Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redneck


Redneck
veterán

Jó kis iromány de vannak benne pontatlanságok!

"Itt tenném hozzá, hogy én mindig húztam a kártyáimat, és a legtöbbjük gallyra ment, viszont figyeltem a hőfokokra, és a nyakamat tenném rá ,hogy egyik sem ment 80-80c° fölé. Az enyéim elhullottak, a 90c° fölött főzőcskéző kártya pedig vígan él."
Mák, de az a hűtő mókolás nem gyenge. :W Nem feltétlenül a magas hőmérséklet nyírta ki őket, a forrasztások nem szeretik a nagy hőingadozásokat, a VRAM-ot pedig hamar le lehet nullázni túl magas órajekkel.
Tuningolni csak ésszel szabad, és a hőmérsékletekre ügyelve.

"Teszt közben a HD7850 80-90%-os kihasználtságot mutatott, az 560Ti nem tudom mennyit, mert ez alatt nem volt hajlandó működni az Afterburner. Véleményem szerint, az 560 Ti 384 magjának egyszerűbb megadni az utasításokat, mint a 7850, 1024 feldolgozójának. Bár játék közben nem hiszem , hogy mérvadó lenne ez az eltérés."
Teljesen más architektúra, így a következtetés nem állja meg a helyét.

Dirt Rallynál vegyes limit lépett fel.

"Ezért a játékra jellemző volt a shuttering"
Stuttering lesz az. :K

A GPU órajelek nem voltak tiszták, ha mértél volna egyet gyári órajelen és húzva is, reálisabb képet kapunk. Minimum, átlagos és maximális fps grafikon jobb lenne, jobban szemléltetné a különbségeket.
Az 560 Ti pedig lenyomta a 6850-et mint a bélyeget! :K

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2) pet007


pet007
aktív tag

4gb rambol nem futottal ki sehol? Nehez elhinni, hogy mindenhol eleg volt.

(#3) M0ng00se válasza pet007 (#2) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Witcher 3, és a GTA5 volt hajlamos kilépni ha elfogyott a ram.

V6

(#4) Redneck válasza M0ng00se (#3) üzenetére


Redneck
veterán

Az is okozhat akadást, legalábbis a GTA V-nél mindenképp. Még 8GB-ot is lazán bepuszil nagyobb részletességnél, 12GB lapozófájlal együtt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5) Raymond


Raymond
félisten

"a "torrentes" winyóra pakoltam a játékot ami az IDE-s winyóm után a második leglassabb"

Szviit dzsiizusz! :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.