Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ESP23 válasza Vangelis (#100) üzenetére


ESP23
senior tag

A Sony Xperia Z ;] Next L és Next XL díjcsomagban 166.194Ft.

(#102) Vangelis válasza ESP23 (#101) üzenetére


Vangelis
nagyúr

AJÁNDÉK!

Remélem nem a haverod mondta:?!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#103) ESP23 válasza ESP23 (#101) üzenetére


ESP23
senior tag

Nem, nem a honlapon néztem meg. :D

(#104) ödönbéla


ödönbéla
csendes tag

Egyébként nem elképzelhetetlenek az extrém árak: A Samsung kiszámlázza a Galaxis összes csillagát, a mobilosok meg visszaszámlázzák a Tejutat, mert hogy ott is népszerűsítik a terméket. Ekkora cégeknél sokféleképpen folyhat a pénz.

(#105) Reignman válasza ödönbéla (#104) üzenetére


Reignman
aktív tag

Egyébként nekem az a privát véleményem, hogy a TMobile-nak kimondottan nyűg telefonokat árulni, minden egyes készüléken megvan a maga zsíros haszna, de a szervízeket fenntartani, garanciális ügyekkel bajlódni szerintem nem tetszik nekik, legszívesebben csak a szolgáltatásokat nyújtanák.

(#106) Ati1979 válasza Vangelis (#98) üzenetére


Ati1979
veterán

Tetszenek ezek.
Megelik az árakat irreálisan majd engednek belőle 2 hét múlva egy kicsit. Akció lesz! Lol! :C

Végül is nem lehet biztosan tudni mi folyik a háttérben, de valószínúleg ez.

(#101) ESP23
Az összes sony-t kinyírta a T! :)

Biztos valamin összekaptak! :D

[ Szerkesztve ]

(#107) Vangelis válasza Ati1979 (#106) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze megvettek több 100 darabot kifizették és most nem adják el mert köcsög a sony :D

De egyébként egy biztos! Az árazást nem az ügyfélszerzés céljából csinálják...

De nem is nagyon van már új ügyfél... minek csinálnák.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#108) ESP23 válasza Ati1979 (#106) üzenetére


ESP23
senior tag

Nem értem ezt a magas árat, egy ilyen magas havidíjú csomag mellett.
Valamit nagyon benéztek, hisz ilyen konstrukcióban már ingyen kellene adniuk.
És ami a legjobb, mostanában azt csinálják, hogy az alacsony havidíjú csomagoktól(Mozaik XS) elveszik a részletfizetési lehetőséget, régen ilyen nem volt.
Pedig én már kinéztem magamnak az S3-ast, ebben a csomagban még ilyen lehetőséggel meg lehet venni, de augusztusig még minden változhat.

[ Szerkesztve ]

(#109) Ati1979 válasza Vangelis (#107) üzenetére


Ati1979
veterán

Viccet félretéve ilyen áron kb. 0 db sony telfont fognak értékesíteni. Vagy esetleg néhány madár betéved és azokat be tudják palizni. Max. ebben reménykedhetnek.

Az ügyfélszerzés szerintem sincs a képben. Max. megtartás. További, hűségnyilatkozatok aláíratásával.

(#108) ESP23
Ez már a voda árképzését és űbereli, pedig én eddig azt hittem, hogy az teljesen lehetetlen. :)

Szerintem ha valaki megmutatná ezteket az árakat egy Ny-Európainak akkor az riadva menekülne el. Vagy legalábbis sokkot kapna. :)

Kíváncsi vagyok pl. Németországban a T miért nem próbálja be ezt az árképzést? :DD

Én ezektől nem vennék semmit. Totál hülyének nézik az ügyfeleiket...

[ Szerkesztve ]

(#110) Vangelis válasza Ati1979 (#109) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Külföldön senki nem csinál ilyet.
Nézd meg romhányiát.

Vagy bárkit!!!!

Nálunk lehet mindent. De tény, hogy amit a voda művel azt tanítani kellene!!!!

Én kezdetektől vodás voltam. Most is megvan még a számom de már csak kártyás. 9000ft volt rajta , most 7300 van. De már lassan 1 éve. (mondjuk nem tudom hová lett a 1700ft, mert nem használom, biztos térerő díj))

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#111) sdd2


sdd2
veterán

Szép kis árak :K :W

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#112) Ati1979 válasza Vangelis (#110) üzenetére


Ati1979
veterán

Totál hülyének nézik a magyar embereket.
Szerintem úgy vannak vele, ha ilyen átlagfizetések mellett lenyeli ez ország a 27%-os áfát is akkor itt a sz*rt is be lehet váltani aranyra.

Hidd el Angliában nem csinálja ezt a voda. Ott körberöhögnék 1 perc alatt. Beutalnák a vezetőket a diliházba.
Azt lelopták. Cserébe azért mert náluk vásároltál. :D
A vodás számokat érdemes meghalni hagyni, úgy a legkevesebb a kár...

[ Szerkesztve ]

(#113) Vangelis válasza Ati1979 (#112) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tudom voltam kint. Ott teljesen más Világ van.

De ott minden szolgáltató másképpen áll hozzá az emberekhez.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#114) Ati1979 válasza Vangelis (#113) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen ott az a taktika, hogy egymással versengenek a vásárlók kegyeiért és kedvezményeket adnak.

Itt meg a másik végéről közelítik meg a dolgot. Annyira lehetetlen árakat és körülményeket teremt mind a 3 szolgáltató, hogy egyik választás sem jó.

Át akarsz menni valahova? Menj! Úgy sem jársz jobban. Akkor ők fognak szívatni.

(#115) ödönbéla válasza Reignman (#105) üzenetére


ödönbéla
csendes tag

A javítás gondolom, márkaszervizben történik. Az admint, a logisztikát meg elintézi a rengeteg alkalmazott. Ha áramvonalas kis szolgáltató lenne, kisebb lenne az üzleti befolyása is. Ezek a cégek viszont nagyban szeretnek utazni. És amíg akad, aki ezen az áron is vesz tőlük telefont, miért ne csinálnák?

(#116) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Az iPhone hova dragul meg tovabb? Amcsiban az elso iPhone ota ugyanannyi az ar… Aki T-nel veszi, ahelyett, hogy megrendelne fuggetlenul az apple.com-rol, az meg is erdemli...

(#117) AMD Power


AMD Power
titán

Épp itt volt már az ideje annak ,hogy a 620 ne a csak a Telenor forgalmazza. Voda is bevehetné a kínálatba.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#118) Cilindrik válasza r3dsnake (#116) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Miért? Egy 20-assal olcsóbb tarifahűség nélkül, mint a apple store. Ok az kártyafüggetlen.
De ha úgy is T-s az illető és az is akar maradni akkor miért ne érné meg neki a T-nél meg venni.

Ettől függetlenül ha az árakra ránéz az ember a lottóreklám jut eszébe: "Mennyi?????"

(#119) r3dsnake válasza Cilindrik (#118) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Használtan az értéke jóval több eladásnál a gyári függetlennek, mint a szolgáltatósnak.

iPhone 5 amcsiban:

"1. A készülék ára 99 dollár (22 300 forint), plusz havi 20 dollár (4500 forint). Így elvileg 580 dollárra jön ki a készülék teljes ára, de ha pontosak akarunk lenni, beleszámítjuk az ottani, egyre emelkedő inflációt is (a második év 12x20 dollárja már várhatóan 2 százalékkal kevesebbet ér majd). A régi iPhone-odat beszámítják, így akár a teljes 99 dolláros kezdőár megúszható.

2. Nincs hűségszerződés. Csak arra vállalsz kötelezettséget, hogy a telefon teljes árát kicsengeted két év alatt, semmi másra.

3. A telefont szolgáltatófüggetlen állapotban adják át. Bármikor átmehetsz vele máshoz, továbbra is csak a vételárat kell kifizetned.

4. A havidíjak állandóak. A Simple Choice Plan-t ajánlják az iPhone mellé, ami 50 dollárért (11.300 forintért) korlátlan beszélgetést és SMS-t kínál 500 megabájtos adatcsomaggal, plusz 20 dollárért, tehát összesen 70 dolláros (15.800 forintos) havi díjért pedig az adatforgalomban sincs megkötés.

Mindehhez 4G-s hálózatot kínál a fontosabb területeken, jobb minőségű HD Voice beszédhangot, tethering lehetőséget."

Forrás

(#120) Cilindrik válasza r3dsnake (#119) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Hát igen a nagy lábvizen túl van a kánaán csak hát mi nem ott vagyunk. Lehet ezekkel példálózni de nálunk ugyse fog történni semmi.

Igen a kártyafüggetlent drágábban lehet eladni
Na de hogy az előző példámból kiinduljak: mondjuk vásárlásnál nyer 20 ropit az illető és az eladásnál, (mondjuk 1 év múlva) meg bukik kb ugyanennyit mert hogy függő a készülék.

Amugy ha amcsi t-mobile oldalon megnézed pl az S3-at az szinte forintra ugyan annyi mint nálunk.

[ Szerkesztve ]

(#121) icezozo


icezozo
addikt

nevetséges az egész, ami itt van a szolgálatoknál :W

http://qwankido.hu/

(#122) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Én azt hittem eddig, hogy a telenornak magas készülék árai vannak, viszont jó látni, hogy nem így van. a legalapabb havi elofizeteses csomaggal is olcsóbban vehetek készülékeket mint amiket itt látok. :) ráadásul a szolgáltatással sincs probléma. csak az osregi westeleseknek éri meg t-mobileosnak lenni, akik már nagy kedvezményeket kaparnak fel... :)

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.