Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Vakegérke válasza Remington (#99) üzenetére


Vakegérke
veterán

Figyu, barátom.
Talán nyitnod kéne egy blogot, és tövéről hegyére megírni mindent. Itt etikátlan lenne a Te ügyedet kitárgyalni, de saját topicodban kifejtenénk jópáran a véleményünket. Rám számíthatsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#102) Remington válasza Vakegérke (#101) üzenetére


Remington
őstag

igazad van :R
de azon kívül amit a hsz-ben leírtam más nincs. még adok időt a dolognak, hátha pozitív lesz a vége. a Te és Cerebellum hsz-ei sokat segítettek :R

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#103) Vakegérke válasza Remington (#102) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hiába írtál le mindent, itt nem tárgyalhatjuk ki az esetedet. Idegen pálya.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#104) Remington válasza Vakegérke (#103) üzenetére


Remington
őstag

nem is azért mondtam:)

sok szerencsét neked lordfreyr, kitartás!

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#105) lúzer válasza Remington (#102) üzenetére


lúzer
veterán

vigyél nekik egy IQ teszt eredményt! ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#106) Remington válasza lúzer (#105) üzenetére


Remington
őstag

hallod a mami látta az érettségimet ami jobb lett mint a lányáé (de csak egy kicsit), azt mondta rá h csak szerencsém volt... :D persze ezt is a hátam mögött, a képembe nem mondana semmit. IQ tesztet is csináltunk már a barátnőmmel viccből, az egyik neki lett jobb a másik nekem.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#107) Csemike


Csemike
csendes tag

Érdekel, hogy hol tart most ez a történet...
Bár, ahogy lordfeyr aktivitását nézem...

[ Szerkesztve ]

(#108) Crystalheart válasza mephi666 (#100) üzenetére


Crystalheart
senior tag

No, hát én is rettenetes szülő lennék, azt hiszem - az én lyányom párja ne lehessen ám akárki. Genetikailag közel tökéletes, értelmes és igen tehetséges jelölt jöhetne csak szóba. Höhh ;] (Már ha a lyányom nem lenne maga is gyépétöltelék, mert ez az esély is fönnáll... De úgysem lesz lányom, szóval szigorúan feltételes mód.)

(#109) Vakegérke válasza Csemike (#107) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csatlakozom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#110) Sir Riccio válasza Vakegérke (#109) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Én is!
kíváncsi vagyok...

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#111) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Hosszú ideig nem voltam internet közelben, így nem tudtam írni. Nos.. egyelőre semmi igazi fejlemény nem mutatkozik, nem tudom még lesz-e ennek a dolognak bármi kimenetele. Én még mindig Őt szeretem, nem múlt el ez az érzés, remélem Benne sem. Mást egyelőre nem tudok írni.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#112) Vakegérke válasza Rickazoid (#111) üzenetére


Vakegérke
veterán

Közel három hét telt el közben. Reméled, hogy Ő szeret, ezek szerint nem tudod. Ha tovább gondolkodom, arra a következtetésre jutok, hogy azóta nem is beszéltetek egymással.
Nézd, ha három hét nem volt elég neki a döntéshez, akkor nem tudom, hogy miben reménykedsz még.

Saját példámból merítve mondom: nem biztos, hogy a nagy szerelemmel kötött házasság boldogító hosszú távon. Kikosaraztak, ám utamba került egy átlagos lányka, akit el is vettem feleségül. Belőle nem ábrándultam ki, és ha nem is szerelemmel, de szeretettel éltünk le egymás mellett évtizedeket.

Részemről várom a fejleményeket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#113) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Végig figyelemmel követtem a topicot, de most írok be először! Ismerős a helyzet sajnos, és nagyon kiváncsi lennék a végkifejletre!

Smoke & Torque

(#114) Vakegérke válasza Szplöttyy (#113) üzenetére


Vakegérke
veterán

Arra én is, de barátunk hallgat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#115) Szplöttyy válasza Vakegérke (#114) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

utolsó feltűnés
2009-08-06 10:22 :(

Smoke & Torque

(#116) Vakegérke válasza Szplöttyy (#115) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem jelentkezni fog barátunk, ha lesz valami változás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#117) Szplöttyy válasza Vakegérke (#116) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

remélem

Smoke & Torque

(#118) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Már rég írtam, de most végre biztosat tudok.
Összeköltöztem Barátnőmmel!!! És ezúttal visszamenni se akar, mert már érzi, hogy mennyivel jobb így! Egy hete lakunk együtt, már bemutattam szüleimnek és testvéreimnek is.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#119) Szplöttyy válasza Rickazoid (#118) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Reméltem hogy nem tűnsz el!

Örülök, hogy sikerült dűlőre jutni, ismerem a helyzetet :( Sok boldogságot, és szép együtt töltött napokat kívánok!

Smoke & Torque

(#120) Rickazoid válasza Szplöttyy (#119) üzenetére


Rickazoid
addikt

Köszönöm!!

Addig nem akartam új infókat írni, amíg semmi nem biztos..

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#121) Vakegérke válasza Rickazoid (#118) üzenetére


Vakegérke
veterán

Idáig taps, de tényleg! :C

Nagyon remélem, hogy bővebben is leírod azt a folyamatot, történést, amely ezt a helyzetet előidézte.
A fenébe, csak magyarul...
Hogy történt mindez? Mesélj, jó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#122) Szplöttyy válasza Vakegérke (#121) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Támogatom!

Smoke & Torque

(#123) Rickazoid válasza Szplöttyy (#122) üzenetére


Rickazoid
addikt

Rendben, kibővítem az írást ezzel, holnap délre kész lesz, most már fáradt vagyok, egész délután a Balaton környékén mászkáltunk Barátnőmmel.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#124) Szplöttyy válasza Rickazoid (#123) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

;)

Smoke & Torque

(#125) Lenry válasza Rickazoid (#118) üzenetére


Lenry
félisten

:C

ennek őszintén örülök. komolyan. gratulálok, hogy ennyit kibírtál, kitartottál mellette, és még eredménye is lett. fogadd őszinte gratulációmat.
és természetesen +1 szavazat a részletes beszámolóra :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#126) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Kicsit megkésve, de elkészült a bejegyzés folytatása. Sok dolgom volt az elmúlt pár napban, most jutottam el idáig, hogy leírjam.
Köszi mindenkinek az olvasást és a tanácsokat is!

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#127) Lenry válasza Rickazoid (#126) üzenetére


Lenry
félisten

:C :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#128) Sirpi válasza Rickazoid (#126) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én most találtam rá erre a topikra, és eléggé mellbe vágott. Irigylem a kitartásotokat és sok boldogságok kívánok Nektek! Az anyós-, apósjelöltekről meg inkább nem írok semmit, kell még nekem ez az acc...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#129) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Idővel majd talán felfogják, hogy elveszítették a lányukat..."
A legvadabb szülő is gügyögő nagyszülővé válik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#130) mephi666


mephi666
nagyúr

örülök, hogy jól alakultak a dolgok... időnként megkerestem ezt a postot és már hiányoltam nagyon a fejleményeket... a továbbiakban is: minden jót :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#132) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Végre valami, aminek Happy vége van! Legyetek nagyon nagyon sokáig boldogak!

Smoke & Torque

(#133) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Gratulálok a kitartáshoz, nem semmi amit végigcsináltatok. Csatlakozva a többiekhez:
Sok boldogságot, gyerekeket, szép éveket és a végén majd magas nyugdíjat( :DD ) kívánok nektek!
Minden jót!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#134) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Eddig minden nagyon szép volt, bemutattam szüleimnek, nővéreimnek, tervezgettük a jövőnket, stb, stb. Egy-két napja elkezdett "távolodni" rendkívüli gyorsasággal, majd felhozta, hogy talán jobb lenne külön, ma reggel még szeretett, beszélt egy barátnőjével, este hazaérve közölte, hogy elhagy, mert már nagyon rég nem szeret. Azt mondta tönkretette az egész életét miattam.
Semmi gond nem volt köztünk, minden szép volt.
Nagyon Szeretem Őt! Nem értem!!

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#135) Algieba válasza Rickazoid (#134) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez várható volt. Mintha utaltam volna rá, hogy az elnyomásból felszabadult ember kissé zizis lehet, és elnyomóként látja még a segítőjét is.
Ott, akkor le kellett volna lépned és hagynod a csudába az egész lányszöktetéses bolondságot. Sosem fog tudni szívből szeretni sem téged, sem másokat, mert a szülei "sikeresen" megnyomorították a lelkét. :( És mivel nem vagy képzett pszichológus, nem tudsz segíteni neki!

Azonban vannak még lányok. Ismerkedj! Ne gubózz be! Azzal semmit sem érsz el.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#136) Vakegérke válasza Rickazoid (#134) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglehet fél a szüleitől, ha nem is kéne. Talán nem érzi magát biztonságban.
Ahogy írtad, kemény faterja van. Ez beleivódott a lány lelkébe, és talán hasonló férfi az, aki imponál neki, holott ezt talán ő maga sem tudja.

"Egy-két napja elkezdett "távolodni" rendkívüli gyorsasággal, majd felhozta, hogy talán jobb lenne külön, ma reggel még szeretett, beszélt egy barátnőjével, este hazaérve közölte, hogy elhagy, mert már nagyon rég nem szeret."
Kíváncsi lennék rá, hogy a barátnőnek van-e bármiféle szerepe a pálfordulásban.
Az is érdekes, hogy "már nagyon rég nem szeret." Akkor miért szökött meg Veled?

"Azt mondta tönkretette az egész életét miattam."
Kérlek szépen, ezt nem szabad lenyelned. Nem azt mondom, hogy csavarj le neki két fülest, vagy hogy leállj vele veszekedni. Nem. Egyszerűen engedd el, hadd menjen a dolgára. Úgyis elmegy, legalább ne fájjon Neked.
Amit megtettél érte, az bizony soknak mondható. És lám, itt a hála. Te egy gazember vagy, aki "nyomorékká" tetted élete végéig.

"Semmi gond nem volt köztünk, minden szép volt."
De volt gond, csak ugye a szerelmes vak.

Ez a lány nem a Tiéd, soha nem is volt, és soha nem is lesz. Engedd el.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#137) Rickazoid


Rickazoid
addikt

én nem akarok nélküle élni

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#138) Vakegérke válasza Rickazoid (#137) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolkodjunk. Játsszunk egy kicsit.

Tegyük fel, hogy a lány érez irántad úgy, ahogy most Te iránta. Idáig tiszta?
Tegyük fel, hogy elhagytad érte megszokott környezetedet, de már megbántad. Elég volt, nem ezt akartad, mehetnéked van.

Mit vársz el a lánytól?

Remélem felveszed a fonalat, és beszélgetünk egy nagyot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#139) Rickazoid válasza Vakegérke (#138) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem hagytam volna el a környezetemet vagy nem vele, ha nem vagyok teljesen biztos benne, hogy ezt akarom. Ő.. azt mondta szeret, szerelmes, de fogalma sem volt róla, ezek mit is jelentenek, úgy tűnik. Én hittem neki, elhittem, bíztam benne, hittem hogy tényleg ezt akarja.
Én a helyében évekkel ezelőtt elköltöztem volna otthonról, de ha csak most, akkor se olyannal, akit nem is szeretek igazán, csak épp kapóra jön, hogy ennyire szeret.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#140) Vakegérke válasza Rickazoid (#139) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kapkodsz. Csillapodj.

Még mindig játszunk.
Elhagytad a környezeted, mert (akkor) komolyan gondoltad, hogy feladod a múltad, hogy a lánnyal élhess.
Akkor komolyan gondoltad. Akkor teljesen biztos voltál benne, hogy életed csak a lány mellett lehet teljes.
Mára viszont úgy érzed, hogy hibásan döntöttél. Nem szépítesz, ezt bizony a lány arcába vágod, és közlöd vele, hogy elég volt, elhagyod. Megjegyzed, hogy elrontottad miatta az egész életed.

Csak beszélgetünk. Játszunk a gondolatokkal. Ne feledd, fordított a szerep.
Tényleg értelmesen cselekedtél, amikor elhagytad a biztonságot, és összekabátoltál ezzel a ragaszkodó lánnyal? Volt értelme?
Ha igen, akkor mi értelme annak, hogy most eleged lett az egészből?
Ha nem, akkor miért tetted?
Megbántad, elmész, és a lány fejéhez vágod, hogy tönkretette az életed.
Mit vársz tőle?

"Ő.. azt mondta szeret, szerelmes, de fogalma sem volt róla, ezek mit is jelentenek, úgy tűnik."
Ez van, cimbora. Gyermeki naívság. A szülei nem engedték őt felnőni.

"Én hittem neki, elhittem, bíztam benne, hittem hogy tényleg ezt akarja."
Más is hitt, bízott volna, én is hittem, bíztam volna. De hááányszor???

"Én a helyében évekkel ezelőtt elköltöztem volna otthonról, de ha csak most, akkor se olyannal, akit nem is szeretek igazán, csak épp kapóra jön, hogy ennyire szeret."
Sokrétű a mondat.
Kezdjük ott, hogy amíg Te meg nem jelentél, nem volt probléma. Miért kellett volna elköltöznie? Totális védelmet élvezett, és ez biztonság érzetet ad.
Hogy csak most? Nos igen. Megpróbált valamit. Egyébként jól kapisgálsz.
"...épp kapóra jön, hogy ennyire szeret.""

Nézd, ez a lányka maga sem tudja, hogy mit akar. Erről volt már szó.
Előnyére szóljon, hogy megpróbált valami újat egy szerető társ oldalán.
Hátrányára szóljon, hogy a szerető társat megtagadja, és alaptalan váddal illeti.

Most ennyi. Remélem, hogy beszélgetünk még.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#141) gaborbol válasza Rickazoid (#137) üzenetére


gaborbol
őstag

Le a kalappal elotted, mindent megtettel ami csak rajtad mult. :R
Ezek utan o hagy el teged, akkor menjen csak, mert soha nem erdemelt meg.
Reszvetem a dolog miatt, ahogy masik is mondtak, akit 22 eves korara meg mindig tudnak a szuleik terrorizalni, ott mar tenyleg picit felresiklott valami...
Kivanom , hogy talaj olyan part magadnak aki ugyan ezt megtenne erted barmikor, amit te tettel meg erte.

(#142) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Hát akinek ilyen faszkalap apja van arra nem lehet mit mondani. Vágd arcba egy ólomrúddal. Ki nem állhatom ezeket a mitugrász muki apukákat. Batman büntit neki...

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#143) t_amas


t_amas
csendes tag

Elég csajos téma, tiszta NLC. :)

(#144) t_amas válasza t_amas (#143) üzenetére


t_amas
csendes tag

Fú, most nézem, hogy ez hány éves téma...

Ugye nem volt olyan nehéz túl lenni rajta? Azóta biztos voltak más barátnőid is. :)

(#145) Rickazoid válasza t_amas (#144) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem semmi, hogy lyukadtál itt ki? :)
Megjegyzem azóta normális és stabil élettársi kapcsolatban élek.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#146) Tomate


Tomate
veterán

Nem tudom milyen fizikumú vagy de én a helyedben úgy helyben hagynám az apját, hogy azt később megbánnám...

(#147) Tomate válasza Tomate (#146) üzenetére


Tomate
veterán

Én is csak most látom, már nem aktuális :D

(#148) Picco válasza Tomate (#147) üzenetére


Picco
addikt

es ezzel a poszttal idetalaltam en is, benyaltam a topicot is :)

lordfreyer: ha nem is vele, de sok boldogsagot, picit utolag :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#149) t_amas válasza Rickazoid (#145) üzenetére


t_amas
csendes tag

ugy lyukadtam ki ide, hogy en vagyok az apa! :D

amugy ha jol emlekszem, akkor random lattam egy kommentet es ranyomtam a nevedre, hatha kidob valamilyen szakitos sztorit! :))

(#150) Picco válasza t_amas (#149) üzenetére


Picco
addikt

ugy lyukadtam ki ide, hogy en vagyok az apa!

az szep suti lenne :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#151) Vakegérke válasza Picco (#150) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már tegnap vártam, hogy páran indulatosan reagálnak. Szerencsére nem így lett. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#152) Picco válasza Vakegérke (#151) üzenetére


Picco
addikt

mondanam h nem fordult meg a fejemben...de ha ekkorat hazudnek elolvadna az avatarom :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#153) Picco


Picco
addikt

most h ujra olvasom, mar csak az a kerdes h kinek az apukaja :B

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#154) Vakegérke válasza Picco (#153) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon nem mindegy. Remélhetőleg kapunk felvilágosítást.
Egy biztos, nem az enyém. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#155) t_amas válasza Vakegérke (#154) üzenetére


t_amas
csendes tag

http://noob.hu/2010/01/07/esb_luke73.jpg

(#156) Vakegérke válasza t_amas (#155) üzenetére


Vakegérke
veterán

Humorérzéked van, pozitív tulajdonság. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#157) t_amas válasza Vakegérke (#156) üzenetére


t_amas
csendes tag

;)

(#158) nuke7


nuke7
veterán

dude... "másfél hónapja" -> másfél hónap alatt kiderül, hogy "az" igazi... ezzel várnék még egy pár év együtt lakásig... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#159) 14adam


14adam
addikt

Jól emlékszem,hogy a ph térképen Te voltál bejelölve Tabra? [link] csak mostanába nem jó és nem tudom megnézni. lehet,hogy ismerjük egymást :)

[ Szerkesztve ]

(#160) nuke7 válasza nuke7 (#158) üzenetére


nuke7
veterán

amugy nagyon szep tortenet, aranyos vagy :)
talan en is ilyen voltam 4-5eve...
kivancsi vagyok, hogy milyen lesz a helyzet olyan 4-5 ev mulva :)

hajra, igazabol a neheze most kezdodik ;)

https://youtube.com/user/nuke7

(#161) t_amas válasza nuke7 (#160) üzenetére


t_amas
csendes tag

Mondjuk ezek tényleg olyan történetek, amiket a fiúk kocsmázás közben mesélnek el egymásnak, oltások közt, de nagy egyetértésben. :)

Szakmai topikba lehet más nick-kel kéne kommentálni! ;)

[ Szerkesztve ]

(#162) nuke7 válasza t_amas (#161) üzenetére


nuke7
veterán

:F wtf

https://youtube.com/user/nuke7

(#163) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Öcsém, megint napirégész... Ennek örömére sztornó minden, dafke :(((

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#164) szabonagyur válasza Rickazoid (#145) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én csak most olvastam el... de érdekelne, hogy mi a helyzet azóta?:)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#165) Vakegérke válasza szabonagyur (#164) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem már minden csak keserű emlék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.