Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#160) PuMbA válasza lemusz (#59) üzenetére


PuMbA
titán

" De néhány hétköznapibb példám is van, nem kell telepítened chipset drivert, az update majd intézi"

Én mindig manuálisan telepítem a chipset drivert azután, amit a Windows felrak az alaplap hivatalos honlapjáról és még nem volt vele gond. Felmegy és ottmarad.

"Ott se tudod kiválasztani mit töltsön és telepítsen, csinálja magától az összeset."

Minek kiválasztani? Ráfrissíted a gyártó honlapján található driverekkel és kész.

"Hiába telepítesz fel nvidia drivert, a rendszer majd visszatelepít egy régebbi verziót, mert jobban tudja."

AMD és Intel VGA-kkal ilyen még nálam sosem volt.

"Nem tilthatsz le egyes szolgáltatásokat, mint ahogy korábban tehetted kb bármivel a services.msc-ből"

Minek is kell letiltani?

"Apropó kikapcsolgatás, már nem csak az egyszerűen átlátható vezérlőpultot kell átnyálazni emiatt, hanem az ultraszövevényes Gépházat is."

1x átnyálaztam 3 éve, amikor feltettem a rendszert, valamint 1,5 éve, amikor jöttek új beállítások, beállítottam mindent. 1 hónapja csekkoltam rá, minden beállítás megmaradt.

" Minden el van dugva a legmélyebb bugyrokba, hogy még véletlenül se találj rá, neadjisten átállítsd. "

Minek akarod átállítani? Mi az a kritikus dolog?

"Reinkarnálódó appok törlés után."

Miféle appok? Paint 3D? Groove Zene? Posta? Még van 3db, amit nem tudok letörölni. Nem zavarnak, sose látom őket, csak a Start menüben. Ezeken kívül semmi sem reinkarnálódik.

" Háttérben futó egyre több szarkupac"

Mi fut a háttérben, ami szarkupac?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.