Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Rickazoid válasza Csemike (#4) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ilyesmit mondtam én is Neki, szinte könyörögtem, hogy ne költözzön vissza, mert az apja ezzel csak ennyit akar elérni és csak addig tart a kedvessége, amíg be nem lép az ajtón, utána minden újra kezdődik.
Ha minden igaz holnap 9-re eljön hozzám Barátnőm, de borzasztóan félek, hogy vagy az anyja vagy az apja csak amiatt otthon marad, hogy ne mehessen sehová holnap, elérni meg sehogy nem tudom, internet-közelbe nem engedik, a telefonját meg összetörték csak azért, hogy ne beszélhessen velem.. a pszichológus után tudott felhívni pár percre, ezt akkor mondta. Pedig megígérte, hogy ha nem javul a helyzet, azonnal eljön onnan, de még mindig nincs itt és nem is lesz. Nem tudom, hogy vegyem rá, hogy észrevegye, ami Vele történik végre és tegyen is ellene.

Tényleg, az internet.. tegnap vettük észre, hogy iwiw-en se és myvip-en se tud belépni, mindkét helyen megváltoztatták a jelszavát (öccse vagy bátyja tudhatta); ez most milyen megnyilvánulás?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.