Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Na, ezt sem fogja már megkapni az LG F6 nagy valószínűséggel. A KK kimarad(t). Ezt még talán ki is próbálnám.
Mondjuk ezt a random belassulást majd nem árt orvosolni (mert kicsit ciki), ha sokféle telón jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

(#2) #52815360 válasza SkyLine3000 (#1) üzenetére


#52815360
törölt tag

Még nem találkoztam belassulással. Igaz még csak pár órája használom.

(#3) berghausmann


berghausmann
tag

Nagyon szépen köszönöm a bemutatót. Vártam nagyon!
:R

(#4) sanyijedi


sanyijedi
őstag

várom note 4 re nagyon, tetszik az új design ami eddig elérhető a programokból

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#5) joelke HU


joelke HU
senior tag

Nagyon bejövős. Milyen kár, hogy a gyártók 99 %-a agyonvágja a saját felületével.

Motorola G51

(#6) kontrobi


kontrobi
aktív tag

Nekem nem tetszik amit a képeken látok! Csilivili áttűnések, a végtelenségig leegyszerűsített ikonokkal. :(

[ Szerkesztve ]

(#7) #16820480


#16820480
törölt tag

Jól néz ki a rendszer, kellett már egy kis vérfrissítés. Remélem a fejlesztők is hamar rákattannak erre az új designra, van pár alkalmazás, ami még midnig a 2.x kinézetet használja :(

(#8) Nus


Nus
tag

Valaki nagyon jó zenét hallgat :D

The sky was pink...

(#9) Jeanne d'Arc

Nagyon bejövős . :)

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#10) #93794560


#93794560
törölt tag

Elég jónak néz ki.

(#11) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nem nagyon ír mostanában cikkeket és MATV-ben sem szerepel dr. Kind. Vajon miért?

Minden szavam magánvélemény!

(#12) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A holo-nál minden jobb :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) k5.20


k5.20
senior tag

Az LG-ről annyit, hogy 12-n, a lengyel régióban már ki is adta a G3-ra.

(#14) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Nagyon bejövős, kár, hogy spre nem fog jönni....ilyenkor utálom magam, mert kártyafüggő telót vettem! :(

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#15) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Tegnap óta használom, még kicsit fura, de jó. Pár nap után fogok bővebb véleményt alkotni.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16) tomatos válasza tothmaxy182 (#11) üzenetére


tomatos
aktív tag

Programoz és nem ér rá. Nem volt magyarországon sem.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#17) M3oH válasza joelke HU (#5) üzenetére


M3oH
addikt

Ott a pont. Nekem is a stock android jön be, majd én alakítgatom magamnak.

(#18) saelin


saelin
veterán

Elég sok újítást hoz ez a verzió. Remélem a gyártók összeszedik magukat és a lehető legtöbb készülékre kiadják.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#19) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Nagyon tetszik a rendszer. Remélem még az idén kijön a Moto G-re.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#20) BDave


BDave
őstag

"Az itt található gombok ráadásul a felhasználótól függenek, a rendszer figyeli, hogy mit használunk sokat."

Én egyszer nyomtam rá kíváncsiságból a Színek invertálására és már egyből ott figyel fent a panelen a gyors gombja. :D És tényleg nem lehet sehogy sem eltávolítani ezt? Ezen érdemes lenne változtatni a Googlenak.

Már azt hittem, hogy dr. Kind már nincs is a szerkesztőség köreiben, rég nem láttam tőle cikket. :U

(#22) Maxentius


Maxentius
addikt

A Samsungnál pl. csak néhány beépített app kezelési logikája, a redőny és a multitaszk menü fogja jelezni a Lollipop jelenlétét, az alapvető dizájn sajnos továbbra is az eddigi TW-t fogja imitálni. :(

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#23) Paul119


Paul119
addikt

Remelem g2 mini is meg kapja :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#25) gabancs


gabancs
addikt

Bocs, de számomra ez a külső nagyon bazári lett. Nagyon nem vágyok rá.

(#26) hemaka


hemaka
nagyúr

Kulsore nem rossz, de a belso lesz a lenyeg, hogy fog muzsikalni hosszabb tavon.

(#27) embe


embe
nagyúr

Elég tetszetős. :C

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#28) KFChicken


KFChicken
tag

Furcsa, de nekem nem így néz ki a menü 5.0 alatt, mármint megmaradt a kitkatból ismert fekete változat. (nexus 7 2012 ota kapta a frissítést tegnap)

(#29) sonyz7 válasza SkyLine3000 (#1) üzenetére


sonyz7
tag

Nem maradt ki a kitkat F6ra. D50520B tuti van rá ;)

Mi 10 pro

(#30) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nekem valamiért ez ugrott be elsőre : :DD

Éedekesek az újítások, kérdés, hogy egy régebbi gépen update után vajon hogyan fut és mennyi erőforrást zabál - főleg ha még meg van fejelve egy egyedi launcherrel. Az ART is több belső tárhelyet igényel, a 4-8 GB-os gépeken ez is érdekes lesz... Nekem egy régebbi LG 4.1-eről 4.4-re átállva olyan laggolós lett, hogy néha legszívesebben falhoz vágnám. :((((

Vajon az SD-kártya írás tiltás fennmaradt?! :F

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#31) jacis


jacis
nagyúr

Üdv Kind újra köztünk :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#32) TTommi


TTommi
aktív tag

Srácok! Kössz a leírásért, nagyon vártam. Mindazonáltal egyáltalán nem érzem, hogy felhasználói szinten hatalmas, világrengető lépés lenne az L. A hangtárcsázás még mindig smafu magyar nyelven. Az SMS ből a szöveg részek kiemelése az JB nél még volt, K nál megszűnt, pedig az nagyon kellene. Nekem hatszázad rangú, hogy a widgetek milyen vidám színekben animálnak a képernyőn, használható legyen, gyors és minél kevesebb tárhelyet foglaljon.
Nem a ti hibátok és tényleg még egyszer kössz a sok infóért, de szerintem az egész L őrület egy bazi nagy lufi. Biztosan szép, meg jó, de úgy veszem észre funkcionalitás területén nem igazán tud többet. Lehet, használat közben változik a véleményem és akkor azt is közzé teszem, de nálam egyenlőre nem veri ki a biztosítékot.

SXZ2 és SXZ5c

(#33) laci_csk


laci_csk
senior tag

Kar hogy a wi-fi bugos nagyon, de mar jon az 5.1, azt igerik hogy ki lesz javitva.
http://www.phonearena.com/news/Wi-Fi-bug-affects-Android-5.0-users_id62820

Jo hogy a Sony majd rahuzza az o Xperia UI-jet, mert ez nagyon ocsmany.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#34) pheromon


pheromon
újonc

Óvodában volt, hogy színes papírokból kellett különböző mintákat kivágni és egymásra ragasztani. Akkoriban élveztem és tetszett, felnőttként már nem annyira találom színvonalasnak ezt a fajta grafikai megoldást. Bár gondolom, kevéssé terheli a rendszert, remélhetőleg ez üzemidőben és sebességben is megmutatkozik majd.

(#35) Maxentius válasza #20749568 (#24) üzenetére


Maxentius
addikt

Az még odébb van. :D

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#36) adabra válasza bollokcs80 (#30) üzenetére


adabra
senior tag

Az SD kártya írási hozzáférést (a jogos hőbörgések nyomására) ismét engedélyezték. A felhasználó mappa szinten engedélyezheti az alkalmazásoknak, hogy hova írhatnak (ezt csak egyszer kell megtenni).

[link]

(#37) culas25


culas25
tag

Jól néz ki, de ez az alkalmazásváltó így a kép alapján egy rémálom lehet. Kíváncsi lennék majd valakinek a véleményére, aki használta is már.

(#38) Steve1207 válasza Plazmacucci (#12) üzenetére


Steve1207
veterán

Pontosan!

.

(#39) gghrtz


gghrtz
őstag

Tetszik! Remélem a Lenovo Vibe Z-m megkapja. Bár úgy hallottam, hogy meg fogja kapni. :K

(#40) vicze


vicze
félisten

Biztonság:
"háttértár titkosítása"
Ez eddig is volt, az újítás az lenne, hogy default encryption van(illetve 128bit helyett 256 AES), csak a gyakorlat azt mutatja, hogy nincs.
Aki OTA-n kapja annak semmiféleképp nem lesz titkosítás, valamint a gyári image-ekben sincs default titkosítás külön kell bekapcsolni. Szóval kb. nem létezik a "default encryption" jelenleg.

"Samsung-féle KNOX bizonyos elemeit"
Nem azért de ezt honnan szedtétek? Nincsen encrypted konténerezés, konkrétan az a KNOX, minden más SELinux, ami eddig is volt most csak ki lett terjesztve és force-olva. Szóval semmit nem vettek át a KNOX-ból.

@strider80: NEM volt tiltva! Új API-t raktak be, amivel egyszerűsödik a fejlesztők dolga, bár továbbra is úgy gondolom, hogy a többség lusta lesz megírni.

[ Szerkesztve ]

(#41) saelin válasza adabra (#36) üzenetére


saelin
veterán

Sokan fogják a fejüket a falba verni, akik 4.4-en ragadnak... lehet én is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#42) macskea


macskea
őstag

Hát, nem úgy néz ki, mint az olcsó hardverrel szerelt telefonok oprendszere. Nagyon tetszenek ezek a kis finom animációk mindenhol, de kíváncsi vagyok, hogy hogyan fognak ezek szuperálni majd egy egy éves telefonon. Az androidnál ez mindig kérdés. A színek elsőre sokkoltak, mondom mi ez, óvoda? De pár Youtube videó megnézése után azt kell hogy mondjam, hogy tulajdonképpen tetszik. Jó lett, csak lehessen majd megfelelően ráfaragni akár egy középkategóriás hardverre is. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#43) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Mennyivel lesz zártabb a rendszer, a KNOX elemeinek átemelésével? Ha nem is a konkrét Samsung megoldások, hanem gondolom inkább az elvek alkalmazása ami érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#44) dr. Kind válasza vicze (#40) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

KNOX - ennek utánanéztem még egyszer, és igazad van. A Google I/O-n mondták, hogy építenek majd rá, de azóta semmi update-elt infót nem találtam. Egyelőre kiszedjük, ha lesz róla valami biztos, visszatesszük. Köszi! :R

(#45) catroot válasza macskea (#42) üzenetére


catroot
veterán

Az N5 is már egy éves modell :P

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#46) dr. Kind válasza kontrobi (#6) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

A képek nem adják vissza az élményt, mozgás közben az igazi :)

(#47) dr. Kind válasza #52815360 (#2) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

A véglegeset szerda este óta nyúzom, az nálam is rendben van, az előző preview esetében voltak komolyabb gondok.

(#48) vicze válasza dr. Kind (#44) üzenetére


vicze
félisten

Ott valószínű a KNOX SELinux részére gondoltak, de a KNOX elég sok részből tevődik össze, és a valós hozzáadott értéke a konténerezés és a környezetek közti váltás igazából.

(#49) gabancs válasza dr. Kind (#46) üzenetére


gabancs
addikt

Én továbbra is azt mondom, hogy ezek az animációk gyerekeknek valók. A többi ember csak használni szeretné, ezek a "varázslatok" nem nyűgözik le.

(#50) helixP válasza gabancs (#49) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem pont az a lényege, hogy ezek nem öncélú csiliviliségek, hanem segítik a használatot. Én, aki megveszik a minimalizmusért és az egyszerűségért is funkcióval ellátottnak tartom őket, szerintem tényleg könnyítik a használatot.
És most már a véleményem szerint az 5.0 simán felveszi a versenyt design-ban az iOS-sel
(Kérlek, ne trollkodjuk szét, nem azért írtam... )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.