Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Na,majd ha 50k-ért dobálják, akkor majd veszek :) Még mindig irgalmatlanul megtolják az áraikat..

(#2) Retekegér válasza Laszmen (#1) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Akkor még egy ideig nem lesz ilyen telefonod.

<< Heimdal >>

(#3) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

125 kezdő árnak tökéletes. a legtöbb konkurens terméke legalább 20-30%al drágább induláskor.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#4) Laszmen válasza Retekegér (#2) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Őszintén szólva nem is igen vágyok ilyenre, jó,jó,de ez már nekem nem jön be..egy jó darabig még használom az N900-at, aztán ki tudja, lehet hogy bevált készülék lesz ez az N9, akkor majd itt veszek egyet 'occójjé' :D

(#5) Laszmen válasza MCGaiwer (#3) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Ha egy Iphone-hoz viszonyítjuk, akkor nagyon is olcsó, de a Nokia sosem adta olcsón a készülékeit,megkérik az árát,kérdés hogy megéri e..

(#6) Bailey válasza MCGaiwer (#3) üzenetére


Bailey
senior tag

Ha megnézed a Lumia 800 független árát akkor tudod mikor lesz a 900 125000ft.

(#7) MCGaiwer válasza Bailey (#6) üzenetére


MCGaiwer
addikt

kb 12 éve ugyan annál a szolgáltatónál vagyok, nem érdekel a független ára. ha 125ért vihetem mindenféle gyökér előfizetéses csomag nélkül nekem tökéletes

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#8) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Szerintem meg már a Lumia is a felvázolt értékhatárok felső vége felé, 150k környékén lesz függetlenül, a Titan meg ebből kifolyólag akkor 170-180k. Sajnos szerintem ez a magyar a realitás, főleg ha a Lumia 800 áraiból indulok ki... :(

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#9) tailor válasza MCGaiwer (#7) üzenetére


tailor
őstag

A 450 dollár az nálunk euró lesz, erre jön az áfa, haszon, tehát 180K-val nyugodtan számolhatsz kezdőárnak...

(#10) Воланд


Воланд
titán

meg jo, hogy a cikknek tul sok koze nincs a valosaghoz.

egyreszt a titan ii egyelore at&t only, szo nincs arrol, hogy "vilagszerte" elerheto lesz, a lumia 900 netto europai arat mar az mwc ota tudni lehet (480 euro) es a cikkben foglalt arak nem netto arak, hanem az at&t boltjaiban ennyit kell kipengetni, hogy ha szerzodes nelkul akarjuk elhozni valamelyik keszuleket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) MR007RM


MR007RM
addikt

Azért ha tudják, hogy ezek a telók a rajta lévő op.-el nem versenyképesek még az androiddal és a....nem írom :D szemben, akkor vajon miért árazzák úgy túl? Kevesen is veszik éppen ezért. Ha vmi drága abból nem következhet értelemszerüen az, hogy jó is. Rossz az elgondolás. A HTC készüléke egyébként jobban tetszik a lekerekített sarkai miatt. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#12) csab2


csab2
veterán

Annak azért örülök, hogy a Nokia olcsóbb. Vajon nálunk mikortól lesz elérhető?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#13) Воланд válasza MR007RM (#11) üzenetére


Воланд
titán

nincsenek ezek tularazva. amerikaban. mo-n meg meg lehet nezni, hogy mikor lesz 100k a lumia 900 fuggetlenul, husegido nelkul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Miért jóval drágább itthon mint külföldön? Magas ÁFA + gyenge forint + luxusprofit. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#15) nicu71 válasza MR007RM (#11) üzenetére


nicu71
addikt

Nekem meg éppen a lekerekített sarkok miatt tetszik kevésbé a Titan!
wp7-nek jobban áll a sarkos,tégla forma,tudod ,a csempék miatt! :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#16) MR007RM válasza nicu71 (#15) üzenetére


MR007RM
addikt

Ja, a teló is egy nagy csempe benyomását keltse. Értem. :U

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#17) MCGaiwer válasza MR007RM (#16) üzenetére


MCGaiwer
addikt

igaz, ez a forma sokkal jobb

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#18) janos68 válasza Воланд (#13) üzenetére


janos68
aktív tag

Itthon tényleg csak a fanatikusok fogják megvenni ezeket a -hardver alapján- abszolút túlárazott WP mobilokat.

(#19) tailor válasza janos68 (#18) üzenetére


tailor
őstag

Azt azért ne felejtsd el, hogy a hardver nem minden. Ezek a készülékek röccenésmentesen futtatják az OS-t és a programokat, nincs fagyás, mókolás - ez más rendszerekről nem mindig mondható el...

(#20) Valentino K. válasza janos68 (#18) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Őszintén, szerinted egy átlag felhasználót mennyire érdekel az, hogy hány magos a proci a telefonban?
Nézzen ki jól, legyen stabil és könnyen kezelhető az os. Na már most az első pont szubjektív, a másik kettő viszont megvan a WP7-nél.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#21) DroppaB válasza janos68 (#18) üzenetére


DroppaB
csendes tag

Nekem Lumia 800om van, és megvettem (hűségidő nélkül). Szeretem és nem vagyok se Nokia, se Microsoft fan.

tsaabeka.com, Xperia S

(#22) Воланд válasza janos68 (#18) üzenetére


Воланд
titán

hat, szerintem a 450 dollar a lumia 900-ert korantsem sok es nem gondolom, hogy ez tul lenne arazva. az mar mas kerdes, hogy mo-n nem ennyibe fog kerulni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) MR007RM válasza MCGaiwer (#17) üzenetére


MR007RM
addikt

Lényegretörő. Szép darab. Különösen a legömbölyített sarkok tetszenek benne. Talán egy teló is beleférne. Köszönöm! :D

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#24) Peterson_ válasza Valentino K. (#20) üzenetére


Peterson_
addikt

Sajnos nagyrészt pont az átlag júzerek ugranak "a több jobb" elvre
Még ha sok esetben vagy ki sem használják, vagy azt sem tudják, hogy eszik-e, vagy isszák.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#25) #19158016


#19158016
törölt tag

Az ára korrekt csak rossz helyre tették a tizedesvesszőt.... ;]

(#26) Karma válasza Воланд (#10) üzenetére


Karma
félisten

Hátde odaát más az ÁFA kulcs az egyes államokban, ezért minden webshop, hír, gyártói oldal csak nettó árakkal tud operálni. Úgyhogy nettó az. Vagy szerinted AT&T bolt csak egy állambanvan?

Mondjuk pl. a californiai 9,5% nem akkora érvágás, mint mondjuk egy 27% itthon :( A szám két éves (az első iPadet vettem anno), de nem hiszem hogy drasztikusan változott volna.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#27) Воланд válasza Karma (#26) üzenetére


Воланд
titán

jogos, ettol fuggetlenul a cikk tobbi resze tovabbra is pontatlan.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) tthmrx1


tthmrx1
csendes tag

Azért kissé csúnya árak, de láttam ennél már rosszabbat is.

Persze ezek már csúcskategóriák, szóval itt már ez nem is olyan fontos :U

Samsung Galaxy W: http://androidportal.hu/2011-11-20/samsung-galaxy-wonder-avagy-rajott-samsung-hogy-37-huvelyken-van-elet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.