Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bwoay


bwoay
nagyúr

köszönöm, hogy egyáltalán megemlítetted ezt a (szerintem) méltatlanul alulértékelt játékot. ezt a kiadást nem ismerem, de a PSP változat a konzol felhozatalának gyöngyszeme volt, a PS Vita rész pedig az eddigi legjobb verzió, amivel találkoztam.
azt még érdemes megemlíteni, hogy az effektek mindig teljes összhangban vannak az adott szinthez tartozó zenével, és hozzáadódnak a zenei hatáshoz, tehát a játékos minden egyes mozdulattal lényegében valamilyen hanghatást ad az alaphoz - ahogy ezt a Vita verzió alcíme (Electronic Symphony) is jelzi, mert egy picit a játékos maga is "komponál".

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2) bLaCkDoGoNe válasza bwoay (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem tudom, hogy rajtunk kívül mennyien játszottak még ezzel a játékkal Magyarországon.
Azt mindenesetre látom, hogy nem hiába vetted meg tőlem azt a PSP-s példányt anno, örülök! :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) dreampage válasza bwoay (#1) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Sajnos nem egy népszerű műfaj, és kevéssé ismert cím, pedig szerintem is egy gyöngyszem, akármilyen gépen is játszik az ember.

A játéknak soha nincs vége.

(#4) bwoay válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


bwoay
nagyúr

egy ember biztosan, de őt én fertőztem meg :D
amikor a postot írtam, probáltam felidézni, hogy miként kerültem kapcsolatba a játékkal, de esélyes, hogy te jobban emlékszel rá!

dreampage:
nekem asztali gépen annyira már nem is adta, de ebbe sok játéknál belefutottam már,
valszeg én vagyok rajta túlságosan a handheldeken :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#5) bLaCkDoGoNe válasza bwoay (#4) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én voltam a dealer aki ráállított a szerre... ;]
Sorrynotsorry :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) bwoay válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


bwoay
nagyúr

ilyen drogokra mindig nyitott vagyok, utólag is köszönöm!
sajnos (?) a Lumines 2-vel nem sikerült megbarátkoznom,
ellenben a Vita változat elképesztően jóra sikerült!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Ejj micsoda emlékeket idéz ez fel bennem! :B
PSP-én órákat is tudtam vele játszani! :K
Remek szórakoztató és alulértékelt kis játék jó zenékkel.
Csak úgy mint az a higanyos játék is még, aminek a nevére már nem emlékszem sajnos... :(

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#8) dingdongkng válasza dreampage (#3) üzenetére


dingdongkng
tag

Oké, nem a legnépszerűbb cím a világon, de ha top PSP játékokról van szó, azért általában bekerül az összeállításokba.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#9) bLaCkDoGoNe válasza Psychopeti (#7) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Archer Maclean's Mercury :K

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#10) adalbert1 válasza bwoay (#6) üzenetére


adalbert1
veterán

A Vita változat nekem is megvan, de szerintem még talán egy gyors próbán kívül semmit nem játszottam vele (igaz, a Vitát sem kapcsoltam be egy fél éve) - ha ennyire jó, akkor lehet, hogy valamelyik nap jobban szemügyre veszem. :)

(#11) Psychopeti válasza bLaCkDoGoNe (#9) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Az lesz az igen! :R
Azzal is sokat toltam anno! :B

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#12) architect26


architect26
aktív tag

Emlkészem 576 fórumos időkből krys777 koléga vett rá, hogy próbáljam ki a játékot. Örök klassikus!

Per aspera ad astra

(#13) jonyibandi


jonyibandi
csendes tag

Lumines néven futott régen S40-es Nokiás, Gameloft-os játék, nagyon szerettem, nem tudom mennyi köze van az eredetihez, abban nem dominált a zene, sőt...
Ha lehetőségem lesz rá, kipróbálom :)

(#14) idegen lény


idegen lény
őstag

Egyáltalán nem alulértékelt, minden platformon 80-90 százalékos értékeléseket kapott. És a Mercury is megkapta a 80 százalékot.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.