Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Bakitm válasza nyunyu (#37) üzenetére


Bakitm
tag

Nem mondom, hogy az összes egerük, meg az összes termékük tökéletes, csak azt hogy a g700-nál az adott fórumozó által említett konstrukciós hiba, nem az, hanem tisztán le volt írva több helyen is.
Minden gyártónál becsúsznak olyan termékek amelyek rosszabbul sikerülnek. Ez lehet akár logitech akár razer vagy bármi más ilyen drágább cuccokat forgalmazó márkát említhetünk. Viszont, hogy azért lehúzni egy márkát, mert valaki nem olvas utána a dolgoknak és háborog és ezért mondja, hogy ezt nem ajánlja már senkinek, azt nem tudom megérteni.
Mindent el lehet mondani a logitechről, csak azt nem hogy minőségtelen fosokat készít. Az, hogy valaki esetleg kifog egy szériahibás darabot az benne van. Nekem is tönkrement a samsung telefonom mert gari után jött ki a gyártási hiba, de emiatt nem mondom hogy egy hulladék márka, mert igenis jó cuccokat gyárt, de érdemes köztük válogatni. Több logitech termékünk is és volt is és egyikre sem mondhatom, hogy nem érte meg az árát. Jelenleg csak azért nem logitech egerem van, mert nincs az igényeimnek megfelelő, meg a pénztárcámhoz méltó, de ettől még nem a márka lesz szar. (bizonyos részek nem arra a hozzászólásra vonatkoznak amelyikre válaszoltam.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.