Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Wesder válasza Sipasanyi (#148) üzenetére


Wesder
félisten

Honnan is tudod hogy konzol volt? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#152) Hopkins95 válasza BoneDragon (#147) üzenetére


Hopkins95
addikt

Vissza kellett tekernem, hogy jól látom vajon a beállításoknál, hogy az RTX 2080Ti FHD Ultrában RTX ON-nal nem tudja tartani a 60 fps-t?? :Y Szerintem ez egy ilyen drága hardvertől ultrára gáz! Vagy lehet megint csak tipikus Ubisoft optimalizációt látunk?! :U Tudom tudom, work in progress még, de nekem ez akkor is durva.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#153) Wesder válasza Hopkins95 (#152) üzenetére


Wesder
félisten

Sanyi is megmondta hogy konzolon futott!4!négy!

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#154) wjbhbdux válasza Wesder (#151) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Valakihez még nem jutott el a hír 2007 óta hogy PC-n is van már natív Xbox controller támogatás :DDD

/s

(#155) Sipasanyi válasza Wesder (#151) üzenetére


Sipasanyi
tag

Most komolyan egy 2080 Ti mellett akár 4K felbontáson hányszor van olyan jelenet mikor a kamerát ráirányítsa az égre vagy mikor egy zárt szoba sarkait nézi nem képes 50-60 képkockára felugrani ? A videó 60fps úgyhogy képes lett volna megjeleníteni, nem abból indultam ki hogy kontrolleren játszanak. Az egészet az magyarázná ha a PC -s játékmenetre is 30 képkockás zárat nyomtak volna, de azt meg minek tennék :F

LUXURY IS A CHOICE

(#156) Wesder válasza Sipasanyi (#155) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, hàt gondold azt hogy konzol volt, ha te ettől jobban alszol.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#157) BoneDragon válasza Hopkins95 (#152) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezen mi olyan meglepő? Olyan, hogy PC optimalizáció nem létezik. Van ezeregy hardver és a nyers erőre bizzák. Mig egy elavult konzolnál muszáj nekik az utolsó cseppet is kiaknázniuk.
Meg Ubitól ne várjunk már csodákat...

(#158) Norb79 válasza BoneDragon (#157) üzenetére


Norb79
őstag

Pontosan, és idén jön az RTX3xxx sorozat, majd az megoldja izomból.

(#159) Hopkins95 válasza BoneDragon (#157) üzenetére


Hopkins95
addikt

De ember, 1200 Eurós kártya!!! :Y Nem pofátlanság azért??? Ha az enyémen futna így szoftveres raytracinggel vagy egy RTX 2060-on, azt megérteném...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#160) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Aki nem tudta volna bezsebelni a WD2-őt, az ezen az oldalon keresztül megteheti. Úgy látszik mindenki megkapja, aki lemaradt volna róla.

https://register.ubisoft.com/ubisoft-forward-reward/en-GB

(#161) - = Zk = - válasza antikomcsi (#139) üzenetére


- = Zk = -
félisten

veled?én?...hah.. kikérem magamnak :R :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#162) AxBattler


AxBattler
félisten

Az Ubisoft ezt átgondolhatná:
RTX 2080 Ti did not reach 60FPS/1080p with Ray-Tracing ON in Watch Dogs Legion

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#163) kwzatz válasza AxBattler (#162) üzenetére


kwzatz
őstag

RTX off, problem solved.

(#164) k-adi válasza kwzatz (#163) üzenetére


k-adi
nagyúr

most jol megmondtad

(#165) wjbhbdux válasza k-adi (#164) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A valódi megoldás meg 3080Ti-t venni ami sokkal jobban viszi majd az RT dolgokat, elvileg kint kéne lennie mire ez a játék jön.

/s

(#166) kwzatz válasza k-adi (#164) üzenetére


kwzatz
őstag

Köszönöm. Írhattam volna azt is, hogy az emberek gondolhatnák át, hogy egyáltalán minek foglalkoznak még ezzel a feature-rel, mikor iszonyat drága, és ahhoz képest a "hozzáadott érték" kb. nulla, vagy hogy miért csodálkoznak azon, hogy egy Ubisoft játék hányadék módon van optimalizálva, sőt mehettem volna olyan messzire is, hogy egyáltalán miért várnak bármit egy Ubisoft játéktól az utolsó néhány év termése alapján. A fenti válasz gyorsabb volt.

(#167) akyyy válasza TrueWhitee (#160) üzenetére


akyyy
senior tag

én itt beléptem, és igényeltem, mégse látom sehol, hogy megkaptam volna bármit is

(#168) antikomcsi válasza akyyy (#167) üzenetére


antikomcsi
veterán

Azt írták, hogy igyekeznek, hogy mindenki megkapja a játékot lehetőleg 7 napon belül. Én hétfő délelőtt csináltam meg, és még nincs a könyvtárban.

(#169) Hopkins95 válasza akyyy (#167) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én sem kaptam még semmit, pedig nekem is kiírta hogy registration successful. Elvileg valami megerősítő emailt is kellett volna kapnunk, legalább is discordon a haverom azt mondta, de nem kaptam azt sem. Mindegy, engem már nem is érdekel a játék.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#170) antikomcsi válasza Hopkins95 (#169) üzenetére


antikomcsi
veterán

Hétvégéig kéne megkapjuk.
[link]

(#171) Norb79 válasza Hopkins95 (#169) üzenetére


Norb79
őstag

Nekem se küldtek semmit, de tegnap délután kinyitottam az uplay kliensben a games részen a második részt, ami szintén games néven fut (installed alatt) és ott figyelt a játék.

(#172) Hopkins95 válasza antikomcsi (#170) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi!

(Meglátjuk akkor :) )

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#173) Misi 007 válasza Hopkins95 (#172) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Én már megkaptam még tegnap délelőtt.

(#174) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Én továbbra sem.

(#175) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#176) Hopkins95 válasza BoneDragon (#175) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez hatalmas! :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#177) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Harmadnapra nekem is megérkezett a könyvtárba, mint a megváltó.

(#178) Hopkins95 válasza antikomcsi (#177) üzenetére


Hopkins95
addikt

Na hozzám is megérkezett a játék! :K Köszönjük!

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#179) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Most már én is megkaptam csapathassuk multiba.

(#180) saelin válasza BoneDragon (#175) üzenetére


saelin
veterán

Ez jó! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#181) akyyy


akyyy
senior tag

nekem is ott van (emailt nem kaptam) :DDD

(#182) Heroes fan válasza akyyy (#181) üzenetére


Heroes fan
őstag

Én se kaptam róla de már kit érdekel XDXDXD

(#183) - = Zk = - válasza antikomcsi (#177) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megköszönted illedelmesen?! :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.