltünk meg, mire kulturált formában be lehet állítani a telepítéskor az adatvédelmi beállításokat?
Értem, hogy ezt miért így csinálták, miért sunnyogtak kezdetekben ezekről a dolgokról de attól még nem tudom normális magatartásnak tekinteni egy olyan terméknél, amiért pénzzel fizetünk.

Lehet legyinteni, hogy áhh de a Google meg az FB meg az XYZ cég is ugyanúgy kereskedik mindenféle adatunkkal, de attól még ez nincs rendben.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#370) guftabi96 válasza Döglött Róka (#344) üzenetére


guftabi96
addikt

"- Megtudtam hogy a tele van a 10 bloatware-el (nincs)."
ÁÁÁÁÁÁÁÁH tényleg nincs. Nem is tudom, hogy jutott ez eszébe bárkinek is...
Lehet ezek egy része csak "parancsikon". De ettől nem lesz kevésbé gáz.
Bár az LTSC valóban nincs telehányva bloatware-rel. :))
Microsoft Solataire Collection
Candy Crush
Bubble Witch
Gardenscapes
Candy Cursh Friends
Seekers Notes
Skype
Spotify
Microsoft Hírek
Fitbit Coach
Mobil Adatforgalmi Díjcsomagok
OneNote
Saját Office
Vegyes valóság megjelenítése
Időjárás
Térképek
Xbox
ACG Player
Bing Travel
Bing Health and Fitness
Bing Food and Drink
People
Bing Finance
Bing News
Bing Sports
3D Builder

#KeepFightingMichael

(#371) FlashLed válasza CPT.Pirk (#369) üzenetére


FlashLed
senior tag

A Windows 10 szemét e szempontból. De a 7 kiöregedett. S aki ek kell a windows környezet csak a 10 maradt.

The Mechanic

(#372) Armagedown válasza guftabi96 (#370) üzenetére


Armagedown
őstag

Mindjárt meg lesz magyarázva, hogy ez nem is bloatware, hanem létfontosságu appok, és a fejlődés ellen vagyunk:C
Meg biztos sokkal többe kerülne, ha ezek nem volnának benne :DD

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#373) FlashLed válasza Armagedown (#372) üzenetére


FlashLed
senior tag

Xbox app nekem nem blotware. Használom is sokszor. De aki nem nyilván nem kellene, hogy alpból legyen. Többi passz.

The Mechanic

(#374) #04824576 válasza Armagedown (#372) üzenetére


#04824576
törölt tag

Mondjuk az az egy része igaz, hogy valószínűleg kapnak pénzt azért, hogy benne legyenek az előtelepített appok. Szóval nélkülük esélyes, hogy drágább lenne a rendszer. Persze ez engem nem izgat. De vszínűleg csak azért, mert am sem fizettem érte. :D

De egyébként simán lehetne otthoni felhasználásra is több verzió. Egy tele tolva ilyen szarokkal olcsón, meg egy lecsupaszított drágábban.

(#375) CPT.Pirk válasza #04824576 (#374) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez leginkább az EU-n múlik. Az N-es Windows verziók is megszülettek.

FlashLed: ezért kell minél több embernek panaszkodnia, úgy valami csak-csak javul...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#376) #04824576 válasza CPT.Pirk (#375) üzenetére


#04824576
törölt tag

Igen, csak az N-es windows-okból pont nem azok vannak kigyomlálva, amit ki kellene.

(#377) CPT.Pirk válasza #04824576 (#376) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, szívtam is vele Win7-en, már nem tudom mi nem akart menni, de valamilyen codec hiányzott belőle amit nem tudott értelmesen elmondani. Aztán egy letölthető ms csomag megoldotta, de ráment pár óra google keresés anno.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#378) Frawly válasza azbest (#283) üzenetére


Frawly
veterán

Nagyon szépen összefoglaltad a lényeget. Nem a rendszer számít, hanem a felhasználó, a hajlandóság, és azok a szoftverek, amikre tényleg szükség van. Aki csak böngészik, meg filmet néz, annak bőven jó akármilyen rendszer, nem kell Windows, kiváltható bármivel, Linux, BSD, MacOS, vagy egy tablet, esetleg okostelefon.

A szoftver, amire tényleg szükség van: ez nem azzal egyenlő, hogy a felhasználó eldönti, hogy neki csak az XY jó, mert mondjuk ×4r a GIMP, csak a PS a király. Nem ezt értem alatta, hanem olyan szoftveres megoldásokat, amiknek EGYÁLTALÁN nincs alternatívája valami másik platformon.

Amit érteni kell: Win7 alá is visszaportoltak már egy csomó Win10-es feature-t, telemetria, aggreszívebb frissítések. Plusz a Win10 hardverigénye nem sokkal nagyobb a Win7-nél. Csak a kinézete, meg a felhasználói felület miatt nem érdemes leragadni egy régi rendszernél, egy OS sokkal több, mint egy felület vagy egy kinézet. Persze egyetértek, a Win7 felülete, dizájnügyileg, beállítások tekintetében nekem is mindig jobban bejött, mint a Win10, de ezt el kell tudni engedni. Nem ez számít, hanem hogy azok a hardverek és szoftverek legyenek támogatva, amit az ember használ és a rendszerre is legyen olyan támogatás, hogy a lyukakat befoltozzák rajta. Igazából praktikusnak kell lenni, nem szentimentálisnak, nem szabad márkahűségből leragadni egyféle megoldásnál, hajlandónak kell maradni az újabb dolgok megtanulására.

(#379) Frawly válasza totron (#284) üzenetére


Frawly
veterán

Erre külön válaszolok. A Linux elterjedését nehéz mérni, ezért az egyes oldalak és piackutatások statisztikái is össze-vissza szórnak. Van, amelyik 6,3%-ot regisztrál, igaz az egy kockáknak szóló oldal, ahol nagyobb a linuxosok részaránya már a várakozás szerint is. Ennek az az oka, hogy eleve már az nem reprezentatív, ha csak a böngészésre használt gépeket nézzük. Meg sok Linux disztró és Linux alapú OS elég különböző mód, faramuci, vagy túl általános neveken azonosítja magát, és emiatt néhány Android meg ChromeOS kliens is tévesen ennek regisztrálódik, mikor ezeket a legtöbb mérés igyekszik különválasztani. Másrészt egy rendszer használhatósága nem a %-ról szól. Ha csak a % számítana, akkor a legyeknek lenne igazuk, hogy tömegesen rárepülnek a kulára is.

Tapasztalatom szerint a Linux elterjedtsége desktopon kb. 5% körül lehet. Persze ez is csak formai vita, hogy 1 vagy 2 vagy 5%, mert mint írtam, a használhatóságot nem ez határozza meg, meg az 5% is igazából olyan alacsony, hogy fizetős piacot senki nem fog rá alapozni, de még 10%-nál sem számít egy rendszer hű de elterjedtnek.

(#380) #04824576 válasza CPT.Pirk (#377) üzenetére


#04824576
törölt tag

Gyakorlatilag a windows media player, és az összes hozzá tartozó összetevő hiányzott belőle. De a "szolgáltatások telepítése/törlése" pontból telepíthető volt minden.

(#381) arnyekxxx válasza CPT.Pirk (#369) üzenetére


arnyekxxx
veterán

w10 fannal nem igazán találkoztam még.

(#382) FlashLed válasza arnyekxxx (#381) üzenetére


FlashLed
senior tag

Valószínűleg nincs is. A Win10 sok helyen csak “muszáj” lépés volt..

The Mechanic

(#383) CPT.Pirk válasza arnyekxxx (#381) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az melyik csoportba tartozik, aki szerint az a legfaszább Windows, mert eddig még nem omlott össze? Láttam már pár ilyet itt a fórumon. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#384) dagonya válasza Frawly (#378) üzenetére


dagonya
aktív tag

hiányolom még a felsorolásból a hardvertámogatást. egyáltalán nem kell egzotikus eszközökkel rendelkezni ahhoz hogy csak windows környezetben legyen teljes támogatás. tudom, tudom, MAJDNEM minden jól működik a linux generic driverekkel, meg osx alá is pompás kext-eket lehet kalapálni, de teljesen meg tudom érteni azt akinek nincs kedve ilyesmivel szarakodni. szóval létezik egyéb mérlegelendő szempont is a ps vs. gimp, illetve az OS=böngésző univerzumon kívül.
azt a paranoiát most zárójelbe téve hogy a "win7 jó a win10 szar mert telemetria" ...

(#385) FlashLed válasza CPT.Pirk (#383) üzenetére


FlashLed
senior tag

Valakinek ez a mérvadó? :D
Ezen megmosolyogtam.

The Mechanic

(#386) ubyegon2 válasza arnyekxxx (#381) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

a w10haterek máshol is jelen vannak (#365) arnyekxxx

Olyan jó olvasni, hogy valaminek vannak utálói, de kedvelői meg nincsenek. :K Felbomlott volna a világ egyensúlya?

[ Szerkesztve ]

(#387) CPT.Pirk válasza dagonya (#384) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Értem, hogy csodálatos a driveres támogatás MS oldalon, de mi van akkor, ha hibás frissítést adnak ki és könyörtelenül felrakja az update?

Volt egy ThinkPad T400-am, ami full Intel cucc. A 1809-es W10 még ment rajta, meg az összes előző verziója, aztán jött egy frissítés és utána bootloopban ragadt. Visszahozta a tulaj hozzám, hogy csináljak vele valamit... Újraraktam, tölti le a frissítéseket, újraindul aztán bootloop, fasza mondom...
Aztán újraraktam megint, net nélkül. Így fasza, működik. Adok neki netet, próbálom megkeresni a problémás frissítést úgy, hogy egyenként engedem felrakni őket. Végül meglett, de mire mentem vele? El lehet halasztani a telepítést 7 nappal, letiltani nem lehet... Leszedtem az MS saját tool-ját, amivel lehet konfigurálni, hogy milyen frissítés mehet fel. Na letiltani ezt a frissítést azzal sem lehetett... Ergó a gép innentől kezdve nem W10 kompatibilis. :W

Egy megoldás volt, az LTSC W10 telepítése, azon nincs ez a problémás frissítés, csak hát az meg legálisan nem megoldható magánember számára, mert csak...

Nem tett jót a Windows fejlesztésének, hogy megszüntették a korábban létező, 3 elkülönülő tesztelő részleget, most van egy, csökkentett létszámmal... Nem is véletlen, hogy letettek a féléves kiadási tempóról. Van az a korábbi MS alkalmazott Barnacules arc a youtube-on, az jól elmagyarázza mi a szitu.

FlashLed: jah, szoktak ilyenek lenni, hogy ez a jó Windows mert az előző folyton összeomlott de ez betonstabil. Jajj hány ilyet olvastam már Windows vs. Windows vitákban.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#388) #52931072 válasza ubyegon2 (#386) üzenetére


#52931072
törölt tag

Mit lehet egy oprendszeren utálni? Egy használati tárgy amit vagy megveszel vagy nem. Én két asztali gépen és laptopon is 10-re váltottam. Teljesen használható. A telemetriát kordában lehet tartani némi beállítgatással. Van pár dolog ami nem tetszik, hiányzik az otthoni csoport, nehézkesebb a megosztás és a felület testreszabhatósága korlátozottabb a home verzió esetén. A csempéket meg mi a bánatnak erőltetik?
Mivel én vin95 óta baszkódok a winekkel, az ilyeneket már fel sem veszem, a win7-et is órákig buherálni kellett, hogy minden a kedvem szerint muzsikáljon.
Amúgy win7 alatt is amikor a párom fészbúkozott a gépemen, dobálta be neki a reklámokat, hogy én miket nézegettem a vaterán. Ez nem újdonság.

(#389) #52931072 válasza #52931072 (#388) üzenetére


#52931072
törölt tag

Kb az lesz, mint android meg ios fronton, 5-6 éves gépeket próbálják eldobatni veled.

(#390) Döglött Róka válasza #04824576 (#374) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A problema ott van hogy nincsenek elore telepitve. Ezert muris amikor veszettul elkezdik irtani a foteladminok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#391) #04824576 válasza Döglött Róka (#390) üzenetére


#04824576
törölt tag

Ha valamit nem kell telepíteni, mert ott van a start menüben az ikonja, és ha rákattintasz, elindul, akkor az mi, ha nem előtelepített?

(#392) dagonya válasza CPT.Pirk (#387) üzenetére


dagonya
aktív tag

nem állítottam hogy van ideális OS, semmi nem az. csak nagy általánosságban mondom, hogy szerintem a linuxozás nagyobb eséllyel okoz gondot a mindenféle hardveren mint a windows. még akkor is ha mindenki tud egy-egy frappáns ellenpéldát.
2020-ban egy T400-ast életben tartani amolyan hobby sportteljesítmény. egy tizenplusz éves hardveren keresztül szerintem semmiféle következtetést nem lehet levonni bármilyen uptodate oprendszerről.

(#393) CPT.Pirk válasza dagonya (#392) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Persze régi a gép, de attól még semmi baja és kibírja, ha leesik a betonra. :) Kb. 3 éve adtam el olyan 50k körül, magamnak meg vettem fiatalabbat. Viszont akik megvették, gond nélkül használták eddig, Facebook, jófogás meg ilyenek továbbra is mennek rajta. Vehetnének modern consumer szemetet 80-90k körül, de kérdés, hogy érdemben előrébb lennének-e.

Most járt nálam egy ilyen kicsit jobb consumer gép, W10 előtelepítve, ott lett beüzemelve nálam. Nem adott rá lehetőséget, hogy offline fiókkal legyen használva, de mindenféle gyártói bolatware rá volt azért rakva...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#394) #04824576 válasza CPT.Pirk (#393) üzenetére


#04824576
törölt tag

Mondjuk ez a legújabb "online fiókkal induljon a gép, aztán ha nem kell, majd utólag kijelentkezel" dolog engem is felb...ott. És akkor mondja azt valaki, hogy nem gyűjtenek rólad személyes adatokat. Akkor mi a francnak kell a kötelező online fiók?

(#395) dagonya válasza CPT.Pirk (#393) üzenetére


dagonya
aktív tag

2020-ban egy tizenéves thinkpad, meg egy új(szerű) lowbudget gép is a használhatóság határát súrolja. egyik ezért, másik azért. van aki kínlódik egy t400-al, mert "bezzeg abban még volt anyag", van akit meg ne zavar hogy tejfölösdobozból van a vadiúj gépe és az előretelepített windowshoz muszáj microsoft accountot gyártani.
de ez teljesen irreleváns a win7 vs. win10 vs. linux szempotjából. a win10 nem attól lesz jó vagy rossz hogy megy-e egy tízéves gépen, vagy hogy aki offline fiókot szeretne használni az meg tudja-e oldani.

(#396) Frawly válasza arnyekxxx (#381) üzenetére


Frawly
veterán

Én találkoztam már Win10 fannal, facepalmoztam is miatta rendesen. Én sose szerettem, de a windowsok közül egyiket sem, de a Win8-10-et meg különösen utálom is, a legtűrhetőbbnek meg az NT4-et tartottam anno, de azért sem rajongtam sose. Windowst általában úgyse azért használnak az emberek, mert fanjai, hanem mert azon futnak a nekik szükséges alkalmazások és driverek. Amolyan monopol kényszerhelyzetet teremt. Aki komolyan akar windowsosni, fetrenghet nyugodtan mindenféle pótmegoldással, Win7 Posready, meg Win8.1, meg 2023 ESL jobbra-balra, hosszú távon úgyis csak a Win10-re lehet építeni, mint egyetlen alternatívára, 2023 után más választása senkinek nem lesz. Ezt a békát le kell nyelnie mindenkinek, akinek valóban Windowsra van szüksége. Akinek meg nincs szüksége rá, az váltson Linuxra.

Szerintem egyik OS-nek sem éri meg a fanjának lenni. Az OS csak egy alap, aminek a háttérben kell maradnia, láthatatlanul, és probléma nélkül kell futtatnia a szükséges alkalmazásokat.

(#397) arnyekxxx válasza CPT.Pirk (#383) üzenetére


arnyekxxx
veterán

muti nekem is léccilécci

(#398) Armagedown válasza arnyekxxx (#397) üzenetére


Armagedown
őstag

Olvasd rendszeresen a Windows 10 topikot, ott jó sok ilyet láthatsz, néha elég vicces dolgok is vannak, ott aztán van egy pár szemellenzős, habzó szájú Winx fan :C
Ha valami rosszat írsz róla, sokszor még személyeskednek is, ha már nem marad más.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#399) guftabi96 válasza #04824576 (#391) üzenetére


guftabi96
addikt

Délibáb :DDD
Egyszerűen nem értem, hogy miért kell ennyire megrögzötten mosdatni a Win10-et, amikor az egyértelműen létező hülyeségeiről van szó.
Ez nem azt jelenti, hogy csak rosszat lehet róla mondani, szvsz vannak nagy érdemei is:
-ismét lett normális start menü
-teljesen jó beépített védelmi szoftver
-a Chromium alapú Edge is szerintem jó lépés
-ingyenes frissítés korábbi rendszerről
-több asztal
(most így hirtelen, ami eszembe jutott)

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#400) totya694 válasza CPT.Pirk (#393) üzenetére


totya694
őstag

Üdv!

Az előtelepített w10-et én mindig újra raktam az ügyfélnek és akkor nem voltak benne a gyártó által beleintegrált "vackok"
Telepítéskor csak nevet adtam a gépnek de a jelszó átugorva és már offline fiókkal indult az új gép...

Üdv:Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.