Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) KaitouP


KaitouP
veterán

FC 6 volt itt valamire értékelhető egyedül, egyébként továbbra is nevetséges az Ubi felé felhozatal. Előbbit is Giancarlo Esposito adta el, de kérdés hogy a játék az utolsó része óta tud-e fejlődni egyáltalán - remélem, mert ráférne.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#102) Gergo28


Gergo28
tag

Na hát egy laza 50 perc kitartó probálkozás ellenére sem engedett be, köszi ubi... :W

(#103) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Minősíthetetlen az egész műsor. Amit bemutattak az egy szar, az Uplay-be meg nem lehet belépni. Szégyen, az AC-el az élen.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#104) Maxxy10


Maxxy10
őstag

Nekem tetszik ez a Valhalla :K
Viszont az a Legion nem tűnik nagy mókának...

(#105) #00137984 válasza bepken (#98) üzenetére


#00137984
törölt tag

Ki tudja, de a GOW alapján szerintem mindkét karaktert lehet majd írányitani. Vaas srác szintén esélyes. :)

[ Szerkesztve ]

(#106) kwzatz válasza #00137984 (#100) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem kell arra várni, elég megnézni egy gameplay videót a Far Cry 5-ből. ;]

(#107) Steve1207 válasza GodGamer5 (#103) üzenetére


Steve1207
veterán

Aki nézte az is kb az ingyen játék miatt, mert be akarta húzni. Engem kicsit érdekelt volna a műsor is (igaz nem is játszom ubi játékkal vagy 10 éve már, mert a demo bőven elég, hogy ne kelljen egyik se), de így a show felére nem is figyeltem, hogy csak a bejelentkezést nyomkodtam.

Amúgy FC6 érdekes lehet, de így egy semmi volt. Az AC meg kb olyan érzés PS-es játékok után, mintha fogták volna a GoW és HZD-t aztán begyúrták volna egy szokásos AC sémába (sőt még talán egy két Witcher megoldás is feltűnt). Lélektelennek tűnt, de amúgy ebben a köntösben már elhiszem, hogy nekik hatalmas előrelépés az előző részek után. De egyáltalán nem vállalhatatlan, kb ilyen ugrások kellettek volna már évek óta.

[ Szerkesztve ]

.

(#108) Hopkins95 válasza KaitouP (#101) üzenetére


Hopkins95
addikt

Így van. A többi az kb. vicc volt Bár abból is igazi gameplayt még nem láttunk, szóval ki tudja milyen lesz az is.

De amúgy láttátok azokat az arcanimációkat a Valhallában? Ezek egy kis stúdiótól mint a Warhorse elfogadhatóak, de nem egy Ubisofttól.

(#103) GodGamer5 Azért azt adjuk meg nekik, hogy elvileg később megkapjuk a játékot, aki nem tudott bejelentkezni, ami korrekt.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#109) Wesder válasza Hopkins95 (#108) üzenetére


Wesder
félisten

DXR a nextgen ami most nincs, arról beszélt. Mégis mi a tökömet vàrtok az Ubitól? Az igazi nextgent nem itt kell majd keresni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#110) bepken válasza Hopkins95 (#108) üzenetére


bepken
veterán

ott van a képernyő tetején kiírva, hogy ennek amit látsz, köze nincs a végleges játékhoz. több olyan rész is volt eddigi gameplayben, ahol konkrétan nem mozgott a karakterek szája, pedig a korábbi részekből már sejthető, hogy azt azért meg tudják oldani :D

(#109) wesder - miért kéne egy - kvázi - fantasy játéknak hiperrealisztikusnak lennie? eddigi részekkel sem a nextgen grafika miatt játszottak az emberek.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#111) melega válasza kwzatz (#11) üzenetére


melega
őstag

Az kéne már meg kellett volna az új Ac helyett tiszta Origins nem sok újdonsággal mármint a játékmenet, sőt a a választási lehetőségek is sokszor olyanok mint egy igen vagy mégsem gomb.

Jobban örültem volna egy PoPnak viszont a Watch dogs legionra eddig azt mondtam dögunalmas játék, de ha a grafika meg az akrobatika olyan lesz mint a traileren kelleni fog az tuti az új generációban.

Még az egyik 12 karikás multis játék ami tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#112) Hopkins95 válasza bepken (#110) üzenetére


Hopkins95
addikt

Oké, jogos :R Bár azért érthető talán, hogy szkeptikus vagyok, elvégre Ubisoft játékról beszélünk.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#113) Wesder válasza bepken (#110) üzenetére


Wesder
félisten

Nem azt mondtam hogy hiperrealisztikusnak kell lenniük. A nextgen jàtékok nem a crossgen jàtékok, most itt hiàba keresik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114) #00137984


#00137984
törölt tag

Assassin's Creed Valhalla-t szépen spoilerezik tovább, de mivel ez a rész megint nem érdekel igy csak részletesen néztem át néhány Boss harcot.
HyperScape még egy online lövöldés játék az új generációs gamereknek, akik az ugrabugra játékmenetért úgy oda vannak... :)

[ Szerkesztve ]

(#116) Wesder válasza RudY (#115) üzenetére


Wesder
félisten

Finom. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#117) wjbhbdux válasza RudY (#115) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez lesz az árazása minden komolyabb játéknak ősztől (70 euro)

/s

(#118) Gausz


Gausz
aktív tag

Remélem a Valhallában lesz olyan feladat, hogy el kell kapni a loch ness-i szörnyet, mielőtt hámuszat kérne :D

(#119) BoneDragon válasza wjbhbdux (#117) üzenetére


BoneDragon
veterán

Anyjuk picsáját, már elnézést.

(#120) #00137984 válasza wjbhbdux (#117) üzenetére


#00137984
törölt tag

Next Gen játékok, next gen árazás... Vagyis ez a grafika még nem egészen az. :)

[ Szerkesztve ]

(#121) bepken válasza #00137984 (#114) üzenetére


bepken
veterán

kérdezte is a fejlesztőtől a csávó, tényleg jól látta e, hogy a player csak úgy az utcáról felugrott a tetőre és mondta a fejlesző haver, hogy hát ja ez ilyen :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#122) Wesder válasza wjbhbdux (#117) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig is 70€ volt. Annyi történt hogy egy sàvval feljebb került a huf, mint volt. Ezek bizony a szokàsos 59.99$/69.99€/21k huf, ami most màr 25k.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#123) RudY válasza wjbhbdux (#117) üzenetére


RudY
addikt

Brazil (64 eur a gold) vagy a szingapúri boxosboltban megoldható lényegesen jobb áron, remélem xsx-nél is marad a spúrolás. :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

(#124) Wesder válasza RudY (#123) üzenetére


Wesder
félisten

A régiókorlàtlansàg nem fog megszünni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Sikerült belépnem! Valami azt súgja, hogy lemaradtam az ingyen játékról!

Köszönöm ezt az esti kis bosszankodást!

Nem is az zavar, hogy nem kaptam meg a játékot, hanem, hogy e helyett a szarakodás helyett mást is csinálhattam volna!

(#126) #00137984 válasza bepken (#121) üzenetére


#00137984
törölt tag

Ezen játszanak, mert ilyen játékokat fejlesztenek. Nekünk régen a CoD és a BF volt, amig a játékmenet át nem változott. Változnak az idők és a single player kampány, a történet nem minden játékfejlesztőnek számit... Csak a gyors profit.

(#127) #00137984


#00137984
törölt tag

Ez az Ubisoft Forward show a Far Cry 6 gameplay trailer nélkül gyenge volt.

Far Cry 6 talán valamit tudott javulni az előző részekhez képest vagy nem sikerült és ezért várnak a bemutatással. Ha ezt is elrontották, akkor az AC szériához hasonlóan pihentettni kéne ezeket a cimeket...

[ Szerkesztve ]

(#128) istvan8989


istvan8989
friss újonc

Aha :) Hát rossz vicc. Bár a játék, akkor se érdekelne ha olcsóbb lenne.
De azért 25... Azért én sokallom (igaz összesen eddig 2játékot vettem eredeti áron eddig is), mivel 2hónap és 50% sale van úgy is mindre.

Talán ha tényleg hozzátennének annyit, hogy megérje kiadni ennyit érte, akkor azt mondom talán megfontolom, de nem tudom én pénztárcámnak azért akkor is sok ez és szerintem sokak így lesznek vele.

Most pl. egy FIFA, ami kb csak szarabb lesz évről évre, majd most adjak ki 25k? Ne vicceljünk már... De UBI is hasonló, ezek az AC-k is kb. minden 4-5 után van valami komolyabb újítás ez nem ér meg annyit.

(#129) gyandor2020 válasza bepken (#49) üzenetére


gyandor2020
újonc

Értem az érvelést és technikailag akár el is fogadható ,de ha nem tartozik az eseményhez az ingyen WD2, akkor elegendő lett volna egy YT live, ill. felmerül a kérdés: Miért korlátozódott eredetileg az UBI Forward idejére az akció? Nekem ez kicsit olyan, mint az akciós újságban meghirdetett 1 forintos zsemle, amit nem lehet kapni, de a reklámújság eljutott hozzád, átlapoztad és ez a lényeg, mert hátha veszel valami mást :D

(#130) Maxxy10 válasza istvan8989 (#128) üzenetére


Maxxy10
őstag

A FIFA pont egy rossz példa mert nem kevés ember csak az a egy játék miatt tart konzolt.

(#131) kwzatz válasza istvan8989 (#128) üzenetére


kwzatz
őstag

"Most pl. egy FIFA, ami kb csak szarabb lesz évről évre, majd most adjak ki 25k?"
Egyszerű, rövid válasz: Ne. Abból inkább vegyél 5-10 minőségi, zseniális, 1-3 éves játékot, ami leköt kb. 500 órára. :D

[ Szerkesztve ]

(#132) k-adi


k-adi
nagyúr

hát ez elég gyenge show volt.

wd legion a szokásos nextgen graf kamu de legalább az előzetese jó volt

ac valhalla.... cica!! cica quest!! cica a hajóban!!! ja amúgy konkrétan már 0 ac-ság van (de visszatér a social stealth, yay!!!) +a combat is retardáltul néz ki (pl. a dodge move) kivéve a finisherek, azok jók.
+a pasi evort nem merték mutatni

fc6 előzetese remek volt, de 0 gameplay volt sajna

hyper izé meg +1 br, meglátjuk milyen lesz de még nem látom mivel jobb mint egy pl apex

ja és se PoP, se splinter cell bejelentés még mindig... :U de a szaros mobiljátékban bezzeg felbukkan Sam Fisher :DD

[ Szerkesztve ]

(#133) - = Zk = - válasza antikomcsi (#125) üzenetére


- = Zk = -
félisten

óteszegény.... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#134) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Itt lehet regisztrálni a jutalmakért

https://register.ubisoft.com/ubisoft-forward-reward/

/s

(#135) .LnB válasza oriic (#95) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van egy olyan gyanúm, hogy te most tudsz valamit előre még ugye? Kaptál valami sajtó anyagot mi, hogy mit fognak még idén bemutatni?! :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#136) oriic válasza .LnB (#135) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Uborkáéktól? Sosem kapunk semmit.... Az hogy lesz még egy esemény, azt itt mondták el a mostanin.

Live-Die-Respawn

(#137) .LnB válasza oriic (#136) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor rossz volt a megérzésem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#138) saelin


saelin
veterán

Nekem egyedül a Spiritfarer tetszett, de az eddig is nagyon várós volt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#139) antikomcsi válasza - = Zk = - (#133) üzenetére


antikomcsi
veterán

Motoszkál bennem az érzés, hogy nem vagy őszinte! ;] ;)

(#140) janos68


janos68
aktív tag

Félelmetes mennyire egymás klónjai ezek az Ubi termékek. Inkább nézném a Barátok közt maratont, minthogy én ezekkel játszak.

(#141) Norb79 válasza wjbhbdux (#134) üzenetére


Norb79
őstag

Köszi!

(#142) miqlas válasza wjbhbdux (#134) üzenetére


miqlas
senior tag

Köszi szépen! :R

42

(#143) ted_tris válasza bepken (#70) üzenetére


ted_tris
tag

A sok hulye indolokatlanul sir amit nem ertessz mert neked sikerult.
(Meg sajnos a szuleidnek is.)
De kar, hogy nem vagy kar tavolsagon belul... :U

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

(#144) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Tegnap nem voltam hajlandó nézni ezt a fost, most megnéztem Valhallát. Hát ez valami vicc kategória. :D Nem elég, hogy a grafika teljesen megegyezik az előző 2 résszel, de minden más is, kivétel a combat az még igénytelenebb. :U
Igazán elengedhetnék az AC nevet...ja nem akkor nem tejelne nekik, mert senki nem venné meg ezt a töménytelen hadneirjamlemicsodát.

Csak sajnálni tudom azt az embert aki még ad ki pénzt Ubifos játékokra.

[ Szerkesztve ]

(#145) wjbhbdux válasza BoneDragon (#144) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Azóta Youtubeon már vannak rendesebb 60FPS videók AC meg WD Legionból is amiken sokkal jobban fest mint az Ubi bemutatóin. pl jackfrags AC, Digital Foundry WD RTX

/s

(#146) miqlas válasza ted_tris (#143) üzenetére


miqlas
senior tag

Megnéztem, mire reagáltál és beállok a sorba! ;]

42

(#147) BoneDragon válasza wjbhbdux (#145) üzenetére


BoneDragon
veterán

Beletekertem, tartom amit irtam. Ráadásul nem igaz, hogy annak a rohadt szekérnek nem tudnak új animációt, vagy texturát adni. Második rész óta ugyan ilyen... áh bottal se, nem is érdemel több szót. Túlléptem rajta. :D

Ez a Legion még rosszabb. :C Tényleg még mindig a GTA-t próbálják copyzni? Ebben mi a next gen? A levegőben lógó tárgyak a föld közelében? A baltával faragott járművek, vagy a viz 0 animációja? Ubi "nextgen". :D
Sirok. :DD

[ Szerkesztve ]

(#148) Sipasanyi válasza wjbhbdux (#145) üzenetére


Sipasanyi
tag

És azt írja "PC Hands-On" nos benyomják a konzol játékmenetet a ragyás, remegő 30 képkockás zárral. Szakadjon a Digital Founfry -ra is egy mázsa sz@r !

LUXURY IS A CHOICE

(#149) GodGamer5 válasza BoneDragon (#147) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ebben semmi nextgen nincs, de legalább 2080ti-n is szaggatott. ;]
Ja és el lehet kérni érte premierbe a 25 ezer forintot...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#150) BoneDragon válasza GodGamer5 (#149) üzenetére


BoneDragon
veterán

Vak is látja hogy nincs, de ők a videó alatt szerintem elmondták 40x hogy mekkora istencsászár nextgen játékok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.