Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) _Smooth válasza madgie (#13) üzenetére


_Smooth
senior tag

Ne érts félre, egyetértek Veled. Én is számíthattam volna rá, de még én sem néztem utána, én sem foglalkoztam vele és bíztam a fejlesztőkben (HTC nem adott ki frissítést a vacak droidos telefonomra, ha az már nem volt elég erős hozzá). Megszívtam.
Most akkor képzelj el egy egészen laikus embert, aki csak felhasználói oldalról szemléli az eszközt, aki nem is tudja/érti és nem is akarja tudni, miként működik, mire kell figyelnie. 3éves készülék... na és? Azt mondja nekem a dög, hogy elérhető a frissítést, töltsem le. Jó. Majd belassul, akadozik, kilépked. Szerintem, ez nem túl etikus a felhasználóval szemben. Akkor inkább mondja azt neki, hogy nem kaphatsz iOS7-et. (ahogy tette ezt már a 6 esetében is - ha jól tudom, akkor ez már nem volt elérhető az első gen. iPad-re pl) Ha tetszik, és mindenképp olyat szeretnél, vegyél új készüléket. Ha neked megfelel a mostani is, akkor használd a régebbi OS-szel.
Vagy biztosítsanak visszalépsi lehetőséget.
Én most szívesen cserélném az iPad-et egy iPad minire - de a 7 megjelenése óta már attól is erősen tartok.

[ Szerkesztve ]

# I got bored one day and put everything on a bagel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.