Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) Remiel


Remiel
őstag

én be vagyok lépve forwardra, jön az ablak ingen wd2 töltsem le, klikk rá erre megint loginoltatna ott ahol már be vagyok lépve... briliáns

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#53) Hopkins95 válasza bepken (#49) üzenetére


Hopkins95
addikt

Még megy! :(((

De ha valamit csinálnak, akkor azt csinálják rendesen vagy sehogy! :(( Mert ez a login failed eddig így lócitrom!

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#54) F-ECT$ válasza gyandor2020 (#48) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt látják, hogy X login sikeres, ami sokkal több, mint korábban bármikor. KPI kész, bónusz behúzva. Jaaa, hogy lenne még Y user aki belépne? Ki nem szarja le?! :)

Dive ever, work never.

(#55) no1r


no1r
őstag

jó, hát nyilván. ér ennyi szarakodást egy WD2? én nem hinném.
úgy gondolom nem egy olyan féle megkerülhetetlen játékipari produktum ami nélkül nem lehet élni

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#56) whiteseed


whiteseed
csendes tag

Uplayba beléptem 1 órával ezelőtt simán. A kliensükben külön bazinagy betűkkel hogy steam itt. Gondoltam majd onnan nézem. Fél órával ezelőtt rámentem, hogy akkor lássuk, ahelyett hogy az appban futna megnyitotta a böngészőt és elindította ott, ahova már esély sincs bejutni. :Y :W

OTAKU

(#57) kovsol


kovsol
titán

Én biztosra megyek. Egyik monitoron a twitch.tv másikon az uplayes weblap 19:50 óta :D

May the Force be with you!

(#58) Samott válasza no1r (#55) üzenetére


Samott
addikt

Pont ezen gondolkozok en is, hogy nyomkodom a login gombot egy jatek miatt, amivel siman lehet hogy nem is fogok jatszani. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59) Silεncε válasza no1r (#55) üzenetére


Silεncε
őstag

Én se értem mit kell hisztizni egy néhány dollárért bármelyik akcióban beszerezhető játékért... :U ennyit nem ér az egész

[ Szerkesztve ]

(#60) F-ECT$ válasza Silεncε (#59) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyébként ja, most is 80%-os akcióban van :)

Dive ever, work never.

(#61) Wesder válasza Silεncε (#59) üzenetére


Wesder
félisten

Tudod, ingyen a sz@r is jó néhàny embernek. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#62) bepken válasza Silεncε (#59) üzenetére


bepken
veterán

én pl a Valhalla miatt nézem csak :)

(ubi oldalán nézve egyébként lennének flash sale-ek, de ott szerintem teljesen esélytelen most bármilyen szándékkal belépni)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#63) M_AND_Ms válasza Silεncε (#59) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Végül is.....az elsőt kipróbáltam, aztán ott is maradt, ahol hagytam...kb 2 óra játéknál. Gondoltam, azért ezt is begyűjtöm, de megint rá kell ébrednem, hogy tőkeerős IT cégektől se várható el, hogy legalább végiggondolják, tud.e működni az, amit kitaláltak. Ezek szerint az Ubinál sincs egy IT szakember se, aki látott már szervert közelről

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#64) bepken


bepken
veterán

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#65) KaitouP


KaitouP
veterán

Elég ocsmány ez a WD Legion. Még ha 5 évvel ezelőtt adják így ki, azt mondom oké, de így, hogy most jön...

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#66) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezek még a John Wick zenéjét is lelopják egy hasonló (de gagyi) jelenethez. :DDD
De lesz benne valahol egy macskákkal teli csónak. Ez fontos infó. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67) Samott válasza KaitouP (#65) üzenetére


Samott
addikt

Nevetseges ez a jatek, de ha jol tudom lesz valami uj Far Cry is, azt meg megvarom. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#68) Silεncε válasza .LnB (#66) üzenetére


Silεncε
őstag

Akkor onnan volt olyan rohadt ismerős, nekem valamiért a CP ugrott be...

(#69) Hopkins95 válasza KaitouP (#65) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nagyon komolytalannak néz ki, ráadásul animációk sem szebbek, mint az előző játékaikban... közel nincsenek egy first party fejlesztőgárdához. Nagyon gagyi hatása van, wtf :F

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#70) bepken válasza KaitouP (#65) üzenetére


bepken
veterán

a játék előzetese előtt amit mutattak videó, annak a stílusa csak engem emlékeztetett a "Love, Death & Robots" The Witness című epizódjára?

szerk.:

ennyi, működik, nem kell sírni :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#71) .LnB válasza bepken (#70) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látták azt is, és az Spider-Man: Into the Spider-Verse-t is. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72) Thermaltake


Thermaltake
tag

Lehet, hogy azért tették közzé ,hogy ingyéé lesz, hogy azok is kövessék a "műsort" akik egyébként nem.... közben ugyebár kb senki nem tud belogolni, amit direkt csinált a UBI holnapra meg "claim to free " lesz 1 napig... ( bocsánat kérés képen ) meglátjuk...
Az előbb néztem YT-on a live-ot, azóta... a ubisoft oldalán, én én is túl vagyok a kb 300 próbálkozáson a bejelentkezést illetően. Eredménytelenül. :))

(#73) oriic válasza bepken (#70) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanaz csinálta mint azt, meg a Pókember SpiderVerse-t.

Live-Die-Respawn

(#75) XuChi


XuChi
addikt

Eddig full fos az egész. Gagyi mobil címek, ócska multis baromkodás, battle royal. Kuka az egész.

(#76) Piistii


Piistii
tag

Nekem a watch dogs legion jó mókának tűnik kíváncsian várom

(#77) KaitouP válasza bepken (#70) üzenetére


KaitouP
veterán

Jaja, engem is arra a LDR részre emlékeztetett.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78) Wesder válasza XuChi (#75) üzenetére


Wesder
félisten

Miért mit vàrtàl? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79) morfondőr válasza #32839680 (#74) üzenetére


morfondőr
őstag

Nálam sem működik még :W

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#80) XuChi válasza Wesder (#78) üzenetére


XuChi
addikt

:C És tényleg :D

(#81) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Baromi sokat tudnak pofázni a semmiről. Nekem itt elég is. Úgy se várok ezektől semmit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#82) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

ez a sz@r miatt már órák óta nem tudunk semmilyen játékkal játszani mert a szolgáltatás nem elérhető :W

(#83) bepken válasza #32839680 (#74) üzenetére


bepken
veterán

bocsi, ha félreérthető volt. nem flexelésnek szántam, tényleg azt hittem, hogy javították.... utána engem is kidobott megint, úgyhogy innentől semmi sem biztos :D

(#73) oriic köszi az infót! pont annak a videónak a közepén kezdtem el nézni a streamet és lemaradtam a készítők nevéről. de így már világos :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#84) Samott


Samott
addikt

Ennek az xboxos csokanak van valami gondja a szemevel?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#85) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Hah felbukkant a spanom is ;]

(#86) VágniValó


VágniValó
addikt

Teljesen jó az új Watch Dogs, mit aggódtok? Az előzőért is hajlandó voltam kifizetni a 8 eurót, erre se fogom sajnálni.

;]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#87) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Mindenki megkapja majd a jutalmakat, akkor is ha most nem tudott belépni. [link]

/s

(#88) gyandor2020 válasza wjbhbdux (#87) üzenetére


gyandor2020
újonc

:C Pont ez járt a fejemben kb. 10 perccel ezelőtt.

(#89) Wesder


Wesder
félisten

Legalàbb mostmàr lefejezheted az ellent, mert az Odyssey-ben max szineződtek. Csonkolàs nem volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#90) gyandor2020


gyandor2020
újonc

Vicces: kaptam egy ideiglenes felfüggesztést az accountomra a sok sikertelen bejelentkezési kísérlet miatt :-D

(#91) XuChi


XuChi
addikt

Vicces, ahogy a 3 támadóból 2 megvárja amíg sorra kerülnek a lemészárlásukban. Szánalom.

(#92) bandon


bandon
tag

sikerült belépni!

Üdv: bandon

(#94) #00137984


#00137984
törölt tag

Assassin's Creed Valhalla infó után a Far Cry 6 intro is lement. :)

(#95) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ennyi volt, lesz még idén még egy Ubisoft Forward...

Live-Die-Respawn

(#96) XuChi


XuChi
addikt

Ennyi volt az egész ??? Hát ez egy nagy 0 volt.

(#97) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ennyire hülye rendszert, fél órája próbálok belépni, de nem sikerül...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#98) bepken válasza #00137984 (#94) üzenetére


bepken
veterán

most akkor a kissrác lesz a BOSS vagy a fater?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#99) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nagyon boldog vagyok!

Sikerült felfüggesztenem a fiókomat.

Hihetetlen, hogy ilyen nyomi vagyok, és , hogy 2020-ban ez így megy.

(#100) #00137984 válasza XuChi (#96) üzenetére


#00137984
törölt tag

Far Cry 6 gameplayt vártál? Majd a következő szivárogtatásnál... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.