Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Stauffenberg válasza djgeg (#227) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ahány posztot írsz, mindig kicsit több a várakozási idő. Még beszélgessünk egy kicsit és mindjárt kiderül, hogy 21-22 hetet kell várni az OTA-ra.

A Lollipop meg a többi főverzió pedig messze nem olyan bugos, mint új iOS főverzió, amihez a frissítés kiadása utáni napokban-hetekben több apró foltozást adnak még ki. Egyébként hány OTA frissítésen vagy túl a vadiúj Nexus 5 telefonoddal? Mert nekem ez volt szám szerint a nyolcadik és az átlag várakozási idő eddig 1 hét körül volt.

Amit meg nem akarsz érteni, sokszor leírtam, de válaszra sem méltatod, hogy:

NEM CSAK OTA FRISSÍTÉS LÉTEZIK!

(#252) DummyBoy válasza Stauffenberg (#249) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Azt nem ismerem ... De XL-em van, és meglepődtem, mikor megláttam ...

Life is shor...

(#253) vicze válasza petipetya (#231) üzenetére


vicze
félisten

Elnézést rosszul emlékeztem. :B Valamiért nagyon úgy rémlett, hogy nem volt ott az opció N4-en mikor néztem. (N7-2012 a modemeseken és N10-en nem volt.)

@Somatom: A Wifi-vel kapcsolatban kb. azt mondtad nekem, amit én neked... A Tomato/DDWRT nem pont egy gyári FW, és elég kevés routerre van.

A biztonsággal kapcsolatban pedig akkor így foglalnám össze a véleményedet:
Szerinted: A alapból rendszer csak akkor jó ha neked megfelel és minden más rossz.
Szintem: A lapból a biztonság akkor jó, ha a lehető legnagyobb user réteget védi meg, amíg lehetőséget ad a power usereknek ennek a feloldására.

Amúgy arra azért kíváncsi lennék, hogy a root és unlock folyamatokat ismered-e más gyártóknál is vagy csak Samsung és "Nexus", mert kb. mindegyik gyártónál máshogy működik a dolog. Főleg azoknál, akik kezdetektől zárt bootloderrel rendelkeznek, amik kb. 3évvel ezelőttig még nem is voltak nyithatóak max. csak törhetőek.

(#254) petipetya válasza vicze (#253) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R

"nincs rá lezsóidő"

(#255) Juliuska


Juliuska
senior tag

Köszönjük a bemutatót, mindenesetre nagy érdeklődéssel várom vajon, milyen lesz az 5.0-ból a sense-sített változat...

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#256) #79335424 válasza vicze (#253) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem értem, hogy akkor mi a vita tárgya. Bánom is én, hogy hogyan védik le a rendszert a usereknek, ha mondjuk a Samsung, Sony, LG, stb. gyártók lehetőséget adnak a power usereknek a root jog megszerzéséhez.
Nem arról van szó, hogy csak az a jó, ami nekem jó, de ha vmit egy power user sem tud megoldani, mert a rendszer nem ad rá lehetőséget, azt hogy tudná egy átlag felhasználó?

[ Szerkesztve ]

(#257) vicze válasza #79335424 (#256) üzenetére


vicze
félisten

Azon vitatkozunk elég rég óta, hogy a Lollipop ebben a lehetőségben az égegyadta világon semmi változást nem hoz. Eddig is 99%-ban felülcsapták a kernelt a roothoz, és ezután is ezt fogják most már 100%-ban, megkockáztatom, hogy te is minden esetben így rootoltál ahogy én is. Ugyebár fastbootból jóval egyszerűbb felülcsapni mint kernelexpoit-tal szenvedni.
Szóval lehetőség van, és szinte semmit se változott a gyakorlatban.

A te elsődleges problémád a visszaállíthatóság kérdése és a garancia vesztés.
De hogy ezt is 100%-an tisztázzuk ezt is, minden egyes gyártó bootloder unlock mechanizmusa azt mondja ki, hogy "may void the warranty"(aka LEHET), se HTC-nél, se Sony-nál, se Motorolánál, se LG-nél, nem explicit kizáró ok. A szerviz fogja eldönteni, hogy igen vagy nem. Illetve minden szolgáltató függő telefon, esetén elméletileg automatikusan sérted, de azokat többnyire nem lehet unlockolni gyártón keresztül.

Egyetlen kérdőjel jelen esetben a Samsung mivel ők nem kínálnak jelenleg hivatalosan bootloder unlockot tudtommal, bár viszonylag kevés készülékük rendelkezik lockolt bootloderrel jelenleg és ezeknek a többsége szolgálatói készülék így eleve, vesztenéd a garanciát.

(#258) #79335424 válasza vicze (#257) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Samunál tök mindegy, mivel ott a KNOX és ha átbillen a flag, az már garivesztő. Márpedig átbillen. A visszaállíthatóságra tennék egy megjegyzést. Miért kéne visszaállítani? Nem azt a módszert tartom helyesnek, ami lehetőséget ad a csalásra, hanem azt, amiben nem kell csalni. Ott van pl. a Concorde. Világosan leírták, hogy náluk a bootloader sérülése a határvonal. Ha azt vki hazavágja, akkor bukta a garanciát. Nem adhatják rootolva a telókat, de a root önmagában nem garanciavesztő beavatkozás és a CC által üzemeltetett fórumon nyíltan írhat róla bárki. Ha jól tudom, akkor a Wayteq -nél is ugyanez a szitu. Sztem ez lenne a helyes és követendő hozzáállás minden gyártó részéről és a Google -nek pedig arra kéne törekednie, hogy ezt kikényszerítse a gyártóktól. Nekem senki ne mondja, hogy nincsenek rá eszközei. Melyik Androidos gyártó akart Firefox OS -sel piacra dobni telót? Majd a Google nyomására elállt e renitens szándékától?

[ Szerkesztve ]

(#259) yaso


yaso
csendes tag

Sziasztok!
Meg tudná vki mondani, hogy miért írja ki frissétés letöltésekor, hogy nincs elég hely, mikor van 5giga szabad helyem? Ja, és Nexus4-em van.

(#260) vicze válasza #79335424 (#258) üzenetére


vicze
félisten

A root önmagában senkinél se garancia vesztő, mivel eredeti állapotba visszaállítod és kész úgy adod le, ez evidens, mint írtad kicsik is ezt kérik. De mivel a roottal végezhetsz olyan módosítást, ami károsíthatja a HW-t (pl. túlhajtás), így a szerviz fogja eldönteni nyitott bootloder estében, hogy marad-e a gari vagy nem. Ismeretségi körömben 3-ból 3x gariztatták nyitott bootloderrel. (Ebből egyet biztos tudom, hogy a bugos CM kernel rosszul kezelte a SoC-ot és az rendszeresen túlmelegedett, így különböző hibákat okozott. pl. kijelző sárgulás.)

A másik meg, hogy kis gyártó aki ügyfelet akar szerezni nyilván lazábban kezeli az ilyet, mint egy olyan aki jóval nagyobb tömegben ad el és a magas számú gariztatásból nagyobb a vesztesége.
A Google-nek ehhez az égvilágon semmi köze, az API-kon kívül kb. 0 kontrollja van a rendszer felett.

Pontosan semmilyen eszköze nincs a Googlenek erre, egyik se állt le Google nyomásra FFOS gyártással. Egyetlen eset az Acer és a Aliyun OS esete, ahol végső soron igaza volt Google-nek és ott az OHA kényszerített végül is. Amúgy meg indirekten a Google pénzeli az egész FFOS fejlesztés a Mozillán keresztül. ;)
Ha a Sony-ra gondoltál, ők most is támogatják az FFOS-t, de külön HW kiadása tiszta veszteség lenne, amit nem feltétlen engedhetnek meg a mostani pénzügyi helyzetükben.

(#261) #79335424 válasza vicze (#260) üzenetére


#79335424
törölt tag

Félreérted. Az általam említett kicsik nem kérnek ilyet. Beadod rootolva és ennyi. Miért is kérnének ilyet? Úgyis a kályhától kezdik a hibafelderítést, vagyis visszaállítják a gyári állapotot. Ha pedig, mondjuk a töltőcsatlakozó ment tönkre, akkor kukmindegy, hogy rootolt, vagy sem. Azt sem hinném, hogy a roothoz való ilyen hozzáállás csak a kicsikre jellemző marketingfogás lenne. Azon lehet vitatkozni, hogy a Xiaomi a Samu után a második, vagy harmadik legnagyobb Androidos gyártó, de kicsinek semmiképp sem nevezhető.

(#262) drzsoo1 válasza eventus (#189) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

BB- szerettem volna kipróbálni, akkor amikor a telenornál 35 E volt kifutóként, sajna lemaradtam róla. Talán majd a passport...

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#263) superecneB


superecneB
őstag

Hogyan lehet frissíteni egy nexus 7-én (2nd Gen) ,ha a settings / about tablet / system updates alatt nem hozzá, ha rányomok a check now-ra? Vagy csak fejlesztőknek érhető el egyenlőre?

[ Szerkesztve ]

(#264) #16820480 válasza superecneB (#263) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem csak fejlesztőknek érhető el, de nem egyszerre kapja meg mindenki. Nekem a 2012-es N7-re ma reggel érkezett meg, de a teljes rollout eltarthat kb 2 hétig a kezdéstől (ami pár napja volt).
Ha türelmetlen vagy, akkor letölthető a teljes Lollipop ROM a G-től, és felteheted adb-vel.

(#265) superecneB válasza #16820480 (#264) üzenetére


superecneB
őstag

Szia köszönöm. Türelmetlen nem vagyok, csak ma reggel kedvet kaptam a cikk után. Akkor majd várom és csinálja magának ahogy eddig is.

(#266) yaso


yaso
csendes tag

Sziasztok!

Az miért lehet, hogy nem fehér a hátterem a menüben??? Tegnap frissítettem a Nexus 4-em...
Olyan mintha a Kit-kat menű maradt volna...Minden új működik, kivéve ezt a különbséget.
Ha belépek a beállításokba, ott viszont az új megjelenés van.

[ Szerkesztve ]

(#267) ruzsabazsa válasza yaso (#266) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Google Launchert kell telepiteni mert N4be nem raktak bele.Nekem is tegnap segitettek.

(#268) yaso válasza ruzsabazsa (#267) üzenetére


yaso
csendes tag

Simán telepíteni kell a Play-ből?

(#269) dirkam


dirkam
tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni egy gyors tesztben? Egy saját fejlesztésű app működését kellene megnézni hivatalosan érkezett végleges Lollipop rendszeren (Nexus 4 és 7 nálam még várat magára).
Aki tudna erre szánni pár percet, az kérem dobjon egy privit.

Köszi!

(#270) svili


svili
tag

Sziasztok! Tegnaptól van fenn a Nexus 4-en a Lollipop, rögtön feltűnt egy bosszantó hiány: a kikapcsoló gomb hosszan nyomására KitKat-nál feljött egy menü, amelyben ki lehetett választani a némítást vagy a rezgő módot. Ez a funkció megszűnt a Lollipopban sajnos.. Vagy mégis van mód egy mozdulattal lenémítani vagy rezgőre állítani a telefont?

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#271) ruzsabazsa válasza yaso (#268) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Igen.Asszem google asszisztens

(#272) ruzsabazsa válasza svili (#270) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Ez tényleg zavaró,remélem visszateszik.Engem még roppantul zavar hogy pl nem fogadott hívásnál nem villog a led alvó képernyőnél.

(#273) focvis


focvis
veterán

Valaki próbálta már, hogy a HERE Beta fut-e ART-n? A 3 betűs tuti nem fut.

(#274) #79335424 válasza focvis (#273) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor lesz pánik. Lollipopó addig nálam is kizáró tényező. Vagy amíg a többi nem képes elnavigálni egy kamiont.

(#275) twine válasza svili (#270) üzenetére


twine
addikt

Próbálok segíteni:
Nem lett több gombnyomás, vagy bonyolultabb a dolog,,,amit szeretnél megmaradt,csak átköltözött a hangerő gombra...
Eddig ugye megnyomtad a power gombot, és rányomtál a rezgésre (igen lehet máshogy is,de most a te gondolatmenetedet követem)
Most rányomsz a hangerő gombra(mindegy föl, vagy le,) és rányomsz a csúszka elején lévő harangra,,ezzel rezgésre állítottad a telefont..
Néma üzemmód:
Ugyanez történik, csak a csuszka alatt lévő "nincs" feliratra nyomsz....ezzel némítod a telefont...
Ergo minden "ugyanaz" maradt, csak a hangerő gombbal nyomod a kívánt üzemmódot...

Annyiban lett okosabb az egész rendszer, hogy ha valaki szükségét érzi, választhat ehhez még egy gombnyomással meghatározott időintervallumot is...(pld. ha valaki ismeri magát hogy feledékeny,,,és elég egy óra néma üzemmód, akkor ez utóbbit fogja használni,,,)
Illetve be lehet állítani,a Beállítások/hang és értesítés/zavaró üzenetek menüben, hogy mely "riasztások" élvezzenek prioritást, ha a hangerő lenyomása után a "prioritást élvező" feliratra nyomsz....(csak sms-ről akarsz értesítést kapni,,csak hívásról...stb)
Összegezve,,,,
Az alap egyszerű koncepció megmaradt..tudsz két nyomással rezgő, vagy némító üzemmódot választani, csak nem a power gombal, hanem a hangerővel...
Viszont hogyha "személyre akarod szabni" ezeket az üzemmódokat, mostanra erre is van lehetőséged ;)

ps:

A hangerő folyamatos lefelé nyomásával épp ugy tudod rezgőre állítani mint ahogy KK alatt is tudtad...

[ Szerkesztve ]

(#276) pete_21 válasza twine (#275) üzenetére


pete_21
addikt

Koszi a választ, ennek szerintem többen is örülünk. Nekem egy olyan kerdesem lenne, hogy ha a csúszka alatt megnyomjuk a "nincs" gombot, akkor ugy lenemul a telefon, hogy ebreszteni se fog?
Ha olyan nemitast szeretnek, mint a korabbi verziokban (tehat, hogy az ebresztes ne legyen nema, csak minden mas), akkor a prioritas modot kell választani, es csak az ebresztest engedelyezni?

(#277) vicze válasza pete_21 (#276) üzenetére


vicze
félisten

Igen a "Nincs" lenémítja az ébresztőt is, teljes némítás. Alapból az ébresztő és emlékeztetők van "Prioritás" módban, a többit te állíthatod.
angol leírás

[ Szerkesztve ]

(#278) twine válasza pete_21 (#276) üzenetére


twine
addikt

-Igen,(ha a "nincs" gombot választod semmiről nem kapsz hangos értesítést, még az ébresztés is némán zajlik)

-Igen,,,
Ez utóbbit annyiban javítanám, hogy az ébresztést nem kell külön beállítani mint prioritást élvező riasztás...
Mert a fent említett menüpont alatt írják is..."Az ébresztők minden esetben proritást élveznek"
Azaz, ha a csúszka alatta a "prioritást élvező" gombra nyomsz,,és a menüben minden kapcsolót kikapcsolsz, akkor elvileg semmiről nem kapsz értesítést,,,de az ébresztésről igen! (prioritást élvező módban)
És itt már te is tudod variálni szeretnél e másról értesítést kapni, vagy hogy kitől jöhet üzenet etc..etc...
Gyakorlatilag egy buta "whitelist-et" építettek gyárilag a droidba!

(#277) vicze1 :
Lekéstem,,,kicsit bő lére is eresztettem, de gondoltam ha ilyen kérdések felmerülnek, tuti nem nézték meg a beállítási opciókat... :(
(nem rosszindulatból, csak úgy megjegyeztem :P :D )

[ Szerkesztve ]

(#279) pete_21 válasza vicze (#277) üzenetére


pete_21
addikt

Köszönöm, így már érthető. A leírás is szépen összefoglalja: az új prioritás móddal ugyanazt meg lehet csinálni, mint a régi néma üzemmóddal, de még pluszban jóval többet is nyújt.

twine: Koszonom Neked is! Akkor semmit nem kell külön engedelyezni, csak aktivalni a prioritas modot, es kesz is :)
Az en telefonomra meg nincs kint a Lollipop, igy nem volt alkalmam meglesni a beallitasokat. De inkabb elore felkeszulok, nem akarok ugy járni, hogy a hiányos ismereteim miatt lemaradjak az ebresztorol. :)

[ Szerkesztve ]

(#280) svili válasza twine (#275) üzenetére


svili
tag

Köszönöm a részletes és alapos segítséget!

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#281) twine válasza pete_21 (#279) üzenetére


twine
addikt

Tényleg csak pici szurkálódás..nem volt rosszindulat benne;) :R
Azért van a fórum, hogy segítsük egymást ;)

(#280) svili: ;)

(#282) vicze válasza twine (#278) üzenetére


vicze
félisten

Szerintem annak aki nem tájékozódik "előre", annak azért sok szokatlan változást hoz a 5.0.
Te jobban írtad le azért. ;)

Nekem egyik nagy szívfájdalmam az értesítési ledek kb. "nem" kezelése. Mert villog fehéren és ennyit tud, teljesen eltűnt, az RGB LED kezelése. :(
Cserébe drasztikusan nőtt a sebesség(alacsonyabb memória használat miatt) és az üzemidő növekedés se elhanyagolható.

[ Szerkesztve ]

(#283) twine válasza vicze (#282) üzenetére


twine
addikt

A led kezelés számomra is érthetetlen,,,
Tudom, és úgy is állok a droidhoz, hogy azért van a play, hogy összerakjuk magunknak a rendszert...hiszen nem lehet mindenki igényét kielégíteni....hogy out of the box, minden alkalmazás fent legyen, és abból is az ami nekünk testhez álló....Szóval ezt értem,,,NA DE:
ez egy nyomorult hardveres visszajelző eszköz,,csak illene normálisan használni a rendszernek...ha nem is színre választható módban....de legalább ne "félóránként" egy villanással jelezzen,,és azt sem üzembiztosan :W
Light flow-t szerencsére mostanra "nyalókásították..."(nov17) számomra tökéletes, mert nem csak a ledet vezérlem vele, hanem az elmulasztott risztások ismétlését, rezgéssel, vagy anélkül,,stb...stb....(az egyik kedvenc app.-om)
Szóval nem fáj, a gyári led vezérlés hiánya,,,csak érthetetlen :U

(#284) vicze válasza twine (#283) üzenetére


vicze
félisten

Hát igen én is Light flow-ra "fanyalodtam", csak az hogy most fizessek 500Ft-t, azért amit eddig default tudott, khm... + a Light flow bármennyire is jó, azért messze van attól, hogy mindent tudjon. :(
Talán majd fél év múlva ha lesz AOKP, akkor visszakapom...

(#285) catroot válasza twine (#283) üzenetére


catroot
veterán

Én ugyanígy vagyok a normálisabb backup-restore-al.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#286) M3oH


M3oH
addikt

Én az Xposed hiányát érzem nagyon. Mert, pl Gravity boxot erőteljesen használtam. Zárképernyő, állapotsáv módosítás, smartradio, gomb és led vezérlés, pie control. Playen biztos találnék alternatívákat, de ez tudta egyben és nem kellett 4-5 külön app. Ez miatt nem is tettem fel a LLt egyelőre.

(#287) twine válasza vicze (#284) üzenetére


twine
addikt

Mi az, amit riasztás témakörben hiányolsz belőle? (nem kötekedés,,tényleg kíváncsi vagyok ;) :R )

hátha nekem is hiányozni fog miután megtudtam :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#288) vicze válasza twine (#287) üzenetére


vicze
félisten

A tegnap frissült szóval ma szerintem megveszem és végignézem.
Legnagyobb bajom vele, hogy a háttérben való futása kicsit bizonytalannak tűnik. De még nagyon keveset használtam, hogy messzemenő következtetést vonjak le, illetve csak tegnap óta támogatja a 5.0 szóval...
Volt hogy nem jelezett, főleg az volt a gond.

(#289) djgeg


djgeg
őstag

Tegnap megjött az N5-ömre... Nem heteket kell várni... Cserébe viszont Atom laggol azóta a telefon... FC zik jó pár google app... Chrome castommal úgy bebugolt mint még soha a youtube app (eddig is voltak apró bugok de most már ko)

Köszönöm Google... Köszönöm, hogy debugoltátok a fos szoftvereteket... :DDD
Miért bírná a "Frissítést"... Persze gyaluljam le mint a szart, hogy működjön... Régi Android érzés visszaköszön...

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#290) atike válasza djgeg (#289) üzenetére


atike
nagyúr

Felraktad és utána nyomtál mondjuk egy "gyári adatok visszaállítását"? :U

(#291) vicze válasza atike (#290) üzenetére


vicze
félisten

aka. gyalulás :P

(#292) Stauffenberg válasza atike (#290) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Pont azt mondta, hogy nem akarja ezt meglépni (érthető, igaza is van, én anno a 4.1.2-vel kezdve egészen a 4.4.4-ig egyetlen factory reset nélkül jutottam el különösebb gond nélkül ez 7 számozott és egy számozatlan OTA frissítést jelentett, csak az 5.0 tiszteletére nyomtam egy teljes pucolást).

Egyébként nálam akkor szarakodott a rendszer, amikor a Facebook alkalmazás telepítve volt. Fagyott, szaggatott, sokszor hosszú időre megállt és nem reagált semmire. A tegnap esti törlés óta nem volt ilyen problémám. Ezt már más fórumozók is írták (volt aki a Twitterrel vett észre ilyet, de az nálam speciel kifogástalan).

Szóval ha igaz az elmélet, hogy a Facebook app fekteti meg a vasat, akkor náluk kell verni az asztalt.

(#293) atike


atike
nagyúr

:DDD :DDD :DDD :B

Oké, leesett. Nem tudom mire gondoltam.

Részemről nem bánom a gyalulást... :U Nem jön olyan hű de sűrűn főverzió, és legalább ilyenkor szinte megújul a telóm ennek hatására... :) :DDD

Amúgy nekem is befrissült OTA-n, nem is volt semmi bajom vele, lagmentes volt, minden szépen futott... De amikor megnéztem, hogy van egy nagy rakat programom fent meg totál "teleszemetelve" a teló - csakazértis nyomtam rá egy visszaállítást.... Most meg újra felrakosgatom a dolgaimat - persze erősen szelektálva...

Nekem ezzel nincs semmi bajom - vegyük például akár a Windowst - ott is szerencsésebb 0-ról újrahúzni a rendszert... Sokkal inkább, mint a belakottra rátelepíteni.... :U

(#294) djgeg válasza Stauffenberg (#292) üzenetére


djgeg
őstag

Próbáltam most törölni az FB appot, meg a csoda messenger-t is de nem javult. Marad a factory reset.
4.x től nekem se kellet egyszer se gyalulni, most úgy néz ki túl sok "változtatás" volt...
Egy dolgot nem értek, hogy a Google appok miért FC-znek... remélem gyári állapot megoldja.... semmi kedvem downgradelni

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#295) vicze válasza djgeg (#294) üzenetére


vicze
félisten

Esetleg még egy cache(meg dalvik ha van még) ürítést próbálj meg, bár az update elvileg meg kellett csinálja. Recovery-ből mennie kell. (Ne resetet válaszd. :P)
Az lehet megoldja, azonkívül a jogosultságok szállhattak el sajnos esélyesen.

[ Szerkesztve ]

(#296) vicze válasza focvis (#273) üzenetére


vicze
félisten

Done.

(#297) focvis válasza vicze (#296) üzenetére


focvis
veterán

Nagyszerű hír, köszönöm! Már csak az 5.0-t kell megvárnom Moto G-re (1.gen.).

A másikra gondolom nem lesz, pedig az az igazán tuti.

[ Szerkesztve ]

(#298) vicze válasza twine (#287) üzenetére


vicze
félisten

Megvettem felraktam, erre basszus N10-en a settings menü nem működik, rosszul jeleníti meg az app és teljesen szétcsúszik, aktiválni se tudom, hogy működjenek az értesítések. :W
Refaund és vissza Lite...
Amúgy a fizetős UI-ja sokkal jobb, mint a Lite, csak hát... Majd köv. update után próba 2.

(#299) skizzz válasza atike (#293) üzenetére


skizzz
csendes tag

Ha nyomsz egy "gyári beállítások visszaállítását", akkor utána ugyanúgy felkínálja majd amúgy az updatet? :)

(#300) atike válasza skizzz (#299) üzenetére


atike
nagyúr

Frissítesz, és utána nyomsz....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.