Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) nahunn válasza Kalandor (#50) üzenetére


nahunn
tag

ok, elnézést a stílusért, tényleg

csak bosszant az hogy van egy valós probléma amit még az Aplle is elismer hivatalosan és sok megmondóember szerint mi 4 userek vagyunk a hülyék...

(#52) nahunn válasza Cyberpunk (#49) üzenetére


nahunn
tag

igen tudom hogy ez mobil az pedig pc, és?
ha egy 20.000 Ft-os lowendről lenne szó már a kukában lenne

(#53) Kalandor válasza nahunn (#51) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

És ezt is fejezd be hogy percenként új hsz-t írsz, egy hsz gyűjtögetés. 5 percig tudod szerkeszteni a meglevőt, légyszíves abba írj!

(#54) nahunn válasza Kalandor (#53) üzenetére


nahunn
tag

azért mindenbe ne köss bele légy szíves, külön válasz gombot nyomtam vagy új hsz-t írtam ahogy éppen kellett

(#55) Cyberpunk válasza nahunn (#52) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem nem vagy tisztában a különbségekkel. Na mindegy, én nem etetlek itt tovább.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56) mutyi válasza Macccy (#47) üzenetére


mutyi
őstag

Sorry ha megsértettelek téged vagy bárki mást, nem ez volt a szándékom azzal a mondattal és nem azoknak,akiknek nincs viszonyítási alapjuk.
Engem az zavar, amikor valaki elvakultan véd egy márkát, egy rendszert, egy bármit és mint valami hittérítő mondja a magáét.
A laggolást úgy gondolom hogy még csak-csak el tudom fogadni, azt viszont piszokul zavar,hogy ha rákattintok pl. egy viberre vagy egy alkalmazáson beüli fülre, legyen az akár skype ,akár bármi más, mp telik vagy vagy még több,mire egyáltalán történik valami.
Nos lehet hogy már el vagyok kényeztetve, mert eddig ehhez voltam szokva, de nálam ez jelenti a felhasználó élményt, ami manapság szerintem elsődleges és az Apple ebben piszok erős volt mindig.
Egy Iphone 5-ön gyönyörűen fut minden,nincs is ezzel baj, egyébként nekem a 7-es verzió jobban bejön külsőben,mint a régi.

Nem tettem fel a rendszert legalább egy hónapig, hogy a felhasználók visszajelzésit megfigyeljem, szóval nem mondható rám,hogy annyira türelmetlen lettem volna.
Sajnos itt jön elő, hogy tele van ilyen és olyan véleményekkel a net....

Én az Apple helyében ilyen esetekben,amikor korszakváltó rendszer jön ki, lehetőséget adnék, hogy vissza lehessen szükség esetén térni a régire.
Kisebb verzió frissítéseknél meg maradna a régi megoldás.

(#57) Cyberpunk válasza mutyi (#56) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sajnos bizonyára rossz oldalon tájékozódtál, és fanboyok adtak tanácsot.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#58) mutyi válasza Cyberpunk (#57) üzenetére


mutyi
őstag

bizonyára :)
Voltam annyira "naív", hogy megbíztam az Apple-ben.

(#59) Macccy válasza mutyi (#56) üzenetére


Macccy
senior tag

"tele van ilyen és olyan véleményekkel a net...." meg mondom, több ember többféle képpen értelmezi a laggolást. Van aki például észre se veszi pedig laggol, stb.
Nem sértettél meg, igazából én pont nem vettem magamra, csak azért mondtam, hogy ez egyeseket bánthat(na) mert van aki nem érzi szaggatósnak, akkor ne érezze már magát feltétlen hülyének ugye. :)

De igen, az tényleg jó lenne, ha legalább pár hónapig adva lenne most a visszaváltás lehetősége ... :K
Ettől eltekintve én ahogy olvasom a híreket, hozzászólásokat a konkurens cégek termékeivel kapcsolatban is, még mindig azt gondolom, hogy marad ez a márka, névtől és "imidzstől" függetlenül. Kíváncsi vagyok mit hoz az elkövetkező fél-egy év az iOS7 -nek ...

(#60) _Smooth válasza vamzi (#33) üzenetére


_Smooth
senior tag

Lumia ;)

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#61) _Smooth válasza vamzi (#33) üzenetére


_Smooth
senior tag

Egyébként szerinted komolyan az minősül támogatásnak, hogy az adott hardverre olyan frissítést adnak ki, amivel az már nem használható a korábban megszokott minőségben?

Anno a HTC Desire-re 2.2-ig frissítettek. Mindenki hőbörgött, hogy nem jön ki a 2.3, mennyire leszarják őket, mennyire szemétség, hogy nincs támogatás.
Sz*hara a 2.2-es (meg a droid úgy, ahogy van), de inkább egy - az adott hardveren - viszonylag pörgősebben működő, mint egy még annál is lassabb, instabilabb rendszer.

Én azt sem tartom reálisnak, hogy a fejlődéssel egyenesarányosan nagyobb erőforrásigénye is legyen a rendszernek. (tudom, kapitalizmus, fogyasztói társadalom, el kell adni valahogy az újabb vasat is) - csak akkor legalább régebbit, ami amúgy ugyanúgy tökéletesen használható, és feleslegesen nem halmoznám szeméttel a földet, legalább azt ne baxnák el a frissítéssel - vagy adjanak opciót a downgrade-re.
Nekem nem kell retina display... az iPad1 vagy max mini elég lenne - ahogy telefonban is egy i4. De így használhatatlan.
Szerintem rossz irányt vettek...

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#62) vamzi válasza _Smooth (#61) üzenetére


vamzi
őstag

Türelem, hamarosan azért fog mindenki hőbörögni, mert teljesen megszűnt a támogatása az adott eszközének 4 év után. Akkor majd az lesz a mondás, hogy inkább jönne ki az új fw picit szerényebb tempóval, csak kapjuk meg mi is azokat a fícsöröket.

Ez zajlott le a 3G-vel, és a 3GS-sel is, hamarosan az 4-gyel is ez lesz.

Erre szokta édesapám azt mondani, hogy "Nem lehet ezeknek egy jóízűt szarni"

Én például anno a 3GS-em azért frissítettem be az újabb és lassabb fw-re, mert abban olyan új funkciók voltak, ami számomra fontos/hasznos és ki is tudtam használni. Tudtam jól, hogy lassabb lesz, de kellettek a funkciók.

Én minden frissítés előtt elolvasom, hogy mit hoz az új szoftver(tök mindegy melyik, PC-n is). Ha nincs benne számomra releváns dolog, akkor nem frissítek. Ha van, és kritikus számomra az eszköz(mondjuk munka szempontjából), akkor utánaolvasok, hogy mi történik frissítés után. Sosem ér meglepetés, ha valamit lefrissítek.

Illetve most jut eszembe, hogy 1 vagy 2 napja mindenkinek van visszaváltani frissítés után az előző szoftverre.

(#63) _Smooth válasza vamzi (#62) üzenetére


_Smooth
senior tag

Nem mondom, hogy nincs igazad... mert tudom, hogy a többség ilyen.
De nekem aztán semmi extra és érdekes nincs se a 6 se a 7-ben. 5.1-re is csak azért frissítettem, mert feldobta a gép, én meg (első almás eszköz gyanánt, gagyi droidos és symbianos tapasztalatokra építkezve - ha nem megy, nem erőltetjük) bíztam a fejlesztőkben, mondván ártani nem árthat. És lehet, hogy akkor is élt az 1-2 nap, amit most se tudnék megmondani, hogy lehet kihasználni, de kb 1-2 héttel később vált igazán érezhetővé, hogy majdnem használhatatlan lett az egész. (pont emiatt az 1-2 hét miatt nem fogtam volna az új FW-re, de aztán meggyőztek a fórumokon panaszkodók).
Nem szeretem a dzsélbrékelősdit meg lopott szoftveres mókolást, de emiatt néha latolgatom, hogy egy régebbi JB-t feltolnék rá. (Vagy csere minire - csak ott meg a 7-tel fogom besz*pni)

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#64) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nagyon jó volt a videó, a művészi koncepció zseniális :D Húsz percen keresztül tudtátok vinni a "A: ez itt ugyanaz, de máshogy néz ki. B: igen, de belül más" gondolatmenetet. Az improvizálás látszatának megteremtése végig folyamatos. Egy nagyon jó üde színfolt volt ez a videó, feldobta a napom! Az iOS 7-ről és a design koncepcióról semmit nem tudtunk meg, de pont ettől vicces :D Ha lesz több ilyen én sub-olni fogok rá a performansz miatt.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#65) amisis válasza M@trixfan (#64) üzenetére


amisis
aktív tag

Orulunk hogy jo hangulatot tudtunk teremteni szamodra. :)

"a design koncepcióról semmit nem
tudtunk meg"
mire gondoltal pontosan ?

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#66) zolikaDB válasza madgie (#19) üzenetére


zolikaDB
veterán

Óóóó, 6.1.3 is ezt csinalja nalam, nyugodj meg. Ezert gepelek altalaban Nexus 7-rol. Nalam kezdi elasni magat az Apple.
Szoval vsgy elmegy az i4, vagy csere gariban i4S-re, es ha az is akadozik, mint a Nokia 3650-esem, akkor bye Apple, welcome Lumia/Nexus 5. Ezt jopar ev Iphone utan mondom, ugy, h az volt a fontos, h mokolas nelkul hasitson a rendszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.