Hirdetés

2020. augusztus 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) rdt89

rdt89
(addikt)

Far Cry és Assassin's Creed érdekel a legjobban, de a többi is jöhet. :)

(#2) myckey

myckey
(addikt)

Új AC érdekes lehet, ha tovább viszik azt a stílust, amit mostanság vezettek be. Persze ez nem az eredeti sémát követi, de bánja a fene, ha a játékélmény rendben van.

Egyébként, természetesen várok további címeket, de ezeket inkább le sem írom...hagyjuk is. ;] :(

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

A szivárgásokat figyelembe véve az ingyen Watch Dogs 2-t várom a legjobban... ;]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HIGH END CSÖVES ERŐSíTŐ + JÓ CUCCOK !!!! https://hardverapro.hu/apro/egyedi_high_end_csoves_erosito_ar_alatt_elado/hsz_1-200.html

(#4) shapphire

shapphire
(tag)

Persze nem veszünk előrendelésbe semmit - főleg nem Ubi játékot - de egy új FC az várós.
WD2 meg lejön háttérben szépen.

(#5) konikan válasza GodGamer5 (#3) üzenetére

konikan
(aktív tag)
LOGOUT blog (1)

+1
Berakom a háttérbe, hadd menjen.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#6) Alogonomus

Alogonomus
(tag)

A hírekből következtetve egy molesztálás-szimulátort mutathatnak majd be, és ahhoz gyűjthettek tapasztalatot cégen belül. :U

(#7) Kvelstadt

Kvelstadt
(veterán)

Ilyen hogy új splinter vajon esélyes, vagy hogy a gods and monstersel kezdenek valamit?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt roszkor!"

(#8) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Nagy meglepetések Ubi módra:
Egy új Assassin...
Egy új Far Cry...
Egy új fizetős Division tartalom
Egy új Siege season...

:))

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#9) Hunpriest

Hunpriest
(aktív tag)

Robbanthatnának egy Beyond Good and Evil 2 release date-el. Meg jöhetne új Rayman is.

(#10) Heroes fan válasza Hunpriest (#9) üzenetére

Heroes fan
(őstag)

Jó ha 21 év végén megjelnik úgyhogy azzal ráérnek jövő e3-ra is.

(#11) kwzatz válasza Tsa-bika (#8) üzenetére

kwzatz
(őstag)

Egy Prince of Persia esetleg? :U

(#12) rdt89 válasza kwzatz (#11) üzenetére

rdt89
(addikt)

Én abba már reménykedni se merek, meg egy Skull & Bones bemutatóban se

(#13) Tsa-bika válasza kwzatz (#11) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Most, hogy a nosztalgia miatt a Resident Evil széria újra csupa izom lett, simán benne van a pakliban.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#14) wjbhbdux

wjbhbdux
(addikt)

Itt a teljes drop lista:

1 perc nézésért Watch Dogs 2
20 perc - Watch Dogs Legion skin
30 perc - Division 2 lootbox key
40 perc - AC Valhalla Axe skin

(#15) wesder

wesder
(veterán)

Csak aztàn nehogy Ubisoft Backward legyen a vége

It's like I'm holding all the aces, but I know I'll never win.

(#16) AxBattler válasza Kvelstadt (#7) üzenetére

AxBattler
(félisten)

Két éve szurkolok Fisher-nek, de a Wildlands/Breakpoint cameo-n, meg azon a hogyishíjják' mobiljátékon kívül mást nem tudtak magukból kiszenvedni Splinter Cell vonalon. Siralom.

Pedig lenne bőven potenciál az általuk birtokolt IP-kben, akár csak Remaster/Remake szempontjából is... PoP, Rayman, Rabbids... és persze közben a BGE2 hegesztődik a háttérben.

Áhh, hagyjuk is! :(((

[ Szerkesztve ]

"A CPU-k tekintetében pedig egészen vad irányt vett a magömlés a projektekben." by Abu85 ........................................... Cable management is for the weak! ..............................................

(#17) kovsol

kovsol
(félisten)

Magyar idő szerint nem 21:00 az indulás?

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#18) wjbhbdux

wjbhbdux
(addikt)

már megy a stream, osztanak AC Valhalla full game kulcsokat is, sok sikert elsőnek beírni :))

(#19) Remiel válasza wjbhbdux (#18) üzenetére

Remiel
(senior tag)

ezt hol hallottad? mert mondták az elején milyen kódok lesznek de valhalla nem volt köztük

(#20) wjbhbdux

wjbhbdux
(addikt)

(#21) Male válasza wjbhbdux (#18) üzenetére

Male
(nagyúr)

..és milyen jól megy az oldal... jelentkezzek be... bejelentkezek, sikeres, jelentkezzek be... újra belépek, sikeres, jelentkezzek be...

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#22) miqlas42

miqlas42
(senior tag)

... khm ... Gamepod! Ez a magyar idõ szerint 20.00 nem igazán jött be! ;] :P ;]

42

(#23) Remiel válasza miqlas42 (#22) üzenetére

Remiel
(senior tag)

20:00 tól indult a buli, de 21-től lesz a lényeg

(#24) Scarabeus válasza wjbhbdux (#20) üzenetére

Scarabeus
(tag)

Nem a Storeba kell menni, hanem az Ubisoft oldalán beloginolva legalább 1 percig kell nézni ahhoz, hogy megkapd, és elvileg holnap küldik a kulcsot / aktiválják az accot. Valami confirmation jó lenne, hogy megkapom, de nekem 10 perce megy a stream és nem ugrott fel ablak hogy akkor megfogom kapni. [link]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 // "TARKA" kuponkód a WOLTon 1000 ft kedvezményért!

(#25) BoneDragon

BoneDragon
(addikt)

Twitchen még nem megy? Nem elérhetőt ir.

Uplayre se lehet bejelentkezni...

[ Szerkesztve ]

(#26) Scarabeus válasza Scarabeus (#24) üzenetére

Scarabeus
(tag)

amúgy valószínú, hogy csak 21.00től számolja a perceket, szóval ja :D

@BoneDragon: mivel helyi idő szerint 21.00 a start gondolom előtte 5-10 perccel megy majd liveba.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 // "TARKA" kuponkód a WOLTon 1000 ft kedvezményért!

(#27) wjbhbdux válasza Scarabeus (#24) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

Jobbra fent a kis harang ikon alatt lesz értesítés ha megkapod.

(#28) bobalazs

bobalazs
(veterán)
LOGOUT blog

RIP

(#29) Scarabeus válasza wjbhbdux (#27) üzenetére

Scarabeus
(tag)

Ezt hol kéne néznem, Uplayen? Mert sikeresen bezártam, öcsém kért meg és Xre nyomva azt hittem minimalizálja a progit mint az összes más kliens, de ez úgy néz ki bezárta a pcsába, most meg nem tudok visszaloginolni..

Uplayen a Forward élőközvetítésre nyomva behozza chromeon az oldalt, ahová már be is loginoltam Uplay átirányítás nélkül, most megpróbálom ezzel az átirányítással, de nem látom a harang ikont sehol. :D

[ Szerkesztve ]

(#30) morgyi

morgyi
(veterán)

A feldobált kódok is faszák. Még ember nem volt aki be tudta volna aktiválni. Ráadásul valamennyi sikertelen aktiválás után le is tilt. Pedig írták volt aki karakterfelismerővel nyomta :D

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#31) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Nem lehet bejelentkezni! Túl van terhelve az egész.:W :W :W

ELADÓ HIGH END CSÖVES ERŐSíTŐ + JÓ CUCCOK !!!! https://hardverapro.hu/apro/egyedi_high_end_csoves_erosito_ar_alatt_elado/hsz_1-200.html

(#32) oriic válasza miqlas42 (#22) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Pre-show érdekelni szokott bárkit is? :D Hivatalosan 9kor van a kezdés.

Live-Die-Respawn

(#33) Hopkins95 válasza morgyi (#30) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Ezeket a kódokat hogy gondolták?! :W

A fő, hogy én is alig tudtam bejelentkezni kezdjük ott, de aztán próbáltam ezeket a kódokat és semmit sem érnek, sőt, egyszer engem is letiltott 1 percre. Ha így tudják csak megcsinálni, akkor inkább ne adjanak semmit. :(( Vicc!

Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ XMG Core 15 \\ Playstation 4 Slim \\ DJI Mavic Mini Fly More Combo \\ Nintendo Switch v2 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Uplay/: Hopkins955

(#34) morgyi válasza Hopkins95 (#33) üzenetére

morgyi
(veterán)

Én az uplay appba pl bejelentkeztem előbb. Persze onnan nem lehet nézni. Weben meg nem lehet bejelentkezni.

(#35) wjbhbdux

wjbhbdux
(addikt)

Twitch.tv/Ubisoft oldalon már aktív a drop

(#36) laciba77 válasza morgyi (#34) üzenetére

laciba77
(tag)

detto. átdob webes felületre és újra be kellene jelentkezni, ami persze már nem megy. 2020 ubisoft ..

(#37) oriic válasza wjbhbdux (#35) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Én pl ott nézem, ott egyszerűbb lesz, drop rendszer ritkán hal le.

Live-Die-Respawn

(#38) BoneDragon

BoneDragon
(addikt)

B*sszák meg a kódjaikat, majd letöltöm watch dogsot meg valhallátit is ncoreról. ;]

(#39) Scarabeus válasza oriic (#37) üzenetére

Scarabeus
(tag)

Ja, csak aki eddig nem linkelte a Twitchez az Ubisoft accountot most már kb. lehetetlen mert ugyanaz a login process megy..

(#40) morgyi válasza Scarabeus (#39) üzenetére

morgyi
(veterán)

Hát ja...

(#41) wesder válasza BoneDragon (#38) üzenetére

wesder
(veterán)

Most aztàn jól kib@szol velük.

It's like I'm holding all the aces, but I know I'll never win.

(#42) .LnB

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

21:30-tól 1986-os Celtics - Bulls, Jordan meccs a SportTV-n, inkább nézzétek azt. ;]

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens ထ Sic Mundus Creatus Est ထ

(#43) BoneDragon válasza wesder (#41) üzenetére

BoneDragon
(addikt)

Bizony.

(#44) oriic válasza Scarabeus (#39) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Sry ezt nem tudtam, nekem hónapok óta linkelve van.

Live-Die-Respawn

(#45) Scarabeus válasza oriic (#44) üzenetére

Scarabeus
(tag)

Természetesen semmi gond, nem nekem kell, hanem öcsémnek, ő elmegy bandázni, és nem csinálja meg a kellő előkészületeket ezért most itt szívok helyette nyílván. Pedig lenne jobb dolgom is mint a loginra kattingatni 10 másodpercenként.. :D Egyébként már mondom, hogy van 10 perc nézés beloginolva az ubisoft oldalán, hátha elég lesz ez így. Csak nincs confirmation. Azóta azt a lapot természetesen megint bezártam, a cookieba nem marad meg a login... :D

[ Szerkesztve ]

(#46) bobalazs válasza BoneDragon (#38) üzenetére

bobalazs
(veterán)
LOGOUT blog

+1000
meg kb 10p után delete

(#47) Misi 007

Misi 007
(Közösségépítő)

Kár, hogy be se enged lépni, de legalább a uplay se megy.
Mondjuk mit is vártam a ubifostól... :W

[ Szerkesztve ]

(#48) gyandor2020

gyandor2020
(újonc)

A Ubisoft "remekül" felkészült az eseményre. A Uplay kliensen "A Ubisoft service is currently unavailable.Please try again later.", a weboldalon, meg mindenféle üzenet nélkül nem sikerül belépni. Gondolom, nem számítottak a nagy rohamra.

(#49) bepken

bepken
(addikt)

még jó, hogy direkt beléptem előre az oldalon, és amikor elindult a stream, az első "raffle" után login képernyő ugrott fel... :D

twitch csatornán hogy működik ilyenkor a drop?

(#48) gyandor2020 - az ő szemszögükből maximálisan irreleváns, hogy Te be tudod e húzni az ingyen kulcsot avagy sem :D ők magára az eseményre készültek fel nyilván, a stream pedig akárhogy is nézzük, megy :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#50) M_AND_Ms

M_AND_Ms
(addikt)

Jó! Hát ez így komolytalan!
:C

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.